ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Привітання міського голови з початком нового 2012-2013 навчального року


Початок навчального року - завжди свято. Воно прийшло до нас з першим шкільним дзвоником і, повторюючись щороку, супроводжує нас все життя, щоразу викликаючи хвилююче піднесення.

Усіх, хто за покликом серця відчиняє нам двері до надбань, які виробило людство за свою історію, у кого починається перший чи черговий навчальний рік, хто постійно збагачується новими надбаннями науки і практики, від щирого серця поздоровляю з Днем знань.

 

Хай на нелегкому шляху пізнання вашим супутником завжди буде успіх, а одержані вами знання слугують поліпшенню вашого добробуту, розвитку нашого міста.

 

                                                                                                                                                                                                                                             Шосткинський міський голова М. П. Нога


 

27-29 серпня на території Сумщини очікується різке погіршення погодних умов


28-29 серпня 2012 року погоду Сумщини визначатиме південний циклон та пов’язані з ним атмосферні фронти. В зв’язку з цим очікуються: протягом доби 28 та вночі 29 серпня сильні дощі, місцями сильні зливи, грози, місцями град. Вітер північний 7-12м/с, шквали та пориви вітру 17-22 м/с. Температура повітря вночі 10-18°, вдень знизиться до 15-22°.

 

МНС застерігає: за таких екстремальних погодних умов необхідно залишатися вдома, позачиняти всі вікна, кватирки, прослідкувати, щоб діти були поруч з вами, вимкнути побутові електроприлади від живлення. Якщо ж ви опинилися на вулиці, не ховайтеся під деревами та стороніться ліній електропередач – в грозу  вони вкрай небезпечні.


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


 27 серпня 2012 року  у приміщенні міськвиконкому  відбувся особистий прийом громадян  міським головою.

 На прийом звернулося 42 шосткинці. 53 %  від загальної кількості становлять пенсіонери, решта - безробітні,  працівники підприємств, організацій міста, приватні підприємці.


 

ПЛАН святкових заходів, присвячених Дню міста та 69-річниці визволення Шосткинщини від фашистських загарбників


 

7.30. Покладання корзин та квітів до братських могил на території міста.

 

10.00 «Тобі, Шостко, присвячується». Демонстрація-презентація промислових, житлово-комунальних та будівельних підприємств, навчальних та лікувальних закладів, колективів художньої самодіяльності, дитячих юнацьких спортивних шкіл.                           

«Свята і чиста Пам'яті дорога». Театралізований мітинг.

вул.К.Маркса. Площа біля обеліску Слави


 

Апаратна нарада 27 серпня 2012 року


 

Під керівництвом міського голови Миколи Ноги , за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  20 серпня   2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

Начальник відділу культури і туризму Ігор Фатун   розповів  про хід підготовки до Дня міста  та 69-річниці   визволення Шосткинщини від фашистських загарбників

Ігор Михайлович зазначив, що святкування Дня міста ї річниці визволення Шосткинщини кожного  року «набирає обертів», крім того змінився сам підхід в підготовці проведення свята. 


 

3 вересня - вихідний!


Згідно з  розпорядженням  міського голови № 160  від 17.08.12 "Про вихідний день", в зв’язку з проведенням урочистостей,  присвячених 273-й річниці з дня створення міста та 69-й річниці з дня визволення від фашистських загарбників міста Шостки та Шосткинського району,  керівникам підприємств, установ, організацій, закладів міста, незалежно від форм власності та підпорядкованості, рекомендовано  переглянути графіки роботи, встановивши 3 вересня 2012 року вихідним днем. 


 

До відома підприємств та приватних підприємців!


3 вересня в Шостці відбудеться День міста. 

З нагоди цього свята  традиційно проводиться ярмарок – виставка продукції підприємств різної форми власності.         

Запрошуємо всіх бажаючих взяти  участь в ярмарку – виставці.

За довідками  щодо участі в цьому заході  звертатися до управління економіки Шосткинської міської ради за адресою: вул. Леніна, 14, каб.27, 27/1,27/2   або за телефонами:   (05449)  4-06-06, 2-20-69, 2-20-42.


 

Прямі іноземні інвестиції в економіку Шостки у I півріччі 2012року


Станом на 1 липня 2012р. в економіку м.Шостка іноземними інвесторами вкладено 27,7 млн.дол. США, що на 2,4% більше обсягів інвестицій на початок 2012р., і в розрахунку на одну особу населення становить 346,4 дол. США. 

Значні обсяги іноземного капіталу (акціонерного) зосереджені на підприємствах торгівлі; ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (62,8% від загального обсягу по місту). Сталою є зацікавленість інвесторів у підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв –21,5%.

Інвестиції надійшли з 9 країн світу. Найбільші обсяги інвестицій внесені нерезидентами з Великої Британії та Франції, на які припадає 91,7% загального обсягу прямих інвестицій по місту.

Іноземний капітал (акціонерний капітал) внесено в 27 підприємств міста.


 

В Шостці відзначили День Незалежності України


Сьогодні в Шостці відзначили День  незалежності України. З  цієї нагоди  на центральній площі міста відбувся великий святковий концерт.
Зі святом шосткинців  привітав міський голова  Микола Нога.

«В Шостці живуть найрозумніші та найталановитіші люди!  І наш обов'язок допомогти  і  підтримати  цих людей », - зазначив у своїй промові очільник міста та побажав городянам усіх гараздів.


 

У Шостці відбулась церемонія підняття державного прапора України


Традиційно у переддень великого державного свята - Дня незалежності - український народ відзначає День Державного прапора України.

 З нагоди цього свята  сьогодні  в Шостці відбулась церемонія підняття Державного прапора України.

365    366    367    368    369    370    371    372    373

 


%custom closeLinks()