ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Шостці відсвяткували День Перемоги


9 травня біля Вічного вогню  пройшли   урочистості, присвячені Дню Перемоги.

 Відбулися  парад  ветеранів Великої Вітчизняної війни, святкова демонстрація по центральним вулицям міста та театралізований мітинг  «Ім’я героїв в пам’яті навічно».


 

ВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ В.Ф.ЯНУКОВИЧА з нагоди Дня Перемоги


Дорогі ветерани!

Вітаю вас із Днем Перемоги.

Низький вам уклін за ваш безсмертний подвиг, за вашу самопожертву та відвагу.

Ви звільнили рідну землю, Європу і загалом весь світ від фашистської навали. Ми перед вами у невідплатному синівському боргу.

Дякуємо вам за нашу свободу, за те, що дарували і захистили наші життя. За те, що відродили з попелища війни нашу Батьківщину.

Україна пам’ятатиме кожного, хто боронив цю землю.

Бажаю міцного здоров’я, душевного тепла та довгих років життя.

Честь і слава вам, нашим ветеранам!

Із Днем Перемоги, дорогі співвітчизники!


 

Вітання до Дня Перемоги голови Сумської обласної державної адміністрації Чмиря Ю.П. та голови обласної ради Михайленка Г.В.


Дорогі ветерани, земляки!

 

Щиро вітаємо Вас зі святом Великої Перемоги.

9 Травня – особлива дата. Мабуть, не знайдеться на Сумщині родини, яку б обійшла війна. Тому цього Дня ми з особливим почуттям несемо квіти до Обелісків, вклоняємося могилі Невідомого Солдата, який віддав життя за наше мирне сьогодення.

Усвідомлюючи всю відповідальність за долю сивочолих свідків тих подій, Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ визначив пріоритетом соціальної політики нашої держави турботу про ветеранів, забезпечення їм належної медичної допомоги, гідних умов життя. Це – шлях, з якого ми не зійдемо.

Ми пам’ятаємо про Ваш подвиг. Спасибі Вам за збережений мир, за можливість  у вільній країні виховувати дітей та онуків. 

Міцного здоров’я, бадьорості духу і довголіття.

 

 


 

Привітання міського голови з Днем Перемоги


Зі святом Великої  Перемоги! 
Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни – фронтовики, партизани, підпільники, невтомні трудівники тилу!
Шановні шосткинці і гості міста!

67 років минає з того дня, коли переможним салютом закінчилась Велика Вітчизняна війна. Та подвиг Переможців часові непідвладний. Пам'ять про них - це пам'ять наших сердець, яка не згасне ніколи.
Кожна річниця Перемоги приходить до нас як світле, радісне свято. Відзначаючи його, ми завжди вшановуємо захисників і визволителів землі, на якій жили наші предки, живемо ми, житимуть нащадки.
Важко підібрати слова, якими б можна було передати всю глибину нашої вдячності вам, дорогі ветерани - за те, що ви пережили і винесли під час війни, за ваш трудовий подвиг у повоєнні роки, за сьогоднішній вклад у виховання молоді.

Невгасима  наша скорбота за тими , хто задля Перемоги не пожалів найдорожчого –  власного життя.
 Вічна їм пам'ять.
Ратний подвиг всіх, хто 9 Травня 1945 року здобув Перемогу над загарбниками, для нас був і залишиться яскравим прикладом самопожертви заради мирного  щасливого життя свого народу.
Міцного вам здоров'я і бадьорості духу, дорогі наші ветерани.
Зі святом вас, шосткинці!
Нехай подвиг Переможців завжди надихає нас на добрі справи.

 З Днем Великої Перемоги!

 

 Шосткинський міський голова  -

 М.П. Нога 

ПЛАН святкових заходів, присвячених 67-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 9 травня 2012 року


Покладання корзин та квітів до братських могил на території міста. 7.30

 

Парад ветеранів Великої Вітчизняної війни та святкова демонстрація по центральним вулицям міста. 10.00

 

«Ім’я героїв в пам’яті навічно» - театралізований мітинг. 10.00, площа біля меморіалу Слави


 

«Лишила Батьківщина біля серця своїх синів, загиблих на війні»


7 травня 2012 року  в ЦДБ ім. Горького в рамках заходів, присвячених Дню Перемоги, для учнів 1-х класів працівниками бібліотеки  було проведено  годину глибокого  суму «Лишила Батьківщина біля серця своїх синів, загиблих на війні». 

Перед учнями виступила  також начальник архівного відділу міськради Маргарита Харченко з розповіддю про  трагічні події в роки Великої Вітчизняної війни на території нашого міста, про шосткинців – героїв та про пам’ятники, які встановлені воїнам-визволителям в Шостці  та Шосткинському  районі.


 

Оголошення постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, створеної рішенням 30 сесії Шосткинської міської ради 5 скликання від 14.05.2010р.


Засідання постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, створеної рішенням 30 сесії Шосткинської міської ради 5 скликання від 14.05.2010р. відбудеться 18 травня 2012 року о 10 год. 00 хв.   в приміщенні Управління Держкомзему у м.Шостка за адресою: вул.Шевченко, 8.


 

Школярам - про історію воєнної пісні


7 травня 2012 року  в центральній бібліотеці  Толстого до уваги школярів старших класів  було представлено літературно-музичну композицію  про історію створення воєнних пісень.

Ведучі розповіли  присутнім про історію написання таких  відомих пісень, як «Бьется в тесной печурке огонь», «Огонек», «Синий платочек», «День победы» та інших.


 

У ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ ГЛАВИ ДЕРЖАВИ – КОМПЛЕКСНЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ЛЮДЕЙ


Анатолій Боярко: «Соціальні ініціативи Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА щодо покращення якості життя громадян, їх соціального забезпечення, зокрема, ветеранів та інвалідів війни реалізуються у повному обсязі» 


 

НИЗЬКИЙ УКЛІН, ВАМ, ВЕТЕРАНИ!


Напередодні 67-ї річниці Перемоги голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ зустрівся з ветеранами Великої Вітчизняної війни та ветеранським активом області 

358    359    360    361    362    363    364    365    366

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)