ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Привітання голови облдержадміністрації та та голови обласної ради з Днем працівників освіти


 

Шановні педагоги Сумщини!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Ви несете регіону щедрі паростки успіху, а зерна розумного, доброго, вічного, посіяні в серцях учнів, проростають любов’ю до рідного краю, надією і вірою в його завтрашній день.

Зростаючи в родині педагогів, я з дитинства бачив, яким нелегким є «освітянський хліб», яка відповідальність покладена суспільством на Вчителя.

Ваші серця сповнені співчуттям, добротою і палким бажанням працювати на майбутнє регіону. Щиро вдячні вам за невтомну працю, за покликання дарувати мудрість і знання нашим дітям.

Будуймо разом нову Сумщину – заможну, духовно багату, щасливу!

Зичимо міцного здоров’я, достатку й тепла в родинах. Нехай ніколи не згасає у ваших серцях вогник любові.

Професійних успіхів вам, талановитих учнів та нових перемог в ім’я майбутнього України!

 

З глибокою повагою

 

голова Сумської обласної

державної адміністрації                                                           Юрій ЧМИРЬ

 

голова Сумської обласної ради                             Геннадій МИХАЙЛЕНКО

 


 

Привітання міського голови з 20- річчям ЦЕВу


Шановні працівники Центру естетичного виховання та його вихованці!

Від щирого серця вітаю вас  з 20-річчям заснування вашого закладу!

Плідна праця  працівників Центру по естетичному вихованню дітей та молоді є значним внеском в розвиток культури  та мистецтва нашого міста!

Шосткинці  високо цінують вашу діяльність  та здобутки  його працівників у в підготовці багатьох поколінь творчих особистостей.

Внесок  колективів Центру естетичного виховання у розвиток національної культури очевидний.

Виступи творчих  колективів закладу  відзначаються високим  рівнем майстерності, про що свідчать багато численні  відзнаки та нагороди за участь у різноманітних конкурсах не лише в Україні, а й за її межами.

Бажаю вам миру, добра, щастя, сімейного благополуччя та  подальших успіхів в вашій нелегкій справі по естетичному вихованню підростаючого покоління.

 

 

 

                                                                                                                                            З повагою –  Шосткинський міський голова М.П. Нога


 

ЦЕВ запрошує на свято!


Творчий колектив  ЦЕВу  запрошує шосткинців   в  Центр естетичного виховання на ювілейний концерт колективів Центру естетичного виховання, присвячений 20-річчю від дня заснування закладу  та на  виставку робіт колективів декоративно-ужиткового мистецтва, який відбудеться 6 жовтня о 17.00.


 

Міський голова відзначив працівників освіти


Міським головою Ногою М.П.  видано розпорядження № 212К від 01.10.12 про нагородження кращих працівників освіти за  сумлінну працю,  досягнуті успіхи у справі навчання та виховання дітей та з нагоди Дня працівника освіти   Почесною грамотою міського голови  з внесенням записів до трудових книжок 


 

Відбудуться змагання з лижеролерів


 6, 7 жовтня  в Шостці відбудеться  фінал кубка України з лижоролерів, присвячений пам'яті заслуженого тренера України Ігоря Бушмельова

 Початок змагань  6 жовтня  о  14.00  на  вулиці Робочій ( біля приміщення Шосткинського міського товариства допомоги дітям - інвалідам "Турбота", вул. Робоча,5)

 Нагородження переможців буде проведено  7 жовтня  о 13.00  на місці початку змагань.


 

В Україні зберігатиметься тепла погода до 8 жовтня


За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, похолодання прийде в Україну з 8 жовтня. Крім того, наприкінці тижня збільшиться кількість опадів. Про це під час брифінгу повідомив заступник директора Гідрометцентру Анатолій Прокопенко.

«Наразі в Україні утримуються сприятливі погодні умови. Температура повітря на 3-7 градусів перевищує норму. Найближчі 3 дні невеликі короткочасні опади можливі у західній та північній частині країни. Температура повітря вночі +7…+13°С, на півдні +14…+19°С. Удень стовпчик термометра коливатиметься в межах +16…+22°С, на півдні та у Закарпатті +23…+28°С. У морі ще можна купатися – температура води +20…+22°С. При цьому з 8 жовтня очікуються зміни погоди - збільшення опадів і зниження температури повітря», - повідомив А. Прокопенко.


 

Поможем Артему!


4 – летний Карпенко Артем нуждается в помощи.

Артем  появился на свет с врожденной  лимфангиомой правой половины лица и шеи.

Мальчик уже перенес три операции в Харьковской областной больнице, в результате которых появилась надежда на полное выздоровление.

Артему нужна  четвертая, последняя операция, на проведение которой  необходимо  27000 грн.

К сожалению,  многодетная одинокая мама Артемки не располагает такими средствами  и обращается за помощью ко всем небезразличным людям с просьбой помочь в сборе денег на операцию.

Контакты:

Юлия Карпенко (мама ребенка) : 0505807188

Реквизиты для оказания помощи:

Приватбанк
Карта № 4149 4378 0501 5573
Карпенко Юлия Викторовна 

Заліки для посадовців


З  метою визначення якості, результативності, ефективності та рівня особистого внеску посадових осіб місцевого самоврядування в реалізацію   завдань Стратегії економічного і соціального розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина - 2015»,  у виконкомі Шосткинської міської ради  24 - 26 вересня   відбулися  заліки  на знання основних положень і результатів упровадження Стратегії.


 

Затверджено мережу навчально - виховних закладів міста на 2012-2013 роки


Виконком затвердив мережу  навчально - виховних закладів міста на 2012-2013 роки.

За інформацією начальника управління освіти Наймитенко А.М., мережа

загальноосвітніх навчальних закладів складається з 25 шкіл, в яких навчається

6406 школярів.

Мережа міських дошкільних навчальних закладів, які знаходяться у комунальній власності,  налічує 13 дитячих садків, в яких функціонує  130 груп.

17 з них спеціалізовані. Це  11  логопедичних груп , 4 групи  для дітей з вадами зору, в 2-х займаються діти з вадами опорно - рухового апарату.


 

Засідання виконкому 2 жовтня 2012 року


2 жовтня 2012 року під головуванням міського голови Ноги М. П.  відбулось чергове  засідання виконавчого комітету Шосткинської міськради. У роботі засідання взяли участь  члени виконкому, керівники структурних  підрозділів міської ради, комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, депутати міськради, представники місцевих засобів масової інформації. 
Членами виконкому  була заслухана та взята до відома інформація начальника управління житлово- комунального господарства Краснощока М.  І.  стосовно  готовності об’єктів житлово – комунального господарства до роботи в осінньо - зимовий період 2012-2013 року.

357    358    359    360    361    362    363    364    365

 


%custom closeLinks()