ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Привітання міського голови до дня місцевого самоврядування


ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!


Указом Президента України 7 грудня визначено Днем місцевого самоврядування. Саме в цей день1990 року Верховною Радою був прийнятий

перший законодавчий акт про місцеве самоврядування – закон «Про місцеві Ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування».

 

Це свято  торкається не лише тих, хто працює в органах самоврядування. Це свято всієї громади міста, свято народовладдя.

 

Від щирого серця вітаю всіх жителів Шостки з Днем місцевого самоврядування.


Здоров’я вам, дорогі друзі, добра, щастя і благополуччя. Хай завжди збуваються всі ваші добрі задуми!

 

Впевнений, що гуртом – і депутати, і працівники виконавчих органів ради, і квартальні комітети, і просто жителі міста – ми здолаємо будь-які негаразди і зробимо наше місто одним з кращих.

 

                                       З глибокою повагою – міський голова М.П. Нога


 

З Днем збройних сил України


 

ШАНОВНІ ШОСТКИНЦІ!


6 грудня наша держава відзначає День Збройних Сил України. Цей день буде святковим не лише у військових частинах, на кораблях і прикордонних заставах – його святкують і в багатьох шосткинських сім’ях. Адже багато наших земляків служать або вже відслужили в Українській армії, на флоті чи кордоні, у внутрішніх військах.


Поздоровляю всіх, хто причетний до Збройних сил України, із професійним святом.


Висловлюю подяку офіцерам, прапорщикам, сержантам і службовцям, які вносять вагомий вклад у забезпечення роботи підприємств міста, стоять на варті спокою.


Бажаю всім міцного здоров’я, мирного неба, успіхів у виконання поставлених завдань на службі і в роботі.


                                                                                                      
                                                                                     З глибокою повагою – міський голова М.П. Нога


 

Привітали вихованців Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів


Ділити людей на хворих і здорових – заняття невдячне, тим паче в нашому мінливому світі, де за якусь мить будь хто може перейти з однієї категорії в іншу. На такі роздуми навертає зовсім не святкова дата – Міжнародний день інвалідів. 3 грудня весь світ відзначає Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. Суспільство солідаризується із людьми з порушенням здоров’я, задумується над їхніми проблемами, шукає шляхи їх вирішення.

Шосткинський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів також не стоїть осторонь у цьому процесі. 30 листопада відбулося освячення центру та святково-розважальна програма за участю студентів медичного училища, учнів шкіл № 9, 12 та дітей Центру реабілітації.


 

Увага, податківці відповідають через мережу Інтернет !


 

Шосткинська об’єднана державна податкова інспекція повідомляє, що  11 грудня 2012 року з 11.00 до 12.00 відбудуться Інтернет - конференції із заступником начальника Шосткинської ОДПІ Каширою Юрієм Юрійовичем на тему: «Практичне застосування норм і положень Податкового кодексу України». Питання приймаються до 18.00 години десятого грудня  2012 року на адресу: 1817mgni@mail.ru

 

 


 

Внесено зміни до мережі навчально-виховних закладів на 2012-2013 навчальний рік


Мережа  дошкільних навчальних закладів, які знаходяться в комунальній власності міської ради  на 2012-2013 навчальний рік


 

Затверджено план діяльності з підготовки регуляторних актів на 2013 рік


Виконком міської ради своїм рішенням від 28.11.12 року № 403   затвердив план діяльності з підготовки регуляторних актів на 2013 рік.


 

Набув чинності Закон України "Про надання адміністративних послуг"


Закон України  "Про надання адміністративних послуг"  набув чинності , крім частини восьмої статті 11 та пункту 1 частини першої статті 14 цього Закону, які набирають чинності з 1 січня 2013 року та пунктів 4-6 частини третьої статті 17 цього Закону, які набирають чинності з 1 січня 2014 року.

 

Адміністративна послуга  - результат здійснення владних повноважень суб’єктом надання адміністративних послуг за заявою фізичної або юридичної особи, спрямований на набуття, зміну чи припинення прав та/або обов’язків такої особи відповідно до закону. Суб’єкт звернення за АП є фізична особа, юридична особа, яка звертається за отриманням адміністративних послуг; суб’єкт надання адміністративної послуги - орган виконавчої влади, інший державний орган, орган влади Автономної Республіки Крим, орган місцевого самоврядування, їх посадові особи, уповноважені відповідно до закону надавати адміністративні послуги.

 

 


 

МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ІНВАЛІДА ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ...


В усьому світі проблеми людей з обмеженими можливостями турбують громадськість. Так 3 грудня ООН оголосила Міжнародним днем інвалідів. В цей день вихованці Центру естетичного виховання завітали із святковою програмою до реабілітаційного центру інвалідів «Топольок».  Учасники зразкового театру естрадної пісні «Мікс» Івана Паніматченка, Ольги Ружанської, Ірини Легейди та вихованці гуртка «Акробатики» під керівництвом Лариси Ашмариної на цей раз дуже ретельно підготувались, тому що знали – глядачі незвичайні.

Свято відбулось. Маленькі артисти подарували всім тепло своїх сердець та гарний настрій, а глядачі віддячили артистам щасливими посмішками і бурними оваціями.


 

Виконання соціальних ініціатив Президента України


4 грудня 2012 року сервісним центром Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства було видано крісло колісне виробництва ТОВ „ВК „Діспомед” інваліду від загального захворювання, 3 годинники для незрячих користувачів інвалідам по зору. Також 18 особам з інвалідністю було видано такі засоби реабілітації: 1 палиця, виробництва „Орто-Крок”, 13 пар милиць, виробництва ПП „М. Ящук”; 1 ходунки, виробництва ТОВ „ВК „Діспомед”.

 


 

До 13 грудня утримуватиметься холодна погода з великою кількістю опадів


За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру МНС, в Україні до 13 грудня утримуватиметься холодна зимова погода з періодами рясних опадів. Про це під час брифінгу повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда.

 

 

 

347    348    349    350    351    352    353    354    355

 


%custom closeLinks()