ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Про стан роботи зі зверненнями громадян у І півріччі 2012 в управлінні Пенсійного фонду України в м.Шостці


В управлінні Пенсійного фонду України в м.Шостці та Шосткинському районі    проводиться системна робота щодо забезпечення конституційних прав громадян на звернення та створення належних умов для реалізації цього права. 

Аналіз роботи із зверненнями громадян   за І півріччя 2012 року свідчить про помітне зменшення заяв, скарг та пропозицій проти відповідного періоду минулого року. 


 

Запрошує ІV Міжрегіональний Миропільський ярмарок


Щедра миропільська земля ласкаво запрошує  мешканців та гостей області долучитися до відновлення славних традицій  ярмаркування на Сумщині.

На відвідувачів чекає виставка-продаж сільськогосподарської продукції, продовольчих  та промислових товарів, виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Різноманіття учасників ярмарку та товарів представить торгово-економічний потенціал не лише Сумської області, а й сусідніх регіонів. Крім вітчизняних товаровиробників взяти участь запрошені підприємці з сусідніх областей Російської Федерації. 


 

МНС інформує...


 

В період з 23 липня по 29 липня  в Шостці по вул. Депутатській (горіло сміття, припустима причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній. ),  вул. Володарського (господарча споруда, причина, збиток та сума врятованого майна  встановлюються )  виникли  пожежі.


 

Візьміть дитину у родину!


На сьогоднішній день в м. Шостка діє  8 прийомних сімей, де діти відчули батьківське тепло, любов, ласку та доброту.

Візьміть і Ви дитину-сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування в свою родину та подаруєте їй шанс відчути смак повноцінного родинного життя.

Змушені через чужі помилки бути самотніми, діти все ж не втрачають надії стати щасливими і чекають на Ваше правильне рішення. Кожен день ваших вагань віддаляє мить здійснення їхньої мрії.

З питань створення прийомної сім’ї звертайтеся до служби у справах дітей виконавчого комітету Шосткинської міської ради за адресою: м. Шостка, вул. Леніна, 14, к.1, 5, тел. 2-12-82, 7-59-84.


 

Привітання міського голови з Днем працівників торгівлі


Шановні працівники торгівлі!  Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників торгівлі.

 

 

 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 30.07.12 по 05.08.12


Працює експозиція «Володимир Костянтинович Кисліцин. Сторінки життя» (до 80-річчя з дня народження),  30 липня - 4 серпня, краєзнавчий музей  (вул. К. Маркса, 53), з 9.00 до 16.45 ,  субота – з 9.00 до 16.00, неділя – вихідний


 

Шановні виборці! Просимо Вас перевірити свої дані в Державному Реєстрі виборців.


Постановою Центральної виборчої комісії від 1 квітня 2011 року № 57 було затверджено Рекомендації щодо тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси, які розроблено з метою забезпечення однакового застосування органами ведення Державного реєстру виборців законодавства України про вибори та референдуми під час приймання та розгляду звернень громадян про тимчасову зміну місця голосування.

 

Тимчасова зміна місця голосування громадянина України, який має право голосу на виборах або референдумі (далі – виборець), передбачає зміну виборчої дільниці (дільниці для голосування), до якої виборець відноситься за його виборчою адресою, на іншу виборчу дільницю (дільницю для голосування), яка визначається місцем перебування виборця в день виборів (повторного голосування) чи референдуму, без зміни його виборчої адреси.


 

Єдиний інформдень: "Підсумки соціально-економічного розвитку області за перше півріччя 2012 року в рамках реалізації Стратегії "Нова Сумщина - 2015" на виконання Програми Президента України "Україна для людей"


У рамках реалізації Стратегії "Нова Сумщина - 2015" на виконання Програми Президента України "Україна для людей" в області проводиться цілеспрямована робота щодо збереження та примноження матеріальних та культурних цінностей. В основних сферах досягнуто наступних показників.


 

В Шостці відзначили 80–ту річницю від дня народження Володимира Костянтиновича Кісліцина


 24 липня 2012 року  в Шостці відзначили 80–ту річницю від дня народження Володимира Костянтиновича Кісліцина, керівника «Свеми» з 1976 по 1996 роки.      

 

В рамках урочистих заходів,  на будинку, де  жив та помер Володимир Костянтинович, за адресою вул. Депутатська, 11, була відкрита меморіальна дошка.    

В Шосткинському  державному краєзнавчому музеї розпочала роботу  експозиція, присвячена життєвому шляху видатного шосткинця.  


 

До уваги мешканців міста!


25 липня 2012 року   на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати Філон Геннадій  Федорович, спеціаліст І категорії сектору сім’ї та молоді  Шосткинської міської ради.

349    350    351    352    353    354    355    356    357

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)