ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

адреси та телефони дільничних виборчих комісій м.Шостка під час проведення виборів народних депутатів України


Надаємо інформацію про  контакти  дільничних виборчих комісій   м.Шостка під час проведення виборів народних депутатів України


 

Контакти ОВК по 160 виборчому округу


Поштова адреса ОВК - вул.Леніна, 14, м.Шостка, Сумська обл., 41100, контактні телефони (05449) 2-15-80, 2-05-34


Місцезнаходження ОВК  - приміщення Шосткинської міської ради


 

28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників


                          Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни –

          уславлені фронтовики, партизани, підпільники, невтомні трудівники тилу!

                                      Шановні шосткинці!

 

Від щирого серця вітаю вас із  68-ю річницею з  Дня визволення України від фашистських загарбників!   

Відзначаючи цю дату, ми низько вклоняємося героїчному подвигу нашого народу, який в тяжкій боротьбі відстояв своє життя  і життя майбутніх поколінь та наблизив Велику Перемогу!

Шановні ветерани!  Нашим сучасникам  важко навіть осмислити тягар тих випробувань, які випали на вашу долю. Ви їх винесли з честю, мужністю та героїзмом. Глибока вдячність вам за це!

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя на довгі роки!

             З повагою та глибокою шаною –  в.о. міського голови  Н.О. Сиваєва


 

Територіальна державна інспекція з питань праці у Сумській області інформує


Упродовж 9 місяців поточного року на території міста посадовими особами Територіальної державної інспекції з питань праці проведено 36 перевірок додержання трудового законодавства, з яких 11 - за пропозицією правоохоронних органів. У 25 роботодавців міста виявлено 75 порушень трудового законодавства, зокрема, з питань оплати праці - 45, щодо оформлення трудових договорів -17, з питань робочого часу та часу відпочинку - 8, з питань трудової дисципліни - 1. За наслідками перевірок державним інспектором праці внесено 27 приписів, за виконанням яких встановлено контроль.


 

Управління з питань надзвичайних ситуацій інформує...


Після тривалого періоду незвично теплої погоди 27-28 жовтня, в звязку з виходом в Україну циклону з Балкан на Сумщині очікується погіршення погодних умов.

Вдень 27 жовтня в північній половині області пройдуть опади у вигляді дощу та мокрого снігу, протягом 28 жовтня по всій території області очікується дощ, місцями гроза,

місцями пориви вітру 15-20м/с. Температура повітря вночі  +1-6 тепла, на півдні області  +6-11 тепла. 

29-30 жовтня припинення опадів, зниження температури повітря вночі до 0 - -5 морозу, вдень +1- 6 тепла.

На дорогах місцями ожеледиця.

Такі погодні умови ускладнюватимуть роботу галузей енергетики, зв'язку, комунального господарства, будівництва та автомобільного транспорту. Опади

спричинять перериви в проведенні сільськогосподарських робіт.


 

Єдиний інформдень: Про хід реалізації соціальних ініціатив Президента України в Сумській області


 

Забезпечення громадян гідною роботою

 

Досягнення позитивних результатів розвитку економіки області дозволили закріпити позитивні тенденції на ринку праці. Питання зайнятості населення, розвитку сфери прикладання праці набули своєї пріоритетності в роботі усіх гілок влади.

За підсумками січня-вересня 2012 року річне завдання щодо створення нових робочих місць виконано на 75,7%, створено 18928 робочих місць.

Серед суб’єктів господарювання найбільше нових робочих місць –
10265 (або 54,2%) створено для працівників у фізичних осіб-підприємців,
5859 (або 31%) – роботодавцями на підприємствах області, 2776 (або 14,7%) – фізичними особами-підприємцями, 28 (або 0,1%) фізичних осіб із числа самозайнятих відкрили власну справу.


 

Відбудеться чергове засідання виконкому


26 жовтня 2012 року  о 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться  чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради


 

В Шостці вшанують память загиблих


25 жовтня 2012 року буде  відкрито пам'ятник  шосткинцям та жителям прилеглих територій,  трагічно загиблим в роки окупації міста фашистськими загарбниками (1941-43 роки) на території колишньої фабрики кіноплівки.

Відкриття пам'ятника  та мітинг - реквієм, присвячений пам'яті загиблих,  відбудуться о 10.00 по вул. Гагаріна (біля прохідної ВАТ "АК" Свема"). 


 

Батьки і діти


18 жовтня 2012 року у обласному управлінні освіти Сумської обласної державної адміністрації було проведено обласний форум представників батьківської громадськості, лідерів учнівського самоврядування, спеціалістів відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів «Батьки і діти». На форум були запрошені заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іщенко Т.Д., т.в.о.начальника управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Пєсоцька І.О., директор Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботі з талановитою молодю Тихенко Л.В., завідуюча Сумським обласним центром практичної психології та соціальної роботи, представники кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Сумській області, представники батьківської громадськості області.


 

Реалізація промислової продукції підприємствами м.Шостка за січень–серпень 2012 року


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє, що за січень–серпень 2012 року підприємствами м.Шостка реалізовано промислової продукції  на суму 791,6 млн.грн., що на 3,8% більше, ніж за січень–серпень 2011 року.

354    355    356    357    358    359    360    361    362

 


%custom closeLinks()