ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 4 від 24.01.13  можна тут


 

Запрошуємо до участі у конкурсі снігових фігур!


Шановні мешканці міста !

 

Усі, хто має творчу уяву та фантазію, незалежно від віку та статусу, запрошуються взяти участь у  міському конкурсі на кращу снігову або льодову фігуру, який  відбудеться 12 лютого на площі Жовтневої революції  ( біля податкової інспекції). Початок конкурсу о 10 год.


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


 21 січня 2013 року у приміщенні міськвиконкому відбувся особистий прийом громадян міським головою.


 

Апаратна нарада 21.01.13


Під керівництвом   міського голови  Ноги М.П.,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  21  січня 2013  року відбулась чергова апаратна нарада.

 

Згідно порядку денного було розглянуто питання  про  організацію роботи із зверненнями громадян та виконання делегованих повноважень відділом містобудування та архітектури 2012 році.


 

24 січня в Україну прийде похолодання


За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, з 24 січня в Україні розпочнеться період похолодання. Про це під час брифінгу повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда.

 "Починаючи з 24 січня ми очікуємо зниження температури на 4-7 градусів. Уже 25-27 січня стовпчик термометра опуститься до -12...-18°С у західних, північних і центральних областях, місцями на півночі навіть до -20...-25°С, а вдень до -8…-13°С. У південних областях, Прикарпатті, а також у Донецькій і Луганській областях температури будуть вищими: удень 0…-5°С, а в Криму навіть збережеться позитивний температурний режим", - сказав Микола Кульбіда.


 

До уваги шосткинців!


 

23  січня 2012 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник відділу торгівлі та підтримки підприємництва Кириєнко Надія Олександрівна. 

Нагадуємо, що прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Привітання міського голови з Днем Соборності і Свободи України


Шановні шосткинці!

 

Щиро вітаю вас з національним святом – Днем Соборності та  Свободи України!

Перед нами стоять складні завдання щодо подальшого розвитку рідного міста, розбудови держави та утвердження норм життя, гідних людини.   Зрозуміло, що досягти цього можна  лише спільними зусилля­ми.

Вітаючи вас із Днем Соборності та Свободи, бажаю всім миру, щастя та добра, а нашому місту і Україні – процвітання. Нехай відчуття єдності та згуртованості, спільна праця допомагає нам будувати майбутнє,   бо    в єдності –  наша сила.

 

 З  повагою  –  міський голова М.П. Нога


 

Увага! З 1 січня 2013 року запроваджено податок на нерухоме майно


Шосткинська ОДПІ повідомляє, що відповідно до статті 265 Податкового кодексу  запроваджено місцевий податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. До платників податку, належать власники об'єктів житлової нерухомості фізичні та юридичні особи, в тому  числі нерезиденти. Об'єктом оподаткування є об'єкт житлової нерухомості, а саме: будівлі, віднесені згідно з нормативно-правовим полем до житлового фонду, садові або дачні будинки. 


 

Шосткинців удостоїли державними нагородами


 

Під час урочистостей, що відбулися в Сумах з нагоди Дня Соборності і Свободи України  18 січня 2013 року, голова обласної державної адміністрації Юрій Чмирь вручив державні нагороди 18-ти мешканцям області.

Серед удостоєних державними нагородами  є і шосткинці. Це керівник народного ансамблю «Джерельце» Центру естетичного виховання Людмила Серафімівна  Маковець, яка нагороджена орденом  Княгині Ольги.  Викладач фізичної культури ЗОШ № 7 Михно Людмила Сергіївна  отримала почесне звання Заслужений працівник освіти України. Директор ТОВ "ШП "Харківенергоремонт" Будашний Микола Семенович  удостоєний звання   Заслуженого енергетика  України.


 

«Дорога до дому» - інноваційна програма центру соціальних служб


«Дорога до дому» - саме так називається нова програма, яка розроблена Шосткинським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді під керівництвом його директора Т.А. Гурби. 

Вона спрямована на профілактику правопорушень та злочинів серед умовно засуджених підлітків. Основні завдання тренінгового курсу: надання педагогічної та психологічної допомоги неповнолітнім правопорушникам та їх батькам. Ну і найголовніша мета, яку ставив перед собою Центр, знайти і розкрити особистісні ресурси підлітка і його сім'ї, яка опинилася в непростій ситуації.

339    340    341    342    343    344    345    346    347

 


%custom closeLinks()