ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

В Шостці відкрили новорічну ялинку + фото


Традиційно.  в день  Святого Миколая Чудотворця.  відбулось  урочисте відкриття  головної ялинки міста.

 

Городян привітав міський голова Микола Нога, побажавши всім веселих  новорічних та різдвяних  свят.

 

Казкові персонажі, музика,  хоровод, ігри – для всіх, хто завітав на запалення вогнів міської ялинки, організатори підготували цікаву розважальну програму.


 

Реалізація промислової продукції підприємствами м.Шостка за січень–жовтень 2012 року


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє, що за січень–жовтень 2012 року підприємствами м.Шостка реалізовано промислової продукції на суму 985,1 млн.грн., що на 1,3% більше, ніж за аналогічний період 2011 року.

У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої продукції по м.Шостка за січень–жовтень 2012 року становив 12334,8 грн. (довідково: за січень–жовтень 2011 року – 12097,7 грн.).

У структурі реалізації найбільша частка (40,8%) припадає на продукцію підприємств з виробництва харчових продуктів, напоїв, 30,0% – з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води, 20,2% – хімічної та нафтохімічної промисловості.


 

До уваги депутатів


25 грудня 2012  року  о  14-й  годині  в  залі  засідань  міської  ради відбудеться  тринадцята сесія Шосткинської міської ради  шостого  скликання.

На  розгляд  сесії  виносяться  питання:

 

-

Про внесення змін до місцевого бюджету м.Шостка  на 2012 рік;

 

-

Про місцевий бюджет м.Шостка на 2013 рік;

 

-

Про програму соціально – економічного та культурного розвитку м.Шостка на 2013 рік

 

 

 

та інші питання


 

Увага, податківці відповідають через мережу Інтернет !


Шосткинська об’єднана державна податкова інспекція повідомляє, що  18 грудня 2012 року з 11.00 до 12.00 відбудуться Інтернет - конференції із заступником начальника Шосткинської ОДПІ Каширою Юрієм Юрійовичем на тему: «Запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронній формі».

Питання приймаються до 10.00 години  вісімнадцятого грудня  2012 року на адресу: 1817mgni@mail.ru


 

У Шостці працює пункт обігріву


  В  парку  ім. К.Маркса працює  пункт обігріву.

  Намет із  засобами обігріву, гарячим чаєм та продуктами харчування почав функціонувати з 15 грудня на період низьких температур.

  Представники МНС будуть чергувати у наметах у цілодобовому режимі. 


 

У зв'язку з посиленням морозів МНС відкриває пункти обігріву


За вказівкою Першого заступника Міністра Віталія Бута Міністерство надзвичайних ситуацій з 15 грудня відкриває пункти обігріву.

Пункти обігріву відкриваються за узгодженням з місцевими органами влади в обласних центрах України, містах Києві та Севастополі за умови зниження температури до     - 10°С та нижче.

У таких пунктах надаватиметься допомога малозахищеним верствам населення з метою попередження випадків переохолодження громадян.

Крім того, люди забезпечуватимуться харчами. У раціон буде включено гарячий чай, цукор, сало, бутерброди тощо. Видача продуктів здійснюватиметься в одноразовому посуді.


 

відбулось засідання комітету доступності


14 грудня 2012 року  під головуванням заступника міського голови, голови комітету Віктора Пустовіта  відбулось засідання комітету забезпечення  доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури та засідання міської координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями.


 

Заходи з нагоди Дня ліквідатора


14 грудня о 15.00 в приміщенні територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) «Топольок» відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС . В рамках заходів – нагородження  ліквідаторів Почесними грамотами міського голови, святковий концерт, урочисті збори громадської організації «Союз. Чорнобиль» .   

 

 

 


 

Молодіжна дорадча рада запрошує до участі в щорічній благодійній акції


Молодіжна дорадча рада при міському голові продовжує щорічну благодійну акцію “Книжка, іграшка - для дітей, які лікуються у міській дитячій лікарні.”. Акція проводиться до 18.12.12 року.

19 грудня 2012 року зібрані речі будуть передані до міської дитячої лікарні, ЦРЛ, дітям-інвалідам, дітям до Центру соціально-психологічної реабілітації. З організаційних питань звертатися до Молодіжного центру соціального партнерства і творчості за адресою: вул. Леніна, буд 11, (ІІІ-й поверх), телефон (05449) 7-12-56.

 

Запрошуємо всіх долучитися до акції!

 

 

 

 


 

Відзначено учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС


В.о. міського голови Сиваєою Н.О. видано розпорядження № 277 від  06.12.12 про нагородження Почесною грамотою міського голови     учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС за активну  громадську позицію, самовідданість, мужність, честь, високий професіоналізм та особливі заслуги при ліквідації наслідків аварії на чорнобильській АЕС з  з внесенням записів до трудових книжок.

346    347    348    349    350    351    352    353    354

 


%custom closeLinks()