ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Заліки для посадовців


З  метою визначення якості, результативності, ефективності та рівня особистого внеску посадових осіб місцевого самоврядування в реалізацію   завдань Стратегії економічного і соціального розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина - 2015»,  у виконкомі Шосткинської міської ради  24 - 26 вересня   відбулися  заліки  на знання основних положень і результатів упровадження Стратегії.


 

Затверджено мережу навчально - виховних закладів міста на 2012-2013 роки


Виконком затвердив мережу  навчально - виховних закладів міста на 2012-2013 роки.

За інформацією начальника управління освіти Наймитенко А.М., мережа

загальноосвітніх навчальних закладів складається з 25 шкіл, в яких навчається

6406 школярів.

Мережа міських дошкільних навчальних закладів, які знаходяться у комунальній власності,  налічує 13 дитячих садків, в яких функціонує  130 груп.

17 з них спеціалізовані. Це  11  логопедичних груп , 4 групи  для дітей з вадами зору, в 2-х займаються діти з вадами опорно - рухового апарату.


 

Засідання виконкому 2 жовтня 2012 року


2 жовтня 2012 року під головуванням міського голови Ноги М. П.  відбулось чергове  засідання виконавчого комітету Шосткинської міськради. У роботі засідання взяли участь  члени виконкому, керівники структурних  підрозділів міської ради, комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, депутати міськради, представники місцевих засобів масової інформації. 
Членами виконкому  була заслухана та взята до відома інформація начальника управління житлово- комунального господарства Краснощока М.  І.  стосовно  готовності об’єктів житлово – комунального господарства до роботи в осінньо - зимовий період 2012-2013 року.


 

Розміщено проект програми підтримки малого підприємництва Шостки на 2013-2014 роки


В розділі  "Проекти рішень для обговорення розміщено"  проект   Програми  підтримки малого підприємництва   м.Шостка   на 2013-2014 роки   для ознайомлення та обговорення


 

Привітання міського голови з міжнародним днем осіб похилого віку та днем ветеранів


Шановні ветерани!

 

В Міжнародний день осіб похилого віку, в День ветеранів звертаюся до Вас зі словами поваги і вдячності.

Це ще одна нагода згадати й осягнути пройдене, пережите і звершене вами.

 

Через долю багатьох з вас пройшла Велика Вітчизняна війна  та непрості роки відбудови. Цей великий подвиг назавжди збережеться в памяті нашого народу.

Ми пишаємося вами, своїми батьками і дідами, глибоко вдячні за вашу суспільну роботу, за підтримку найвразливіших членів нашого суспільства.

Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі!

Хай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях!

Здоровя, нових вам зверешень та успіхів!

 

                                                      З повагою –  Шосткинський  міський голова Микола Нога


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


 

1 жовтня 2012 року  у приміщенні міськвиконкому  відбувся особистий прийом громадян  міським головою  Ногою Миколою Петровичем.

 На прийом звернулося 95 мешканців міста, якими було порушено 91 питання. 44 %  від загальної кількості склали пенсіонери, решта - безробітні,  працівники підприємств, організацій міста, приватні підприємці.


 

Апаратна нарада 1 жовтня 2012 року


Під керівництвом міського голови Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  1 жовтня     2012  року відбулась чергова апаратна нарада.

Про роботу Університету третього віку доповіла в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення   Люта Ніна Григорівна..

Доповідачка зазначила, що Університет третього віку було створено в квітні 2010 року за ініціативою міського голови Ноги Миколи Петровича, відповідно  рішення виконкому Шосткинської міської ради  в квітні 2010 року. 

Основною метою його роботи є  збереження  активної життєвої позиції людей похилого віку впродовж всього життя. 


 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Шосткинської міської ради «Порядку залучення, розрахунку та використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Шостки»


Розробником проекту є виконавчий комітет міської ради.

Регуляторним органом є Шосткинська міська рада .

Зазначений проект рішення Шосткинської міської ради передбачає: встановлення прозорого та чітко врегульованого порядку визначення величини та сплати внесків, врегулювання взаємовідносин міської ради з замовниками будівництва.


 

Тимчасова зміна місця голосування


Шановні виборці!

З метою забезпечення захисту виборчих прав громадян України, дотримання передбачених Конституцією та законами України принципів і засад виборчого процесу 22 вересня 2012 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову №1046 «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893».

Відповідно до пункту 3.5 Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси орган ведення Реєстру може змінити місце голосування виборця на іншу звичайну виборчу дільницю з виборів народних депутатів України в межах одномандатного виборчого округу, до якого такий виборець відноситься на підставі відомостей Реєстру про його виборчу адресу (крім членів окружних та дільничних виборчих комісій).


 

МНС інформує...


 

В період з  24 вересня  по 30  вересня   2012 року в  Шостці  по вул. Шалимова, 71, приватний житловий будинок  (припустима причина загоряння – коротке замикання електромережі ) та  по вул. Піонерській, 2 ПП «Катунь»  (горіли залишки деревини на площі  до 40 кв. м) виникли  пожежі.

Причини, збиток та вартість врятованого майна встановлюється. 

 

 

 

359    360    361    362    363    364    365    366    367

 


%custom closeLinks()