ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

СУМЩИНА – НА ПОРОЗІ ЗУСТРІЧІ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МІЖНАРОДНОГО ТРЕЙД-КЛУБУ В УКРАЇНІ


Губернатор області Юрій ЧМИРЬ представить економічний, інвестиційний та туристичний потенціал регіону міжнародним дипломатам

 

14-15 червня Сумщину відвідають представники Міжнародного трейд-клубу в Україні – дипломати та інвестори – з різних країн світу, зокрема, Російської Федерації, Швейцарії, Нідерландів, Латвії, Аргентини тощо.

У рамках візиту 14 червня на базі виставкового комплексу «Іллінський» відбудеться презентація Сумщини, зустріч з бізнесовими колами області. 

 

15 червня представники трейд-клубу побувають у Глухівському державному історико-культурному заповіднику та ознайомляться з роботою «єдиного інвестиційного вікна» на прикладі індустріального парку «Свема» у Шостці.


 

Запрошуємо шосткинців поважного віку до навчання


Ось і закінчився навчальний рік в Університеті ІІІ віку.

Реалізувати принцип навчання людей впродовж всього життя стало можливим за ініціативою міського голови Миколи Ноги  ще з квітня 2010 року і вже сьогодні впровадження інноваційного підходу з надання соціальних послуг особам,  що досягли пенсійного віку, має певні результати.


 

«Краса рукотворна»


Так названо захід, що пройшов 11 червня 2012 року в дитячій бібліотеці ім. Горького у рамках відзначення всесвітньго Дня захисту дітей.

Відвідувачів приємно вразила виставка творчих робіт дітей міста. Серед чисельних експонатів є  п’ятнадцять робіт вихованців міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, яких запросили напередодні. 


 

Виконавчий комітет Шосткинської міської ради затвердив тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у розмірі 1-75 грн.


Рішення № 172 від 06.06.12р.

 

Керуючись ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17 листопада 2009 року №1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», враховуючи лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 15.05.2012р. №3722-05/18068-08 та лист Міністерства інфраструктури України від 01.03.2012р. №2038/11/10-12, виконком міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Встановити тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху, у розмірі 1-75 грн. за одного пасажира.


 

В Шостці ліквідують наслідки стихії


В неділю  10 червня на Шосткою пронісся  штормовий вітер з силою 25 м/с та    гроза . Це призвело до 80 поривів ліній електропередач, 2 проривів газопроводу, руйнування 12 дахів та 3 автомобілів.

Про це повідомила під час апаратної  наради  начальник управління з надзвичайних ситуацій міськради Ольга Ткаченко.  Ольга Олександрівна зазначила, що штормового попередження на передодні грози наше місто не отримало, воно прийшло вже після того, що сталося. 

Заступник начальника управління житлово-комунального Віталій Могильний повідомив, що сьогодні в Шостці продовжено роботу з  ліквідації  наслідки стихійного лиха, до якої  залучені  всі комунальні служби міста. 


 

Апаратна нарада 11 червня 2012 року


 Під керівництвом міського голови за участю керівників управлінь та відділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 11 червня  2012 року відбулася апаратна нарада.


 На порядок денний було винесено питання про  заходи щодо реалізації Постанови КМУ від 2.04.2012 №243 «Про затвердження  Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов».

 

З інформацією з цього питання виступила керуюча Шосткинського відділення «Укргазбанку» Олена Комарова. Вона повідомила, що на виконання постанови КМУ від 25 квітня 2012 № 343 «Про затвердження Порядку здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, прийнятої в рамках виконання Соціальних ініціатив Президента,  Акціонерний банк «Укргазбанк»  розробив программу  «Доступне житло».


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 11.06.12 по 17.06.12


13 червня о 9.00 в спорткомплексі "Свема" (вул. Кірова, 20)  відбудеться   Чемпіонат України з греко-римської боротьби.

16  червня о 18.00  на центральній площі міста  на шосткинців очікує концерт художніх колективів Центру естетичного виховання.

 

 Анонс культурного та спортивного життя міста з 11.06.12 по 17.06.12

  

Відбулось друге пленарне засідання X сесії Шосткинської міської ради VI скликання


9  питань було розглянуто 8 червня 2012 року на другому пленарному засіданні X сесії Шосткинської міської  ради VI скликання,   яке відкрив і провів голова ради Микола Нога.


 

«Світлий» розпочне свою роботу 18 червня


Триває підготовка  до оздоровчої кампанії заміського табору «Світлий». Перша зміна тут розпочинається з 18.06.2012 р. Вартість путівки становить 2040 грн. При цьому  доплата  від Фонду соціального страхування складає 840 грн., решту оплачують батьки та профспілки організацій, де вони працюють.

 

 


 

8 червня в Шостці відзначили 92-гу річницю від дня народження тричі Героя Радянського Союзу маршала авіації Івана Микитовича Кожедуба


8 червня в Шостці  відбувся мітинг,  присвячений 92-й річниці від дня народження  Тричі Героя Радянського Союзу Івана Кожедуба.

На мітингу були присутні представники міської влади, делегація з Брянської області, учнівська молодь, представники громадськості.

352    353    354    355    356    357    358    359    360

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)