ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Виконання соціальних ініціатив Президента


10 вересня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України представниками сервісного центру Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства разом зі спеціалістами міського управління праці та соціального захисту населення були вручені 3 мешканцям міста технічні засоби реабілітації.


 

Єдиний інформдень: Реалізація державної політики у сфері освіти і науки в Сумській області в рамках виконання Стратегії «Нова Сумщина - 2015»


Освіта і наука в сучасному світі є основною рушійною силою загально- цивілізаційних процесів. У сучасній Україні наука і освіта виступають важливою складовою частиною духовної культури, формою суспільної свідомості і покликані сприяти найповнішому використанню й відтворенню інтелектуального та духовного потенціалу громадян України.

У Сумській області створені необхідні умови для здобуття якісної освіти. Так, станом на 01.09.2012 в області функціонують 525 дошкільних навчальних закладів. Мережа  дошкільних навчальних закладів збільшилася на 20 одиниць, переважно за рахунок створення навчально-виховних комплексів.

Сьогодні функціонує 561 загальноосвітній навчальний заклад  різних типів і форм власності, з них у міській місцевості – 177, у сільській – 384. У них навчається 93459 учнів. У порівнянні з минулим навчальним роком контингент учнів зменшився на 3254 тис. осіб (3,4%).

Для забезпечення прав  російськомовного населення на вибір мови навчання в області функціонує 18 загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою (3,2% від загальної кількості),             7 загальноосвітніх навчальних закладів (1,2% від загальної кількості)  з двома мовами навчання – українською і російською.


 

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ


Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за січень–червень 2012р. становила 2024 грн., що на 15,5% нижче середнього рівня по області. Порівняно з відповідним періодом минулого року вона зросла на 22,0%.

Її рівень перевищує законодавчо встановлені державні соціальні стандарти: в 1,8 раза більше мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатних осіб (1102 грн.). 


 

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ


Чисельність наявного населення м.Шостка за оцінкою станом на 1 липня 2012р. становила 79573 особи.

За січень–червень 2012р. у м.Шостка народилось 310 осіб, у той час як померлих було 534 особи. Внаслідок цього природне скорочення населення склало 224 особи.

 В порівнянні з відповідним періодом 2011р. кількість народжених збільшилась на 29 осіб, кількість померлих збільшилась на 28 осіб, природне скорочення населення зменшилось на 1 особу.

 За січень–червень 2012р. у м.Шостка прибуло 554 особи, а вибуло 414 осіб.

 В порівнянні з відповідним періодом 2011р. кількість прибулих збільшилась на 123 особи, кількість вибулих – на 68 осіб.

 


 

Роздрібна торгівля у м. Шостка за І півріччя 2012 року


За даними Головного управління статистики у Сумській області, обсяг роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб), які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі та ресторанного господарства у м. Шостка, у І півріччі 2012р. становив 188,3 млн.грн. і перевищив обсяг І півріччя 2011р. на 17,4%. У цілому по Сумській області роздрібний товарооборот підприємств збільшився на 18,9%.

 В порівнянні з відповідним періодом 2011р. кількість народжених збільшилась на 29 осіб, кількість померлих збільшилась на 28 осіб, природне скорочення населення зменшилось на 1 особу.

 За січень–червень 2012р. у м.Шостка прибуло 554 особи, а вибуло 414 осіб.

 В порівнянні з відповідним періодом 2011р. кількість прибулих збільшилась на 123 особи, кількість вибулих – на 68 осіб.

 


 

До уваги мешканців міста!


12 вересня  2012 року   на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Єпик Тамара Михайлівна, начальник загального відділу міькради.

Нагадуємо, що прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Шосткинської міської ради «Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м.Шостка»


Розробником проекту є виконавчий комітет міської ради.

Регуляторним органом є Шосткинська міська рада .

Зазначений проект рішення Шосткинської міської ради передбачає: встановлення прозорого та чітко врегульованого порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в місті Шостка.

Регуляторним актом передбачається: затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м.Шостка та Типового договору встановлення особистого строкового сервітуту щодо земельної ділянки під розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності з метою  забезпечення прозорості та гласності в процесі розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, регулювання взаємовідносин міської ради з суб’єктами господарювання.


 

Апаратна нарада 10 вересня 2012 року


Під керівництвом заступника міського голови Віктора Пустовіта , за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  10 вересня 2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

З інформацією про роботу   Шосткинського відділення виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання України виступив начальник відділення  Олександр Агеєв.

 


 

11-14 вересня в Україні триватиме період потепління


З 11 вересня в Україні розпочнеться нетривалий період потепління. Температура повітря підвищиться з +16…+21°С до +21…+27°С. Про це під час брифінгу повідомив директор Українського гідрометеорологічного центру МНС Микола Кульбіда.

 

За його словами, опадів на цей період не очікується, лише невеликі дощі можливі на крайньому заході країни.


 

Шановні мешканці міста Шостка, всі, хто перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті міської ради!


Шановні мешканці міста Шостка, всі, хто перебуває на квартирному обліку у виконавчому комітеті  міської ради! 

З метою формування і ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, сектор обліку та розподілу житла міської ради проводить переєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання. Просимо в термін до 01.10.2012 року надати перелік документів, необхідних для переєстрації та включення до Єдиного державного реєстру:

 10.09.2012 08:22 / / Комментарии (0)
364    365    366    367    368    369    370    371    372

 


%custom closeLinks()