ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Апаратна нарада 27 серпня 2012 року


 

Під керівництвом міського голови Миколи Ноги , за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  20 серпня   2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

Начальник відділу культури і туризму Ігор Фатун   розповів  про хід підготовки до Дня міста  та 69-річниці   визволення Шосткинщини від фашистських загарбників

Ігор Михайлович зазначив, що святкування Дня міста ї річниці визволення Шосткинщини кожного  року «набирає обертів», крім того змінився сам підхід в підготовці проведення свята. 


 

3 вересня - вихідний!


Згідно з  розпорядженням  міського голови № 160  від 17.08.12 "Про вихідний день", в зв’язку з проведенням урочистостей,  присвячених 273-й річниці з дня створення міста та 69-й річниці з дня визволення від фашистських загарбників міста Шостки та Шосткинського району,  керівникам підприємств, установ, організацій, закладів міста, незалежно від форм власності та підпорядкованості, рекомендовано  переглянути графіки роботи, встановивши 3 вересня 2012 року вихідним днем. 


 

До відома підприємств та приватних підприємців!


3 вересня в Шостці відбудеться День міста. 

З нагоди цього свята  традиційно проводиться ярмарок – виставка продукції підприємств різної форми власності.         

Запрошуємо всіх бажаючих взяти  участь в ярмарку – виставці.

За довідками  щодо участі в цьому заході  звертатися до управління економіки Шосткинської міської ради за адресою: вул. Леніна, 14, каб.27, 27/1,27/2   або за телефонами:   (05449)  4-06-06, 2-20-69, 2-20-42.


 

Прямі іноземні інвестиції в економіку Шостки у I півріччі 2012року


Станом на 1 липня 2012р. в економіку м.Шостка іноземними інвесторами вкладено 27,7 млн.дол. США, що на 2,4% більше обсягів інвестицій на початок 2012р., і в розрахунку на одну особу населення становить 346,4 дол. США. 

Значні обсяги іноземного капіталу (акціонерного) зосереджені на підприємствах торгівлі; ремонту автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку (62,8% від загального обсягу по місту). Сталою є зацікавленість інвесторів у підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв –21,5%.

Інвестиції надійшли з 9 країн світу. Найбільші обсяги інвестицій внесені нерезидентами з Великої Британії та Франції, на які припадає 91,7% загального обсягу прямих інвестицій по місту.

Іноземний капітал (акціонерний капітал) внесено в 27 підприємств міста.


 

В Шостці відзначили День Незалежності України


Сьогодні в Шостці відзначили День  незалежності України. З  цієї нагоди  на центральній площі міста відбувся великий святковий концерт.
Зі святом шосткинців  привітав міський голова  Микола Нога.

«В Шостці живуть найрозумніші та найталановитіші люди!  І наш обов'язок допомогти  і  підтримати  цих людей », - зазначив у своїй промові очільник міста та побажав городянам усіх гараздів.


 

У Шостці відбулась церемонія підняття державного прапора України


Традиційно у переддень великого державного свята - Дня незалежності - український народ відзначає День Державного прапора України.

 З нагоди цього свята  сьогодні  в Шостці відбулась церемонія підняття Державного прапора України.


 

Привітання міського голови з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України


ШАНОВНІ ШОСТКИНЦІ! 

 

Дозвольте привітати вас з 21-ю річницею незалежності України!

Прийнятий 24 серпня 1991 року Верховною Радою України Акт про­голошення незалежності визначив подальшу долю не лише держави в цілому, а й кожного з нас.

Безумовно, роки незалежності стали для багатьох випробовуванням - на політичну зрілість, терпіння, здоровий глузд. Є всі підста­ви вважати, що громада міста Шостки витримує це випробування. 


 

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЮРІЯ ЧМИРЯ З НАГОДИ 21-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ


Шановні жителі Сумщини!

 

Понад два десятиліття ми єдиною українською родиною будуємо свою державу – сучасну країну європейського зразка, економічно розвинуту, стабільну, комфортну для людей, таку, якою прагнули бачити її наші діди та прадіди.

Успіх країни – в силі регіонів. Взявши за основу Програму Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей», ми створили Стратегію розвитку «Нова Сумщина-2015».


 

Єдиний інформаційний день: Перспективи розвитку Сумської області


У промисловості в найближчій перспективі буде завершено реалізацію наступних інвестиційних проектів:

- ТОВ "Мотордеталь-Конотоп" нарощує виробничі потужності ливарного цеху;

- ТОВ "Гуала Кложерс Україна" будує цех гарячого литва пластику;

- ПАТ "Насосенергомаш" будує ливарний цех;

- ТОВ "Керамейя" проводить монтаж другої технологічної лінії з виготовлення клінкерної цегли потужністю 30 млн. штук у рік;

ПАТ "Фармак" у місті Шостка будує фармацевтичне підприємство з виробництва активних інгредієнтів.


 

відбудеться урочиста церемонія підняття Державного прапора України


Шановні шосткинці!       

 

23 серпня 2012 року о 10.00 відбудеться урочиста церемонія підняття Державного прапора України (флагшток у сквері між будинками №№ 37 та 39а по вул. К.Маркса, біля Ерсте Банку).

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у заході!

341    342    343    344    345    346    347    348    349

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)