ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Шостку відвідав прем'єр-міністр України


9 серпня 2012 року  прем'єр-міністр України  Микола Азаров в ході робочого візиту до Сумської області відвідав  Шостку.

Прем'єр-міністр ознайомився  з роботою ВАТ «Бель Шостка України»,  казенного заводу «Імпульс» та побував у Володимирській церкві.


 

МИКОЛА АЗАРОВ:«НА СУМЩИНІ Є ПОЗИТИВНІ ЗМІНИ»


Прем’єр-міністр України задоволений результатами роботи керівництва області

На думку глави Уряду, Юрій ЧМИРЬ створив дієздатну, професійну команду однодумців, яка втілює ефективну і зважену політику, змінює життя людей на краще.

«Для мене дуже важливо побачити позитивні зміни. Якщо таких зрушень немає – це означає, що керівництво області не має бачення завтрашнього дня і не в змозі реалізовувати поставлені завдання. Сьогодні я повертаюся до Києва з гарним настроєм. Адже я переконався – на Сумщині є позитивні зміни, які свідчать про ефективну роботу управлінців», – наголосив Микола Азаров.

Керівник області Юрій Чмирь обговорив з Главою Уряду проблемні питання регіону, в тому числі щодо ВАТ «Селмі», «Центролит», Шосткинського казенного заводу «Зірка», а також реалізації соціальних програм, розвитку культури та спорту на Сумщині.


 

Єдиний інформдень: Здобутки агропромислового комплексу області в рамках реалізації Стратегії «Нова Сумщина-2015» на виконання Програми Президента України «Україна для людей»


З метою впровадження системних економічних реформ, реалізації заходів Програми економічних реформ Президента України Віктора Федоровича Януковича на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», Програми Президента України «Україна для людей», Стратегії соціально-економічного розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина – 2015» в галузі агропромислового комплексу Сумської області проведена значна організаційна робота, пов’язана з реформуванням аграрного виробництва та здійсненням комплексної роботи з розвитку сільських територій області. 


 

Про індекси споживчих цін у липні 2012 року


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє про величину індексу споживчих цін (індексу інфляції) у липні 2012 року:

(у відсотках)

 

Липень 2012р.

до  червня 2012р.

Липень 2012р.

до грудня 2011р.

Україна

Сумська область

Україна

Сумська область

Індекс споживчих цін

99,8

99,5

99,9

99,0

 


 

МЕДИЦИНА СТАЄ БЛИЖЧОЮ ДО ЛЮДЕЙ


Тамара ІЩЕНКО: «Регулювання цін на лікарські засоби покращить стан здоров'я жителів Сумщини»

 

У ході відеоселекторної наради головний терапевт МОЗ України Василь  НЕТЯЖЕНКО та заступник голови облдержадміністрації Тамара Іщенко обговорили з головними лікарями обласних і районних лікарень та представниками аптечної мережі актуальні питання впровадження на Сумщині пілотного проекту щодо державного регулювання цін на лікарські засоби для осіб з гіпертонічною хворобою.

Василь  Нетяженко зазначив, що сьогодні, в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, медичні послуги наближаються до людей. Модернізація медичної галузі має на меті покращити здоров'я громадян, підвищити рівень доступності лікарських засобів.

За його словами, пілотний проект щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою буде реалізовуватися у два етапи.


 

НА СУМЩИНІ ФІНІШУВАВ РАЛІ-РЕЙД «БАХА 1000»


Визначилися переможці найскладніших перегонів на теренах держави, які вже встигли охрестити українським «Дакаром»

 

Титуловані спортсмени з України та Російської Федерації на потужних автомобілях демонстрували свою водійську майстерність, витримку, силу духу та волю до перемоги.

Протягом двох днів вони підкорювали трасу загальною протяжністю понад 1000 кілометрів, яка пролягла територією Середино-Будського, Ямпільського, Шосткинського районів Сумської області та Новгород-Сіверського району Чернігівщини.

Честь Сумщини захищала команда на чолі з екіпажем голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ та Володимира ПИЛИПЕЙКА, які цього року виступили у класі «спорт».  


 

Перелік вільних потужностей


 Виконком міської ради надає перелік вільних потужностей, які можуть бути передані в оренду станом на 01.08.2012 р.


 

ОПЛАТА НАСЕЛЕННЯМ М.ШОСТКА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ У СІЧНІ – ЧЕРВНІ 2012 РОКУ


За повідомленням Головного управління статистики у Сумській області у січні-червні населення  м.Шостка сплатило 41405,4 тис.грн., або 104,4% до  суми  нарахованих за цей період платежів. За показником рівня сплати м.Шостка посідає 6 місце серед міст обласного підпорядкування.

Позитивним моментом є те, що заборгованість населення за надані послуги зменшилась з початку року на 5,9% і на кінець червня 2012 року становила 28153,3 тис. грн. За темпами зниження заборгованості м.Шостка займає 7 місце серед міст обласного підпорядкування.

У загальній сумі заборгованості 60,4% – складають борги за централізоване опалення та гаряче водопостачання, 20,7% – за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, 9,7% – за централізоване водопостачання та водовідведення.


 

Шосткинське управління з питань надзвичайних ситуцій просить не запускати в небо китайські небесні ліхтарики


Небесні ліхтарики не можна запускати в безпосередній близькості від дерев, ліній електропередач, складів пально-мастильних матеріалів, будинків і споруд.

Категорично не можна використовувати небесний ліхтарик при швидкості вітру більше 5 м / с, оскільки політ буде неконтрольованим і куля може залетіти у відкрите вікно або заплутатися в проводах.

Ліхтарик може змінити напрямок руху і полетіти в бік житлових будинків або лісової зони, приземлитися не тільки на дерево, автомобіль, але і на суху траву. Для розваги необхідно вибирати відкриту територію.

 

Запуск ліхтариків є таким же порушенням, як недотримання правил пожежної безпеки при використанні відкритого вогню.

Аналогічним порушенням є розпалювання багаття у заборонених місцях і в невідповідних умовах. За це порушення Кодексом України про

адміністративні правопорушення (стаття 175) передбачено покарання у вигляді штрафу до 170 гривень.


 

"Кулішеві читання" перенесено на 14 серпня


В зв'язку  із забороною проведення культурно - масових заходів  на території лісів та лісосмуг до закінчення пожежонебезпечного періоду,  "Кулішеві читання", які проводяться щорічно в с. Гуково,  перенесено з 7 серпня 2012 року  на  14 серпня 2012 року.

347    348    349    350    351    352    353    354    355

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)