ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Увага, податківці відповідають через мережу Інтернет !


Шосткинська об’єднана державна податкова інспекція повідомляє, що  18 грудня 2012 року з 11.00 до 12.00 відбудуться Інтернет - конференції із заступником начальника Шосткинської ОДПІ Каширою Юрієм Юрійовичем на тему: «Запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронній формі».

Питання приймаються до 10.00 години  вісімнадцятого грудня  2012 року на адресу: 1817mgni@mail.ru


 

У Шостці працює пункт обігріву


  В  парку  ім. К.Маркса працює  пункт обігріву.

  Намет із  засобами обігріву, гарячим чаєм та продуктами харчування почав функціонувати з 15 грудня на період низьких температур.

  Представники МНС будуть чергувати у наметах у цілодобовому режимі. 


 

У зв'язку з посиленням морозів МНС відкриває пункти обігріву


За вказівкою Першого заступника Міністра Віталія Бута Міністерство надзвичайних ситуацій з 15 грудня відкриває пункти обігріву.

Пункти обігріву відкриваються за узгодженням з місцевими органами влади в обласних центрах України, містах Києві та Севастополі за умови зниження температури до     - 10°С та нижче.

У таких пунктах надаватиметься допомога малозахищеним верствам населення з метою попередження випадків переохолодження громадян.

Крім того, люди забезпечуватимуться харчами. У раціон буде включено гарячий чай, цукор, сало, бутерброди тощо. Видача продуктів здійснюватиметься в одноразовому посуді.


 

відбулось засідання комітету доступності


14 грудня 2012 року  під головуванням заступника міського голови, голови комітету Віктора Пустовіта  відбулось засідання комітету забезпечення  доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури та засідання міської координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями.


 

Заходи з нагоди Дня ліквідатора


14 грудня о 15.00 в приміщенні територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) «Топольок» відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС . В рамках заходів – нагородження  ліквідаторів Почесними грамотами міського голови, святковий концерт, урочисті збори громадської організації «Союз. Чорнобиль» .   

 

 

 


 

Молодіжна дорадча рада запрошує до участі в щорічній благодійній акції


Молодіжна дорадча рада при міському голові продовжує щорічну благодійну акцію “Книжка, іграшка - для дітей, які лікуються у міській дитячій лікарні.”. Акція проводиться до 18.12.12 року.

19 грудня 2012 року зібрані речі будуть передані до міської дитячої лікарні, ЦРЛ, дітям-інвалідам, дітям до Центру соціально-психологічної реабілітації. З організаційних питань звертатися до Молодіжного центру соціального партнерства і творчості за адресою: вул. Леніна, буд 11, (ІІІ-й поверх), телефон (05449) 7-12-56.

 

Запрошуємо всіх долучитися до акції!

 

 

 

 


 

Відзначено учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС


В.о. міського голови Сиваєою Н.О. видано розпорядження № 277 від  06.12.12 про нагородження Почесною грамотою міського голови     учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС за активну  громадську позицію, самовідданість, мужність, честь, високий професіоналізм та особливі заслуги при ліквідації наслідків аварії на чорнобильській АЕС з  з внесенням записів до трудових книжок.


 

День ліквідатора


14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС (більш відомий, як День ліквідатора), який був офіційно введений Президентом України в 2006 році.

14 грудня вибрано для вшанування ліквідаторів не випадково. Саме в цей день у 1986 році Державний комітет ухвалив в експлуатацію комплекс захисних споруд («саркофаг») на Чорнобильській АЕС. Незважаючи на те, що офіційно День ліквідаторів був введений тільки в 2006 році, відзначається він на Україні з 1986 року, коли учасники ліквідації аварії на АЕС зібралися разом, щоб відзначити свою першу перемогу.


 

в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради відбувся єдиний інформаційний день


13 грудня 2012 року в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради відбувся єдиний інформаційний день. Начальник загального відділу Шосткинської міської ради Єпік Т.М. прочитала лекцію перед працівниками управління на тему: «Реалізація державної політики у сфері захисту прав людини у Сумській області».


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 17.12.12 по 23.12.12


Запрошуємо дітлахів та дорослих на Театралізоване свято засвічування вогників на міській ялинці «Рік Змії поспішає, щасливий», яке відбудеться 19 грудня о 15.00  біля міської ялинки(бульвар Леніна)/

 

Міжнародний турнір з індорхокею, присвячений пам'яті О.М.Федоренко,17-19 грудня, спорткомплекс «Свема» (вул. Кірова, 20), 10.00


Працює персональна художня виставка Юрія Борща "У моїй долі був Афганістан",  17-22 грудня, краєзнавчий музей 

345    346    347    348    349    350    351    352    353

 


%custom closeLinks()