ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Гідрометцентр прогнозує поступове пониження температури протягом наступних 2 тижнів


Український гідрометеорологічний центр МНС прогнозує поступове пониження температури протягом наступних двох тижнів. Про це під час брифінгу повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда.


 

Заробітна плата працівників у м. Шостка у січні – вересні 2012 р.


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє.

Територіальний поділ найманої робочої сили області свідчить, що у січні-вересні 2012р. 6,9% середньої кількості працівників області (а це 17,2 тис. осіб) були задіяні в економіці м.Шостка.

Працівники міста в середньому заробляли 2057 грн.  Порівняно з відповідним періодом минулого року середня заробітна плата зросла на 18,6%.


 

Апаратна нарада 12 листопада 2012 року


Під керівництвом  в.о. міського голови  Сиваєвої Н.О.,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  12 листопада 2012  року відбулась чергова апаратна нарада.


 

Відбудуться громадські слухання


Фінансове управління Шосткинської міської ради повідомляє, що 16 листопада 2012 року о 10-00 год. в приміщенні Центру Культури і Дозвілля (кінотеатр «Родина») відбудуться громадські слухання з питання обговорення проекту рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради «Про затвердження Положення про порядок і нормативи відрахування до місцевого бюджету м.Шостка частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, що належать до комунальної власності»


 

Городской краеведческий музей приглашает на необычную выставку


6 ноября 2012 года в Шосткинском краеведческом музее открылась  выставка "Сканограммы Светланы Пожарской".


 

Підведені підсумки «PARTIZAN trophy 2012».


11 листопада 2012 року  у Шостці  були оголошеніі підсумки триденного етапу чемпіонату України з ралі-рейдів «PARTIZAN trophy 2012».

Церемонія нагородження переможців та призерів змагань  відбулась  на центральній площі міста  о 19.00.

Участь у церемонії нагородження взяли губернатор Сумської області Юрій Чмир, в.о. міського голови Ніна Сиваєва , голова Шосткинської райдержадміністрації Володимир Притико 

Під оплески шанувальників автоспорту  переможці отримали кубки та цінні подарунки від організаторів змагань.


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «ТРОФІ-РЕЙД НА СУМЩИНІ – ЦЕ ПАМ’ЯТЬ ПРО ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ»


У Шостці стартував 4-ий етап Чемпіонату України з трофі-рейду «Рartizan Тrophy 2012»


 

Єдиний інформдень:Реалізація державної політики у сфері культури та мистецтв у Сумській області у рамках виконання Стратегії „Нова Сумщина-2015”


2011 рік став для галузі визначним у зв’язку з тим, що Президент України Віктор Янукович підписав Закон України «Про культуру». Новий закон – оберіг культури. У ньому окреслені основні засади функціонування базової мережі закладів культури, що забезпечує розвиток усієї галузі, усіх жанрів і видів мистецтва. Ст. 22 Закону визначає, що виключення закладів культури з базової мережі можливе лише за погодженням з Міністерством культури України.

8 лютого 2012 року прийнята Постанова Верховної Ради України «Про впровадження мораторію на закриття державних і комунальних закладів культури у сільській місцевості». 


 

Змінився час відкриття трофі-рейду


Урочисте відкриття «PARTIZAN trophy 2012» та його старт  відбудеться  9 листопада  о 12.00 на площі Леніна.


 

У П'ЯТНИЦЮ В Шостці СТАРТУЄ «PARTIZAN TROPHY 2012»


На  трофі-рейд «PARTIZAN trophy 2012», який відбудеться 9-11 листопада  в Шостці, запрошено понад 1,5 тисячі майстрів автоспорту з усіх куточків України. Гонка пройде під патронатом голови Сумської ОДА Юрія Чмиря.

Змагання проходитимуть місцями бойової слави – Шосткинським, Ямпільським та Серединобудським районами - через місця активних військових дій партизанів. Учасники подолають трасу довжиною понад 250 кілометрів непрохідною лісової і болотної місцевості.
На глядачів чекатиме яскрава розважальна програма, в «найгарячіших» точках буде облаштовано спеціальні місця для вболівальників.

352    353    354    355    356    357    358    359    360

 


%custom closeLinks()