ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Єдиний інформдень: «Реалізація державної промислової політики в Сумській області у рамках виконання Стратегії «Нова Сумщина – 2015»


У галузі промисловості області працює понад 230 підприємств великого та середнього бізнесу. Територіально вони переважно сконцентровані в обласному центрі, містах обласного значення, а також у Тростянецькому, Роменському, Охтирському та Кролевецькому районах. 

У 2011-2012 роках значно активізувалась інвестиційно-інноваційна діяльність промислових підприємств.

У 2011 році інноваційну продукцію випускали 40 промислових підприємств, або 17,3% від загальної кількості підприємств (по Україні 16,2%). Серед них: ПАТ «СМНВО ім.В.М.Фрунзе, ПАТ «Насосенергомаш»,
ТОВ «Сумський машинобудівний завод», ВАТ «ВНДІкомпресормаш»,
ТОВ «Мотордеталь-Конотоп», ПАТ «Конотопський арматурний завод»,
ПАТ «Тракторозапчастина», ДП «Лебединський моторобудівний завод»
ПАТ «Мотор Січ», ПАТ «Свеський насосний завод», ПАТ «Сумихімпром», Шосткинський казенний завод «Імпульс», ПАТ «Крафт Фудз Україна»,
ПАТ «Бель Шостка Україна», ПАТ «Охтирський пивоварний завод»,
ТОВ «Роменський завод продтоварів», ТОВ «Горобина», ПрАТ «Технологія», ТОВ «Гуала Кложерс Україна», ТОВ «Керамейя», АТЗТ «Сумський фарфоровий завод», ПАТ «Роменська гардинно-тюлева фабрика»  та інші. 

 


 

До уваги шосткинців!


23 листопада цього року відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань практичного застосування Закону України «Про доступ до публічної інформації». На прямому зв’язку з 13 до 15 години буде начальник відділу забезпечення доступу до публічної інформації Сумської обласної державної адміністрації Євенко Ольга Юріївна. Ви зможете подати запит на інформацію або задати питання, що стосуються публічної інформації, за безкоштовним телефоном Сумського обласного контактного центру 0-800-301-501  


 

24 листопада – День пам’яті жертв голодоморів


 

24 листопада 2012 року відповідно до Указу Президента України від 26 листопада 1998 року № 1310 (в редакції від 21 травня 2007 року № 431) в Україні вшановують пам’ять  жертв голодомору. День па́м'яті жертв голодомо́рів –  щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

 

Шановні шосткинці! 

 

24 листопада  в рамках вшанування пам’яті невинно загиблих  о 15.50 в бібліотеці ім. Л.М. Толстого відбудеться  година - спомин «Скорботна, вічна пам’ять». Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до цього заходу.

В цей день  рівно о 16.00 по всій Україні пройде  Всеукраїнська хвилина мовчання.  О  16.01 приєднуйтесь  до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті!»  –  із настанням темряви засвітіть і поставте свічку на підвіконня так, щоб її було видно з вулиці. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.


 

Борги з виплати заробітної плати на підприємствах міста поступово зменшуються


За результатами щомісячного моніторингу станом на 1 листопада 2012 року загальна заборгованість із виплати заробітної плати по місту склала 23678,3 тис.грн.. В порівнянні з минулим місяцем сума боргу зменшилась на 2526,7 тис.грн. або на 9,6%. На економічно активні підприємства припадає 91,1% загальноміського боргу (21580,5 тис.грн.) і належить підприємствам державного сектору економіки. Протягом жовтня заборгованість даної групи підприємств зменшилась на 2602,8 тис.грн. або на 10,8%.


 

До уваги шосткинців!


21 лиcтопада 2012 року   на  прямій телефонній лінії міськвиконкому  чергуватиме  Гришкова  Ольга   Петрівна, начальник служби у справах дітей Шосткинської міської ради.

Нагадуємо, що прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

Шановні мешканці Локотського мікрорайону!


21 листопада 2012 року з 9.00 до 12.00 буде працювати виїзний «мобільний соціальний офіс» (приміщення школи №6),де будуть вести прийом фахівці таких установ:


 

ФЕСТИВАЛЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ "ВІНОЧОК ДРУЖБИ


17 листопада місто Шостка вперше  гостинно приймало учасників сьомого обласного конкурсу народного танцю «Віночок дружби». 800 юних прихильників українського танцю з 29 хореографічних колективів загальноосвітніх, позашкільних закладів представляли свою творчість в основному та вищому рівнях за трьома віковими категоріями:

- молодша (діти 7-10 років)

- середня ( діти 10-14 років)

- старша (учнівська молодь 14-18 років).


 

ЦЕВ ЗАПРОШУЕ НА МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ


Цьогоріч  Docudays  UA вперше презентує власну програму на мандрівному міжнародному кінофестивалі, що буде проходить у Шостці  з 19 до 25 листопада 2012 року  в рамках роботи кіноклубу "Кіноман" Центру естетичного виховання.

Спеціально для гостей традиційної  кіноподії  ми пропустили останню конкурсну програму Docudays UA крізь призму оптимізму та відібрали дві іронічні стрічки про винахідливих провінціалів. Показ Docudays UA відкриє переможець конкурсу Docu/Коротко «Колись ми станемо щасливими» Павела Височанські, в якому йдеться про школяра з польського містечка Ліпіни, що мріє стати режисером.  Другим фільмом програми обрана російська космічна документальна  комедія «Гагарінленд»  Володимира  Козлова, де розповідається про те, як мешканці невеличкого Гагаріна заробляють на імені першого космонавта.


 

16 листопада - День працівників радіо, телебачення і зв’язку!


Шановні зв'язківці, працівники радіо і телебачення Шостки!


Щиро вітаю вас з вашим  професійним святом!

 

Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації  – телебачення, радіо, телефону, пошти  та інтернету.

 

Дякуючи вам, люди мають можливість кожного дня, кожної хвилини реально відчувати свою причетність до життя свого міста, своєї країни і до подій у різних куточках нашої планети.

 

Бажаю всім працівникам радіо, телебачення і зв’язку міста  творчої наснаги,  вдячних споживачів інформаційної продукції та нових досягнень.

                                                       

                                              З повагою  –   в. о  міського голови  Н.О. Сиваєва

 

 16.11.2012 08:00 / / Комментарии (0)

 

У ЦЕВІ ПРОВЕЛИ КОНЦЕРТ В РАМКАХ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА


Сьогодні в залі Центру естетичного виховання відзначили День студента танцями, піснями та гуморесками. Слова вітання від міського голови  Миколи.Ноги  передала керуюча справами виконкому ШМР Олена Кравченко. «Ми пишаємось нашими студентами, створюємо всі умови для здобуття в нашому місті якісної освіти. У жовтні на базі індустріального парку «Свема» відкрито новий  учбово-лабораторний корпус Шосткинського інституту СумДУ. Наступного року планується будівництво сучасного спортивного майданчику для студентів.» 

Ольга Сокульська, завідувач сектором сім'ї та молоді ШМР привітала студентів з їх святом і побажала завжди і у всьому бути першими, бути зразком для наслідування.

У концертній програмі взяли участь найкращі студентські колективи міста та вихованці театру-студії естрадної пісні «МІКС» Центру естетичного виховання.


352    353    354    355    356    357    358    359    360

 


%custom closeLinks()