ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Шостці відзначили 80–ту річницю від дня народження Володимира Костянтиновича Кісліцина


 24 липня 2012 року  в Шостці відзначили 80–ту річницю від дня народження Володимира Костянтиновича Кісліцина, керівника «Свеми» з 1976 по 1996 роки.      

 

В рамках урочистих заходів,  на будинку, де  жив та помер Володимир Костянтинович, за адресою вул. Депутатська, 11, була відкрита меморіальна дошка.    

В Шосткинському  державному краєзнавчому музеї розпочала роботу  експозиція, присвячена життєвому шляху видатного шосткинця.  


 

До уваги мешканців міста!


25 липня 2012 року   на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Філон Геннадій  Федорович, спеціаліст І категорії сектору сім’ї та молоді  Шосткинської міської ради.


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


23 липня 2012 року  у приміщенні міськвиконкому  відбувся особистий прийом громадян  міським головою Ногою М.П.

Питання, з якими звернулися до міського голови шосткинці стосувалися роботи житлово-комунального господарства, соціального захисту, вирішення житлових та земельних проблем, торгівлі,  працевлаштування. 


 

Посадовими особами Територіальної державної інспекції з питань праці проведені перевірки додержання трудового законодавства


Відповідно до Положення про Територіальну державну інспекцію з питань праці у Сумській області, затвердженого наказом Державної інспекції України з питань праці від 15.11.2011 № 11, основним завданням інспекції є здійснення нагляду та забезпечення контролю за дотриманням трудового законодавства роботодавцями області. В межах компетенції у рамках існуючих юридичних процедур державні інспектори праці забезпечують постійний контроль за дотриманням суб'єктами господарювання області трудового законодавства шляхом проведення перевірок та вжиття заходів щодо притягнення порушників трудового законодавства до адміністративної, кримінальної та дисциплінарної відповідальності. При проведенні перевірок державні інспектора праці діють у відповідності до порядку проведення перевірок стану додержання законодавства про працю та загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом Мінпраці від 21.03.2003 №72.

 

Упродовж І півріччя поточного року на території міста посадовими особами Територіальної державної інспекції з питань праці проведено 23 перевірки додержання трудового законодавства, з яких 6 - за пропозицією правоохоронних органів. У 17 роботодавців міста виявлено 48 порушень трудового законодавства, зокрема, з питань оплати праці - ЗО, щодо оформлення трудових договорів -14, з питань робочого часу та часу відпочинку -1. За наслідками перевірок державним інспектором праці внесено 17 приписів, за виконанням яких встановлено контроль. До кожного порушника трудового законодавства вжито заходів реагування, передбачених чинним законодавством.


 

МНС інформує...


В період з 15 липня по 22 липня  в Шостці по вул. Шевченка, 14-А, вул. Ціолковського, 12, вул. Коротченково виникли  пожежі.


 

Апаратна нарада 23 липня 2012 року


Під керівництвом міського голови Ноги М.П., за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 23 липня  2012 року відбулась чергова апаратна нарада. 

 

На порядок денний було винесено питання про стан   державної  реестрації суб'ектів підприемницької діяльності. 

З інформацією з цього питання виступив державний реєстратор Олександр Кім.

У своєму виступі він повідомив, що станом на 23.07.2012 року до единого державного реестру суб'ектів підприемницької діяльності юридичних осіб та фізичних осіб - підприемців внесено 6634 суб'екти. 3 них 5700 - фізичні особи та 934 - юридичні особи.

Протягом 8 років припинили свою підприємницьку діяльність 2367 фізичних осіб та 166 юридичних осіб.

Таким чином на сьогоднішній день здійснюють підприємницьку діяльність 3333 фізичні особи та 768 юридичних  осіб. 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 23.07.12 по 29.07.12


Запрошуємо дітлахів до участі у Веселих стартах, які відбудуться 28 липня по вул. Леніна (біля помосту) о 18.00.

Нагадуємо, що в міському краєзнавчому музеї  протягом тижня працює художня  виставка вишивки Віталія Кейдуна.  


 

Шановні шосткинці та гості нашого міста!


24 липня 2012 року  в Шостці відзначатимуть 80-річчя від дня народження видатного шосткинця  Володимира Костянтиновича Кісліцина, який очолював  ВО «Свема» з 1976 року.

В рамках урочистих заходів в цей день  о 10.00  за адресою вул. Депутатська, 11  буде  відкрито меморіальну дошку.

О 12.00 в міському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття експозиції, присвяченої  життєвому  шляху Володимира Костянтиновича.      

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у вказаних заходах.


 

Шановні мешканці міста Шостка, всі, хто перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради!


 З метою формування і ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, сектор обліку та розподілу житла міської ради проводить переєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання. Просимо в термін до 01.10.2012 року надати перелік документів, необхідних для переєстрації та включення до Єдиного державного реєстру:


 

СОЦІАЛЬНІ ІНІЦІАТИВИ ПРЕЗИДЕНТА: ОРІЄНТАЦІЯ НА ІНТЕРЕСИ ЛЮДЕЙ


На Сумщині більш ніж 25 тисяч вкладників Ощадбанку колишнього СРСР отримали кошти з компенсаційних рахунків

«Обласна влада посилено працює над тим, щоб виплати громадянам було здійснено належним чином, без збоїв та у найкоротший термін», – наголосив заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.

371    372    373    374    375    376    377    378    379

 


%custom closeLinks()