ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Виконання соціальних ініціатив Президента


21 вересня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України представниками сервісного центру Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства разом зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення були вручені п’яти особам з інвалідністю крісла колісні ТОВ «Константа-ЕКСПО».

24 вересня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України представниками сервісного центру Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства разом зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення були вручені шести особам з інвалідністю крісла колісні ТОВ „ВК „Діспомед”.

На даний час забезпечено кріслами колісними 22 мешканці міста, на обліку для забезпечення кріслами колісними перебуває 22 особи.

 


 

Відбудуться громадські слухання


Шановні шосткинці!

 

28 вересня 2012 року  о 10.00 в приміщенні Центру культури і дозвілля, за  адресою м. Шостка, вул. Леніна, 13, відбудуться громадські слухання по обговоренню проекту регуляторного акту «Про Порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в  м. Шостка».

 


 

Апаратна нарада 24 вересня 2012 року


Під керівництвом міського голови Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  24 вересня   2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

На порядок денний наради  було винесено питання   стосовно  роботи  із зверненнями громадян в секторі обліку та розподілу житла міськради.

Завідувач сектором  Віктор Чигрин в своєму виступі повідомив, що  робота з  розгляду звернень громадян і  організація особистого прийому в секторі ведеться відповідно до вимог Законів України  «Про звернення громадян»  та  «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».  При визначенні напрямків роботи сектору враховуються також  запити та пропозиції громадян.


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


24 вересня 2012 року  у приміщенні міськвиконкому  відбувся особистий прийом громадян  міським головою   Ногою М.П.

На прийом звернулося 89 мешканців нашого міста. 37 %  від загальної кількості звернувшихся становлять пенсіонери, решта –  безробітні,  працівники підприємств, організацій міста, приватні підприємці.


 

Привітання міського голови з Днем партизанської слави


Шановні партизани і підпільники,  

шановні ветерани Великої Вітчизняної війни !

 

Яскравою сторінкою в історії Великої Вітчизняної війни була боротьба нашого народу в тилу ворога. Початкові рядки цієї сторінки написані мужністю, відвагою і кров’ю наших земляків. Адже в нашому краї, на Сумщині, у годину лихоліття народився потужний партизанський рух.

Відзначаючи в ці дні 71-у річницю від початку партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни, ми низько вклоняємося вашому подвигу, колишні партизани. Ви були і завжди будете для нас взірцем патріотизму, непохитної любові до своєї землі, рідного міста.

Слава вам і глибока вдячність від нинішнього покоління за ваш  великий подвиг  в ім’я миру  та незалежності України, її майбутніх поколінь!

Міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя вам на довгі роки!      

 

 

                                           З повагою та глибокою шаною –

                                                                                                                                             міський голова М.П. Нога


 

Відбулась робоча нарада


20 вересня 2012 року в.о. заступник міського голови Голушко О.І., за участю державних адміністраторів відділу торгівлі та підприємництва міськради та  відповідальних осіб за видачу дозвільних документів служб міста, провела  робочу нараду  за результатами перевірки Шосткинською міжрайонною прокуратурою Єдиного дозвільного офісу.


 

Робота виїзного «мобільного соціального офісу»


19 вересня 2012 року в Артемівському мікрорайоні міста Шостки проводив роботу виїзний «мобільний соціальний офіс».

У роботі «мобільного соціального офісу» взяла участь начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Бурик О.В., а також представники управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі, Шосткинського міськрайцентру зайнятості та        міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

В ході роботи «мобільного соціального офісу» було прийнято 14 осіб з питань призначення житлової субсидії на опалювальний період, призначення, перерахунку та виплата пенсії, виплати допомоги по безробіттю, взяття на облік по соціальному обслуговування, виплати матеріальної допомоги пенсіонерам тощо.


 

Виконання соціальних ініціатив Президента


19 вересня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України представниками сервісного центру Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства разом зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення були вручені двом шосткинцям з інвалідністю крісла колісні ТОВ «Виробничої компанії Діспомед».


 

20 вересня вшанують пам'ять загиблих


20 вересня 2012 року   в районі с. Остроушки Шосткинського району, біля пам'ятних знаків жертвам фашизму відбудуться заходи по вшануванню невинно загиблих військовополонених та мирних жителів в роки Великої Вітчизняної війни!

Захід проводиться в рамках відзначення Дня партизанської слави.

Початок о 12.00.


 

Шановні мешканці Артемівського мікрорайону


19 вересня 2012 року з 9.00 до 12.00 буде працювати виїзний «мобільний соціальний офіс» (магазин «Норма», вул. Воронізька, 52, біля школи №9), де будуть вести прийом фахівці таких установ:

- управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради;

- Шосткинського міського територіального центру   соціального обслуговування (надання соціальних   послуг);

- Служба у справах дітей;

- Шосткинського міськрайонного центру зайнятості;

- управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі

з таких питань:

360    361    362    363    364    365    366    367    368

 


%custom closeLinks()