ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Шосткинське управління з питань надзвичайних ситуцій просить не запускати в небо китайські небесні ліхтарики


Небесні ліхтарики не можна запускати в безпосередній близькості від дерев, ліній електропередач, складів пально-мастильних матеріалів, будинків і споруд.

Категорично не можна використовувати небесний ліхтарик при швидкості вітру більше 5 м / с, оскільки політ буде неконтрольованим і куля може залетіти у відкрите вікно або заплутатися в проводах.

Ліхтарик може змінити напрямок руху і полетіти в бік житлових будинків або лісової зони, приземлитися не тільки на дерево, автомобіль, але і на суху траву. Для розваги необхідно вибирати відкриту територію.

 

Запуск ліхтариків є таким же порушенням, як недотримання правил пожежної безпеки при використанні відкритого вогню.

Аналогічним порушенням є розпалювання багаття у заборонених місцях і в невідповідних умовах. За це порушення Кодексом України про

адміністративні правопорушення (стаття 175) передбачено покарання у вигляді штрафу до 170 гривень.


 

"Кулішеві читання" перенесено на 14 серпня


В зв'язку  із забороною проведення культурно - масових заходів  на території лісів та лісосмуг до закінчення пожежонебезпечного періоду,  "Кулішеві читання", які проводяться щорічно в с. Гуково,  перенесено з 7 серпня 2012 року  на  14 серпня 2012 року.


 

Шановні мешканці та гості міста!


Шосткинське управління з питань надзвичайних ситуацій попереджає про пожежонебезпечний період!


У зв’язку з тривалою спекою,  в місті  існує  надзвичайний ризик виникнення пожеж.

 

Міська влада вживає необхідних заходів щодо посилення профілактики протидії пожежам та недопущення  надзвичайних ситуацій від них.

 

З цією метою  затверджено заходи щодо забезпечення протидії масовим лісосмуг, торфовищ та сухої трави у літній період 2012 року.

 

Згідно з ними :

 

1.  Заборонено випалювання стерні, бурянів, смітників на прилеглих та адміністративних територіях; 

2.  Заборонено випалювання сухої рослинності у смугах відведення залізниць, автодоріг та охороняємих зонах високовольтних ліній електричних мереж.;

3.   Доручено керівникам підприємств міста провести обпашку периметру та складів з метою недопущення пожеж на територіях підприємств;

4.   Перенесено відкриття  сезону полювання на пернату дичину  до закінчення пожежонебезпечного періоду.

5.   Перенесено проведення культурно – масових заходів  на території лісів та лісосмуг до закінчення пожежонебезпечного періоду.

6.   Заборонено в’їзд до лісів та розпалювання багаття.

 

Cтатистика підтверджує -  більшість лісових пожеж виникає через людський фактор. Це порушення правил протипожежної безпеки, недостатній контроль за дітьми з боку дорослих тощо. Як наслідок, можуть загинути люди. Також через пожежі страждає екосистема та завдаються матеріальні збитки. 

Звертаємося до усіх мешканців та гостей міста  поставитися з розумінням до вищезазначених заходів  та  виконувати їх.


 

СУМЩИНА БОРЕТЬСЯ З ВОГНЯНОЮ СТИХІЄЮ


Микола ДЕРКАЧ: «Керівники районів несуть персональну відповідальність за здійснення протипожежних заходів на ввірених їм територіях»

Заступник голови облдержадміністрації закликав керівників районів ефективно організувати роботу щодо протидії пожежам, проведення роз’яснювальної роботи серед населення та максимально залучати людський потенціал і техніку до цілодобового спостереження.

За словами Миколи Деркача, основною причиною виникнення пожеж залишається людський фактор: нехтування правилами пожежної безпеки, необережне поводження з вогнем під час відпочинку.


 

Стан виплати заробітної плати на підприємствах м. Шостка на 1 липня 2012 року


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє.

 На початок липня працівникам підприємств м. Шостка не виплачено 24,1 млн.грн., а це 43,1%  загальнообласного боргу.

 Економічно активні підприємства винні своїм працівникам                 21,9  млн.грн. (90,9% від суми боргу по місту).  Решта боргу по заробітній платі припадала на підприємства-банкрути. 


 

СУМЩИНА ПОБОРЕТЬСЯ ЗА П’ЄДЕСТАЛ НАЙСКЛАДНІШОГО В УКРАЇНІ РАЛІ-РЕЙДУ «БАХА 1000»


Честь регіону в змаганнях відстоюватиме команда на чолі з головою облдержадміністрації Юрієм ЧМИРЕМ

«Нова Сумщина вкотре заявляє про себе як про спортивний регіон, де поважають спорт та швидкість і прагнуть вийти на передові позиції в державі», – зауважив Юрій Чмирь під час представлення екіпажів, які візьмуть участь у змаганнях та презентації Кубка губернатора.

Сумська команда вже довела, що може боротися на рівних з найкращими автогонщиками світу, підкоряти непрохідні броди та складні траси, зазначив керівник області.  

«Ми докладемо максимум зусиль, аби гідно представити Сумщину. У цьому нам допоможе досвід минулорічних змагань. Розраховуємо на підтримку вболівальників і удачу», – наголосив Юрій Чмирь.

Він запросив жителів та гостей регіону долучитися до свята спорту – автомобільних перегонів «Баха 1000», які вже стали візитівкою нової Сумщини.

 


 

Про соціально-економічне становище м.Шостка за січень–червень 2012р. 

СУМЩИНА ПРОТИСТОЇТЬ ПОЖЕЖАМ


У зв’язку з аномальною спекою в області посилено заходи протипожежної безпеки

Сумщина опинилася в числі областей із п’ятим, найвищим, класом пожежонебезпеки, поруч із АР Крим, Херсонською, Луганською, Дніпропетровською та іншими областями. Про заходи з мінімізації негативних наслідків, пов'язаних з пожежною небезпекою, йшлося у ході всеукраїнської селекторної наради.

«Ситуація в області напружена, проте керована. Завдяки оперативній та злагодженій роботі спеціальних підрозділів пожежі було виявлено на ранніх стадіях і ліквідовано, тож збитки – незначні», – пояснив заступник голови облдержадміністрації Микола ДЕРКАЧ.

За його словами, щоб зберегти лісові масиви та сільськогосподарські угіддя від пожеж в умовах підвищеного температурного режиму в області видано розпорядженням голови облдержадміністрації; оперативно працює обласний штаб з координації дій, проведення заходів з мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з пожежною небезпекою; з резервного фонду виділено додаткові кошти для забезпечення безперебійної роботи пожежної техніки; проводиться широка роз’яснювальна робота серед населення.

За інформацією синоптиків аномальна спека триматиметься щонайменше тиждень, тож відповідні служби мають бути напоготові, аби вчасно відреагувати на загрозу займання.

Серед першочергових протипожежних заходів, наголосив перший заступник Міністра надзвичайних ситуацій Віталій БУТ, – обмеження доступу громадян на відпочинок до лісових насаджень, приведення у повну готовність арсеналу пожежної техніки, забезпечення її паливо-мастильними матеріалами, організація патрулювання, цілодобового спостереження, рейдових перевірок, відтермінування сезону полювання тощо.

Через надзвичайно високий температурний режим останнім часом в Україні зафіксовано 1790 пожеж на 689 га площ.

 


 

3 серпня стартує раллі "Баха - 1000"


Координаты зрительских зон (броды):

  • Зрительский участок 1: N52 18.296 E 033 33.981 (песчаный брод ходом около Российской границы, недалеко от Карпеченкове). 
  • Зрительский участок 2: N51 58.137 E 033 31.375  (через речку Ивотка – дорога Шостка-Ивот, можно смотреть с моста, рядом КП-3). 
  • Зрительский участок 3: N52 00.794 E 033 45.772  (подъезд спортивных машин по песчаному узкому спуску,брод между деревьями с выходом вправо, возле с.Билиця).


 

Відбулась одинадцята сесія Шосткинської міської ради шостого скликання


31 липня 2012 року під головуванням міського голови Ноги М.П. відбулось засідання XI сесії Шосткинської міської ради VІ скликання.   На порядок денний було винесено 6  питань

369    370    371    372    373    374    375    376    377

 


%custom closeLinks()