ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Розміщено проект програми підтримки малого підприємництва Шостки на 2013-2014 роки


В розділі  "Проекти рішень для обговорення розміщено"  проект   Програми  підтримки малого підприємництва   м.Шостка   на 2013-2014 роки   для ознайомлення та обговорення


 

Привітання міського голови з міжнародним днем осіб похилого віку та днем ветеранів


Шановні ветерани!

 

В Міжнародний день осіб похилого віку, в День ветеранів звертаюся до Вас зі словами поваги і вдячності.

Це ще одна нагода згадати й осягнути пройдене, пережите і звершене вами.

 

Через долю багатьох з вас пройшла Велика Вітчизняна війна  та непрості роки відбудови. Цей великий подвиг назавжди збережеться в памяті нашого народу.

Ми пишаємося вами, своїми батьками і дідами, глибоко вдячні за вашу суспільну роботу, за підтримку найвразливіших членів нашого суспільства.

Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі!

Хай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях!

Здоровя, нових вам зверешень та успіхів!

 

                                                      З повагою –  Шосткинський  міський голова Микола Нога


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


 

1 жовтня 2012 року  у приміщенні міськвиконкому  відбувся особистий прийом громадян  міським головою  Ногою Миколою Петровичем.

 На прийом звернулося 95 мешканців міста, якими було порушено 91 питання. 44 %  від загальної кількості склали пенсіонери, решта - безробітні,  працівники підприємств, організацій міста, приватні підприємці.


 

Апаратна нарада 1 жовтня 2012 року


Під керівництвом міського голови Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  1 жовтня     2012  року відбулась чергова апаратна нарада.

Про роботу Університету третього віку доповіла в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення   Люта Ніна Григорівна..

Доповідачка зазначила, що Університет третього віку було створено в квітні 2010 року за ініціативою міського голови Ноги Миколи Петровича, відповідно  рішення виконкому Шосткинської міської ради  в квітні 2010 року. 

Основною метою його роботи є  збереження  активної життєвої позиції людей похилого віку впродовж всього життя. 


 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Шосткинської міської ради «Порядку залучення, розрахунку та використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Шостки»


Розробником проекту є виконавчий комітет міської ради.

Регуляторним органом є Шосткинська міська рада .

Зазначений проект рішення Шосткинської міської ради передбачає: встановлення прозорого та чітко врегульованого порядку визначення величини та сплати внесків, врегулювання взаємовідносин міської ради з замовниками будівництва.


 

Тимчасова зміна місця голосування


Шановні виборці!

З метою забезпечення захисту виборчих прав громадян України, дотримання передбачених Конституцією та законами України принципів і засад виборчого процесу 22 вересня 2012 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову №1046 «Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893».

Відповідно до пункту 3.5 Порядку тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси орган ведення Реєстру може змінити місце голосування виборця на іншу звичайну виборчу дільницю з виборів народних депутатів України в межах одномандатного виборчого округу, до якого такий виборець відноситься на підставі відомостей Реєстру про його виборчу адресу (крім членів окружних та дільничних виборчих комісій).


 

МНС інформує...


 

В період з  24 вересня  по 30  вересня   2012 року в  Шостці  по вул. Шалимова, 71, приватний житловий будинок  (припустима причина загоряння – коротке замикання електромережі ) та  по вул. Піонерській, 2 ПП «Катунь»  (горіли залишки деревини на площі  до 40 кв. м) виникли  пожежі.

Причини, збиток та вартість врятованого майна встановлюється. 

 

 

 


 

30 вересня - День усиновлення


В останній день першого місяця осені – 30  вересня – християни  відзначають свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.     

В Україні в цей день подвійне свято – з  2009 року 30 вересня в нашій країні на державному рівні відзначають День усиновлення.    

Це день поваги до усиновлювачів, прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, всіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім'ях. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства.

Згідно зі статистикою, щоденно в Україні народжується 1400 немовлят, до 50 з них залишаються сиротами.

З кожним роком зростає кількість бажаючих взяти в свою сім’ю обділену батьківською ласкою дитину. Змінилося саме ставлення суспільства до проблеми сирітства, всі ми стали гуманнішими та співчутливішими до чужого горя.

Щиро вітаємо всіх з днем Віри, Надії, Любові, а також із Днем усиновлення. Особливі привітання та вдячність тим матерям і татусям, які знайшли своїх дітей, пройшовши шлях усиновлення, тим дітям, які знайшли своїх батьків через усиновлення.


 

Анонс культурного та спортивного життя міста


Запрошуємо 6 жовтня о 17.00  в  Центр естетичного виховання на ювілейний концерт колективів Центру естетичного виховання, присвячений 20-річчю від дня заснування закладу. Виставка робіт колективів декоративно-ужиткового мистецтва.


 

НА СУМЩИНІ БУДУТЬ СТВОРЕНІ БІЗНЕС-ІНКУБАТОРИ


Першими такі структури з'являться у Сумах та Шостці, де зосереджений значний бізнесовий потенціал.

Про особливості створення та роботи бізнес-інкубаторів йшлося у ході засідання ради підприємців при облдержадміністрації за участю представників міжнародних компаній Business System та Profiles International.

«Бізнес-інкубатори є перевіреним інструментом сприяння розвитку малого та середнього підприємництва. Тому ми маємо використати світовий досвід у цьому питанні, аби шляхом запровадження інноваційних розробок та технологій з максимальним використанням економічного потенціалу області вивести Сумщину до п’ятірки найкращих регіонів держави», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.


358    359    360    361    362    363    364    365    366

 


%custom closeLinks()