ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Привітання міського голови з Днем рятівника


  Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи!

 

  Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника!

 

   Люди вашої професії славляться своєю людяністю, добротою, турботою про людей.

 

   Дозвольте  цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів  і якомога менше тривожних викликів.

   Нехай мир і злагода панують у ваших домівках!

 

                                                                                                                                        З повагою –  Шосткинський  міський голова Микола Нога


 

Шановні підприємці!


У відділі розвитку підприємництва та регуляторної політики головного управління економіки Сумської обласної державної адміністрації щоденно з 08.00 до 17.00, крім вихідних та святкових днів, працює "Гаряча лінія" для підприємціа за номером (05442)62-08-58 


 

Засідання "круглого столу"


14 вересня 2012 року в Шосткинському міськрайцентрі зайнятості відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Соціальна адаптація громадян з обмеженими фізичними можливостями».

Обговорювалося питання про дотацію на створення нових робочих місць для інвалідів.

 На засіданні були присутні представники Шосткинського міськрайцентру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради, громадських організацій інвалідів, лікар-реабілітолог Шосткинської міжрайМСЕК, а також роботодавці підприємств (ТОВ ШП «Харківенергоремонт», ТОВ Шосткинська міська друкарня, КП ШКЗ «Зірка», ТОВ «Зодіак», ПАТ Бель Шостка Україна, ТОВ НПП «Технологія» та ін.)


 

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЯ ЧМИРЯ ДО УЧАСНИКІВ ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ


Шановні жителі Сумщини!

 

Наближаються парламентські вибори, від яких залежить доля країни на наступні п’ять років.

 

Ми прагнемо, щоб вони пройшли демократично та завершились обранням дієздатної Верховної Ради. Тож запевняю, що влада зробить все, аби виборча кампанія була чесною і прозорою.

 

Ми створимо належні умови, аби виборці змогли реалізувати своє конституційне право.

 

Закликаю всіх учасників виборчого процесу об’єднатись навколо демократичних цінностей заради процвітання Сумщини, зростання її авторитету в Україні та світі.

 

 

Голова облдержадміністрації                                                            Юрій ЧМИРЬ


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «СУМСЬКІ ПІДПРИЄМСТВА ОТРИМАЮТЬ СТАБІЛЬНІ ЗАМОВЛЕННЯ»


Такий підсумок наради з питань підтримки реального сектору економіки, що проходила під головуванням Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА у Дніпропетровську, поділився голова облдержадміністрації під час брифінгу

 

«Це стало можливим завдяки Президенту України Віктору Януковичу, який доручив підтримати бюджетоутворюючі та стратегічні підприємства, залучати їх до участі у державних закупівлях щодо ремонту й створення енергоблоків, модернізації ГТС та інших систем. Це – вирішальний момент для розвитку промисловості регіону», – зауважив Юрій Чмирь.

На його переконання, доручення, дані Президентом України за підсумками Всеукраїнської наради в Дніпропетровську, відкривають великі перспективи і перед підприємствами оборонного комплексу, зокрема, Конотопським «Авіаконом» та Шосткинськими казенними заводами «Зірка» й «Імпульс».


 

на пожежі врятовано літню жінку


12 вересня о 16:51 на лінію екстреного виклику «101» м. Шостка надійшло повідомлення про пожежу в 5-ти поверховому житловому будинку по вулиці Миру. Телефонувала сусідка, яка відчула запах диму у під`їзді.

 


 

Роздрібна торгівля у м. Шостка за І півріччя 2012 року


За даними Головного управління статистики у Сумській області, обсяг роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб), які здійснюють діяльність із роздрібної торгівлі та ресторанного господарства у м. Шостка, у І півріччі 2012р. становив 188,3 млн.грн. і перевищив обсяг І півріччя 2011р. на 17,4%. У цілому по Сумській області роздрібний товарооборот підприємств збільшився на 18,9%.


 

Виконання соціальних ініціатив Президента


10 вересня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України представниками сервісного центру Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства разом зі спеціалістами міського управління праці та соціального захисту населення були вручені 3 мешканцям міста технічні засоби реабілітації.


 

Єдиний інформдень: Реалізація державної політики у сфері освіти і науки в Сумській області в рамках виконання Стратегії «Нова Сумщина - 2015»


Освіта і наука в сучасному світі є основною рушійною силою загально- цивілізаційних процесів. У сучасній Україні наука і освіта виступають важливою складовою частиною духовної культури, формою суспільної свідомості і покликані сприяти найповнішому використанню й відтворенню інтелектуального та духовного потенціалу громадян України.

У Сумській області створені необхідні умови для здобуття якісної освіти. Так, станом на 01.09.2012 в області функціонують 525 дошкільних навчальних закладів. Мережа  дошкільних навчальних закладів збільшилася на 20 одиниць, переважно за рахунок створення навчально-виховних комплексів.

Сьогодні функціонує 561 загальноосвітній навчальний заклад  різних типів і форм власності, з них у міській місцевості – 177, у сільській – 384. У них навчається 93459 учнів. У порівнянні з минулим навчальним роком контингент учнів зменшився на 3254 тис. осіб (3,4%).

Для забезпечення прав  російськомовного населення на вибір мови навчання в області функціонує 18 загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою (3,2% від загальної кількості),             7 загальноосвітніх навчальних закладів (1,2% від загальної кількості)  з двома мовами навчання – українською і російською.


 

ДОХОДИ НАСЕЛЕННЯ


Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за січень–червень 2012р. становила 2024 грн., що на 15,5% нижче середнього рівня по області. Порівняно з відповідним періодом минулого року вона зросла на 22,0%.

Її рівень перевищує законодавчо встановлені державні соціальні стандарти: в 1,8 раза більше мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатних осіб (1102 грн.). 

362    363    364    365    366    367    368    369    370

 


%custom closeLinks()