ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Борги з виплати заробітної плати на підприємствах міста поступово зменшуються


За результатами щомісячного моніторингу станом на 1 листопада 2012 року загальна заборгованість із виплати заробітної плати по місту склала 23678,3 тис.грн.. В порівнянні з минулим місяцем сума боргу зменшилась на 2526,7 тис.грн. або на 9,6%. На економічно активні підприємства припадає 91,1% загальноміського боргу (21580,5 тис.грн.) і належить підприємствам державного сектору економіки. Протягом жовтня заборгованість даної групи підприємств зменшилась на 2602,8 тис.грн. або на 10,8%.


 

До уваги шосткинців!


21 лиcтопада 2012 року   на  прямій телефонній лінії міськвиконкому  чергуватиме  Гришкова  Ольга   Петрівна, начальник служби у справах дітей Шосткинської міської ради.

Нагадуємо, що прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

Шановні мешканці Локотського мікрорайону!


21 листопада 2012 року з 9.00 до 12.00 буде працювати виїзний «мобільний соціальний офіс» (приміщення школи №6),де будуть вести прийом фахівці таких установ:


 

ФЕСТИВАЛЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ "ВІНОЧОК ДРУЖБИ


17 листопада місто Шостка вперше  гостинно приймало учасників сьомого обласного конкурсу народного танцю «Віночок дружби». 800 юних прихильників українського танцю з 29 хореографічних колективів загальноосвітніх, позашкільних закладів представляли свою творчість в основному та вищому рівнях за трьома віковими категоріями:

- молодша (діти 7-10 років)

- середня ( діти 10-14 років)

- старша (учнівська молодь 14-18 років).


 

ЦЕВ ЗАПРОШУЕ НА МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ


Цьогоріч  Docudays  UA вперше презентує власну програму на мандрівному міжнародному кінофестивалі, що буде проходить у Шостці  з 19 до 25 листопада 2012 року  в рамках роботи кіноклубу "Кіноман" Центру естетичного виховання.

Спеціально для гостей традиційної  кіноподії  ми пропустили останню конкурсну програму Docudays UA крізь призму оптимізму та відібрали дві іронічні стрічки про винахідливих провінціалів. Показ Docudays UA відкриє переможець конкурсу Docu/Коротко «Колись ми станемо щасливими» Павела Височанські, в якому йдеться про школяра з польського містечка Ліпіни, що мріє стати режисером.  Другим фільмом програми обрана російська космічна документальна  комедія «Гагарінленд»  Володимира  Козлова, де розповідається про те, як мешканці невеличкого Гагаріна заробляють на імені першого космонавта.


 

16 листопада - День працівників радіо, телебачення і зв’язку!


Шановні зв'язківці, працівники радіо і телебачення Шостки!


Щиро вітаю вас з вашим  професійним святом!

 

Життя сучасної людини неможливе без засобів комунікації  – телебачення, радіо, телефону, пошти  та інтернету.

 

Дякуючи вам, люди мають можливість кожного дня, кожної хвилини реально відчувати свою причетність до життя свого міста, своєї країни і до подій у різних куточках нашої планети.

 

Бажаю всім працівникам радіо, телебачення і зв’язку міста  творчої наснаги,  вдячних споживачів інформаційної продукції та нових досягнень.

                                                       

                                              З повагою  –   в. о  міського голови  Н.О. Сиваєва

 

 16.11.2012 08:00 / / Комментарии (0)

 

У ЦЕВІ ПРОВЕЛИ КОНЦЕРТ В РАМКАХ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА


Сьогодні в залі Центру естетичного виховання відзначили День студента танцями, піснями та гуморесками. Слова вітання від міського голови  Миколи.Ноги  передала керуюча справами виконкому ШМР Олена Кравченко. «Ми пишаємось нашими студентами, створюємо всі умови для здобуття в нашому місті якісної освіти. У жовтні на базі індустріального парку «Свема» відкрито новий  учбово-лабораторний корпус Шосткинського інституту СумДУ. Наступного року планується будівництво сучасного спортивного майданчику для студентів.» 

Ольга Сокульська, завідувач сектором сім'ї та молоді ШМР привітала студентів з їх святом і побажала завжди і у всьому бути першими, бути зразком для наслідування.

У концертній програмі взяли участь найкращі студентські колективи міста та вихованці театру-студії естрадної пісні «МІКС» Центру естетичного виховання. 

УВАГА! ГАРЯЧА ЛІНІЯ!


16 листопада 2012 року з 10:00 до 12:00 відбудеться сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” із завідувачем сектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян Шосткинської ОДПІ  Димовою Інною Миколаївною з питань розгляду звернень громадян, інформаційних запитів та організації особистого прийому посадовими особами Шосткинської ОДПІ.

 Телефон „гарячої лінії” (05449) 2-24-40. 


 

Про індекси споживчих цін у жовтні 2012 року


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє про величину індексу споживчих цін (індексу інфляції) у жовтні 2012 року.


 

В міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулось свято осені


Осінь! Чи є пора багатша, щедріша на урожай плодів, ягід, овочів? Чи є пора прекрасніша за ту, коли в золото одягнені дерева? Нема. Тому і свято «В гостях у Леді Осені», яке відбулося 12 листопада в Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, скликало усю велику  родину вихованців їх батьків та гостей центру. 

351    352    353    354    355    356    357    358    359

 


%custom closeLinks()