ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


24 вересня 2012 року  у приміщенні міськвиконкому  відбувся особистий прийом громадян  міським головою   Ногою М.П.

На прийом звернулося 89 мешканців нашого міста. 37 %  від загальної кількості звернувшихся становлять пенсіонери, решта –  безробітні,  працівники підприємств, організацій міста, приватні підприємці.


 

Привітання міського голови з Днем партизанської слави


Шановні партизани і підпільники,  

шановні ветерани Великої Вітчизняної війни !

 

Яскравою сторінкою в історії Великої Вітчизняної війни була боротьба нашого народу в тилу ворога. Початкові рядки цієї сторінки написані мужністю, відвагою і кров’ю наших земляків. Адже в нашому краї, на Сумщині, у годину лихоліття народився потужний партизанський рух.

Відзначаючи в ці дні 71-у річницю від початку партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни, ми низько вклоняємося вашому подвигу, колишні партизани. Ви були і завжди будете для нас взірцем патріотизму, непохитної любові до своєї землі, рідного міста.

Слава вам і глибока вдячність від нинішнього покоління за ваш  великий подвиг  в ім’я миру  та незалежності України, її майбутніх поколінь!

Міцного здоров’я, щастя, добра і благополуччя вам на довгі роки!      

 

 

                                           З повагою та глибокою шаною –

                                                                                                                                             міський голова М.П. Нога


 

Відбулась робоча нарада


20 вересня 2012 року в.о. заступник міського голови Голушко О.І., за участю державних адміністраторів відділу торгівлі та підприємництва міськради та  відповідальних осіб за видачу дозвільних документів служб міста, провела  робочу нараду  за результатами перевірки Шосткинською міжрайонною прокуратурою Єдиного дозвільного офісу.


 

Робота виїзного «мобільного соціального офісу»


19 вересня 2012 року в Артемівському мікрорайоні міста Шостки проводив роботу виїзний «мобільний соціальний офіс».

У роботі «мобільного соціального офісу» взяла участь начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Бурик О.В., а також представники управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі, Шосткинського міськрайцентру зайнятості та        міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

В ході роботи «мобільного соціального офісу» було прийнято 14 осіб з питань призначення житлової субсидії на опалювальний період, призначення, перерахунку та виплата пенсії, виплати допомоги по безробіттю, взяття на облік по соціальному обслуговування, виплати матеріальної допомоги пенсіонерам тощо.


 

Виконання соціальних ініціатив Президента


19 вересня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України представниками сервісного центру Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства разом зі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення були вручені двом шосткинцям з інвалідністю крісла колісні ТОВ «Виробничої компанії Діспомед».


 

20 вересня вшанують пам'ять загиблих


20 вересня 2012 року   в районі с. Остроушки Шосткинського району, біля пам'ятних знаків жертвам фашизму відбудуться заходи по вшануванню невинно загиблих військовополонених та мирних жителів в роки Великої Вітчизняної війни!

Захід проводиться в рамках відзначення Дня партизанської слави.

Початок о 12.00.


 

Шановні мешканці Артемівського мікрорайону


19 вересня 2012 року з 9.00 до 12.00 буде працювати виїзний «мобільний соціальний офіс» (магазин «Норма», вул. Воронізька, 52, біля школи №9), де будуть вести прийом фахівці таких установ:

- управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради;

- Шосткинського міського територіального центру   соціального обслуговування (надання соціальних   послуг);

- Служба у справах дітей;

- Шосткинського міськрайонного центру зайнятості;

- управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі

з таких питань:


 

У СУМСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ВІДКРИТО НОВИЙ НАУКОВО-НАВЧАЛЬНИЙ КОРПУС


Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро ТАБАЧНИК та голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ привітали студентів і викладачів закладу з цією знаковою подією

 

«У поточному році в Україні заплановано будівництво семи потужних навчальних об’єктів. Першим став Сумський державний університет. Сьогодні навчальний заклад – на марші, він розвивається», – зазначив, звертаючись до студентів, Дмитро ТАБАЧНИК. Він переконаний, відкриття нового корпусу – свідчення спільної роботи всіх гілок влади щодо забезпеченням якісної освіти в Україні.


 

НА СУМЩИНІ ОПІКУЮТЬСЯ ДОЛЕЮ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ


Ігор ЯГОВДИК: «Створення рівних можливостей для дітей з особливими потребами – не лише завдання, а й моральний обов’язок кожного»

За словами заступника голови облдержадміністрації, на Сумщині створюються належні умови для реабілітації та соціалізації дітей з особливими потребами.


 

У НАСТУПНОМУ РОЦІ НА СУМЩИНІ ПОБУДУЮТЬ СУЧАСНИЙ ЛЬОДОВИЙ КОМПЛЕКС ТА БАСЕЙН


Такою новиною поділився Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро ТАБАЧНИК, перебуваючи в регіоні з робочою поїздкою

За словами високопосадовця, нині урядова Програма «27х3», в рамках якої відбуватиметься будівництво спортивних об’єктів – манежу, басейну та льодового комплексу, – підтримана на державному рівні й з наступного року буде втілена у життя. Сумщина стане одним із перших регіонів України, де буде збудовано льодовий комплекс, повідомив Дмитро Табачник.

До об’єкту за рахунок соціально відповідального бізнесу буде добудовано 50-метровий басейн з глядацькими трибунами, додав голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ.

350    351    352    353    354    355    356    357    358

 


%custom closeLinks()