ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

НА СУМЩИНІ ОПІКУЮТЬСЯ ДОЛЕЮ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ


Ігор ЯГОВДИК: «Створення рівних можливостей для дітей з особливими потребами – не лише завдання, а й моральний обов’язок кожного»

За словами заступника голови облдержадміністрації, на Сумщині створюються належні умови для реабілітації та соціалізації дітей з особливими потребами.


 

У НАСТУПНОМУ РОЦІ НА СУМЩИНІ ПОБУДУЮТЬ СУЧАСНИЙ ЛЬОДОВИЙ КОМПЛЕКС ТА БАСЕЙН


Такою новиною поділився Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро ТАБАЧНИК, перебуваючи в регіоні з робочою поїздкою

За словами високопосадовця, нині урядова Програма «27х3», в рамках якої відбуватиметься будівництво спортивних об’єктів – манежу, басейну та льодового комплексу, – підтримана на державному рівні й з наступного року буде втілена у життя. Сумщина стане одним із перших регіонів України, де буде збудовано льодовий комплекс, повідомив Дмитро Табачник.

До об’єкту за рахунок соціально відповідального бізнесу буде добудовано 50-метровий басейн з глядацькими трибунами, додав голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ.


 

Про надання населенню субсидій на відшкодування оплати житлово-комунальних послуг, витрат на придбання твердого палива, скрапленого газу по м.Шостка за січень–серпень 2012р.


За січень–серпень 2012р. 3033 сім’ям призначені субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії, що становило 94,0% від загальної кількості сімей, які за ними звернулись.

За цей період субсидії призначені на загальну суму 521184 грн. Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю у серпні 2012р. становив 66,6  грн., проти 68,9 грн. за аналогічний період минулого року.


 

Будівельна діяльність в Шостці за січень–серпень 2012р.


 

За січень–серпень 2012р. будівельними підприємствами виконано робіт на 12927 тис.грн. Порівняно з січнем–серпнем 2011р. обсяги будівельних робіт збільшились на 5,8%. 


 

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ У СІЧНІ–ЛИПНІ 2012 РОКУ


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє: кількість наявного населення Сумської області, за оцінкою, станом на 1 серпня 2012р. становила 1147,8 тис. осіб, з них міських жителів – 776,6 тис. осіб (67,7%), сільських – 371,2 тис. осіб (32,3%).

У січні–липні 2012р. в області народилось 6412 дітей, що на 555 дітей більше, ніж у січні–липні 2011р. Показник народжуваності в області збільшився з 8,7 народжених на 1000 жителів у січні–липні 2011р. до 9,6 у січні– липні 2012р. Зростання показника народжуваності порівняно з січнем–липнем 2011р. спостерігалось у 5 міськрадах, (в тому числі і у м.Шостка) та 17 районах області. Найбільше зростання народжуваності спостерігалось у Путивльському (з 6,7 до 9,3 народжених на 1000 жителів), Тростянецькому (з 8,7 до 11,1), Великописарівському (з 7,1 до 8,6), Ямпільському (з 7,6 до 9,2) районах.


 

До уваги шосткинців! 19 вересня відбудеться перевірка обласної системи оповіщення


19 вересня 2012  року відбудеться перевірка обласної системи оповіщення з вмиканням електросирени та переключенням радіотрансляційних вузлів.


 

Міський голова провів прийом з особистих питань


17 вересня 2012 року  у приміщенні міськвиконкому  відбувся особистий прийом громадян  міським головою Миколою Ногою.

На прийом до міського голови звернулося 68 городян. Було порушено 65 питань. 40 %  від загальної кількості відвідувачів  становлять пенсіонери, решта - безробітні,  працівники підприємств, організацій міста, приватні підприємці.


 

Міський голова надав доручення визначити основні напрямки щодо покращання функціонування оздоровчих таборів в наступному році


Під керівництвом міського голови Миколи Ноги,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  17 вересня   2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

Про  хід проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей   влітку 2012 року  доповіла завідувач сектором у справах сім'ї та молоді Ольга Сокульська .

В своєму виступі Ольга Сокульська  повідомила, що  організація літнього відпочинку дітей проводилася відповідно до рішення міської ради від 28 грудня 2011 року   «Про міську програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2012 рік». Розпорядженням міського голови від 7 травня поточного   року створено міську комісію з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2012 року.


 

Міський голова відзначив працівників рятівних служб міста


 

З нагоди професійного свята Дня рятівника  та    за сумлінне виконання службових обов’язків, міський голова Микола Нога відзначив ряд працівників рятівних служб міста, вручивши їм  Почесні грамоти  міського голови та цінні подарунки.


 

Привітання міського голови з Днем рятівника


  Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи!

 

  Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем рятівника!

 

   Люди вашої професії славляться своєю людяністю, добротою, турботою про людей.

 

   Дозвольте  цього святкового дня побажати усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів  і якомога менше тривожних викликів.

   Нехай мир і злагода панують у ваших домівках!

 

                                                                                                                                        З повагою –  Шосткинський  міський голова Микола Нога

341    342    343    344    345    346    347    348    349

 


%custom closeLinks()