ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Міський голова відзначив працівників освіти


Міським головою Ногою М.П.  видано розпорядження № 212К від 01.10.12 про нагородження кращих працівників освіти за  сумлінну працю,  досягнуті успіхи у справі навчання та виховання дітей та з нагоди Дня працівника освіти   Почесною грамотою міського голови  з внесенням записів до трудових книжок 


 

Відбудуться змагання з лижеролерів


 6, 7 жовтня  в Шостці відбудеться  фінал кубка України з лижоролерів, присвячений пам'яті заслуженого тренера України Ігоря Бушмельова

 Початок змагань  6 жовтня  о  14.00  на  вулиці Робочій ( біля приміщення Шосткинського міського товариства допомоги дітям - інвалідам "Турбота", вул. Робоча,5)

 Нагородження переможців буде проведено  7 жовтня  о 13.00  на місці початку змагань.


 

В Україні зберігатиметься тепла погода до 8 жовтня


За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, похолодання прийде в Україну з 8 жовтня. Крім того, наприкінці тижня збільшиться кількість опадів. Про це під час брифінгу повідомив заступник директора Гідрометцентру Анатолій Прокопенко.

«Наразі в Україні утримуються сприятливі погодні умови. Температура повітря на 3-7 градусів перевищує норму. Найближчі 3 дні невеликі короткочасні опади можливі у західній та північній частині країни. Температура повітря вночі +7…+13°С, на півдні +14…+19°С. Удень стовпчик термометра коливатиметься в межах +16…+22°С, на півдні та у Закарпатті +23…+28°С. У морі ще можна купатися – температура води +20…+22°С. При цьому з 8 жовтня очікуються зміни погоди - збільшення опадів і зниження температури повітря», - повідомив А. Прокопенко.


 

Поможем Артему!


4 – летний Карпенко Артем нуждается в помощи.

Артем  появился на свет с врожденной  лимфангиомой правой половины лица и шеи.

Мальчик уже перенес три операции в Харьковской областной больнице, в результате которых появилась надежда на полное выздоровление.

Артему нужна  четвертая, последняя операция, на проведение которой  необходимо  27000 грн.

К сожалению,  многодетная одинокая мама Артемки не располагает такими средствами  и обращается за помощью ко всем небезразличным людям с просьбой помочь в сборе денег на операцию.

Контакты:

Юлия Карпенко (мама ребенка) : 0505807188

Реквизиты для оказания помощи:

Приватбанк
Карта № 4149 4378 0501 5573
Карпенко Юлия Викторовна 

Заліки для посадовців


З  метою визначення якості, результативності, ефективності та рівня особистого внеску посадових осіб місцевого самоврядування в реалізацію   завдань Стратегії економічного і соціального розвитку Сумської області на період до 2015 року «Нова Сумщина - 2015»,  у виконкомі Шосткинської міської ради  24 - 26 вересня   відбулися  заліки  на знання основних положень і результатів упровадження Стратегії.


 

Затверджено мережу навчально - виховних закладів міста на 2012-2013 роки


Виконком затвердив мережу  навчально - виховних закладів міста на 2012-2013 роки.

За інформацією начальника управління освіти Наймитенко А.М., мережа

загальноосвітніх навчальних закладів складається з 25 шкіл, в яких навчається

6406 школярів.

Мережа міських дошкільних навчальних закладів, які знаходяться у комунальній власності,  налічує 13 дитячих садків, в яких функціонує  130 груп.

17 з них спеціалізовані. Це  11  логопедичних груп , 4 групи  для дітей з вадами зору, в 2-х займаються діти з вадами опорно - рухового апарату.


 

Засідання виконкому 2 жовтня 2012 року


2 жовтня 2012 року під головуванням міського голови Ноги М. П.  відбулось чергове  засідання виконавчого комітету Шосткинської міськради. У роботі засідання взяли участь  члени виконкому, керівники структурних  підрозділів міської ради, комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, депутати міськради, представники місцевих засобів масової інформації. 
Членами виконкому  була заслухана та взята до відома інформація начальника управління житлово- комунального господарства Краснощока М.  І.  стосовно  готовності об’єктів житлово – комунального господарства до роботи в осінньо - зимовий період 2012-2013 року.


 

Розміщено проект програми підтримки малого підприємництва Шостки на 2013-2014 роки


В розділі  "Проекти рішень для обговорення розміщено"  проект   Програми  підтримки малого підприємництва   м.Шостка   на 2013-2014 роки   для ознайомлення та обговорення


 

Привітання міського голови з міжнародним днем осіб похилого віку та днем ветеранів


Шановні ветерани!

 

В Міжнародний день осіб похилого віку, в День ветеранів звертаюся до Вас зі словами поваги і вдячності.

Це ще одна нагода згадати й осягнути пройдене, пережите і звершене вами.

 

Через долю багатьох з вас пройшла Велика Вітчизняна війна  та непрості роки відбудови. Цей великий подвиг назавжди збережеться в памяті нашого народу.

Ми пишаємося вами, своїми батьками і дідами, глибоко вдячні за вашу суспільну роботу, за підтримку найвразливіших членів нашого суспільства.

Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі!

Хай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях!

Здоровя, нових вам зверешень та успіхів!

 

                                                      З повагою –  Шосткинський  міський голова Микола Нога


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


 

1 жовтня 2012 року  у приміщенні міськвиконкому  відбувся особистий прийом громадян  міським головою  Ногою Миколою Петровичем.

 На прийом звернулося 95 мешканців міста, якими було порушено 91 питання. 44 %  від загальної кількості склали пенсіонери, решта - безробітні,  працівники підприємств, організацій міста, приватні підприємці.

347    348    349    350    351    352    353    354    355

 


%custom closeLinks()