ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Компенсаційні виплати вкладникам Сбербанку колишнього СРСР


Відповідно до Доручення Президента України Віктора Федоровича Януковича Ощадбанк веде роботу для проведення компенсаційних виплат вкладникам Сбербанку колишнього СРСР, а саме актуалізація вкладників, яка розпочалась 2 квітня 2012 року.

Першим етапом цієї роботи було проведення актуалізації даних вкладників колишнього СРСР. Актуалізація даних здійснюється стосовно тих вкладників, які не отримали протягом 2008 року компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень (але не більш як 1000 гривень на одного вкладника) та дані про яких внесено до «Реєстру вкладників заощаджень громадян» до 01.01.2012 року.

 З 1 червня поточного року розпочата виплата компенсаційних коштів вкладникам Сбербанку колишнього СРСР та буде проводитись всіма установами Ощадбанку міста до 25 грудня 2012 року.

В м. Шостка актуалізацію і виплату проводять 8 територіально відокремлених без балансових відділень Ощадбанку, в яких відкрито для цього 11 операційних вікон.

Станом на 12 липня 2012 р. із 18252 зареєстрованих вкладників міста зателефонували і отримали дату актуалізації 12497 чоловік, пройшли актуалізацію 7140 чоловік, з яких 2674 отримали Національну картку з коштами на компенсаційному рахунку.


 

ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ


Чисельність наявного населення м.Шостка за оцінкою станом на 1 травня 2012р. становила 79512 осіб.

За січень–квітень 2012р. у м.Шостка народилось 210 осіб, у той час як померлих було 374 особи. Внаслідок цього природне скорочення населення склало 164 особи.

В порівнянні з відповідним періодом 2011р. кількість народжених збільшилась на 15 осіб, кількість померлих збільшилась на 50 осіб, природне скорочення населення збільшилось на 35 осіб.

За січень–квітень 2012р. у м.Шостка прибуло 282 особи, а вибуло 263 особи.

В порівнянні з відповідним періодом 2011р. кількість прибулих збільшилась на 5 осіб, кількість вибулих – на 21 особу.

 


 

Про соціально-економічне становище м.Шостка за січень–травень 2012р.


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє:


 

Результати роботи Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів за 6 місяців 2012


За перше півріччя 2012 року Шосткинським міським центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів здійснено роботу, а саме отримали реабілітаційні послуги 149 дітей-інвалідів.


 

Рішення міської ради від 27.06.2012р. № 197 “Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки регуляторних актів на 2012 рік»


На виконання Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет міської ради вирішив:


 

Делеговані повноваження: ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА


 Поєднання інтересів держави та громад є однією з найважливіших ознак розвитку демократичних засад в суспільстві. Забезпечується це в нашій країні, зокрема,  делегуванням виконавчою владою окремих повноважень органам місцевого самоврядування. Реалізація органами місцевого самоврядування делегованих державою повноважень  сприяє не лише підвищенню якості надання населенню адміністративних і соціальних послуг, а й соціально-економічному розвитку територіальних громад в цілому. При цьому контроль за виконанням делегованих повноважень держава залишила за органами виконавчої влади.

Відповідно до ст. 38 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні», до делегованих  виконавчим органам місцевого самовря­дування пов­новажень, зокрема, відноситься «вирішення…  питань  про  проведення зборів,   мітингів,   маніфестацій   і  демонстрацій,  спортивних, видовищних  та  інших  масових  заходів;  здійснення  контролю  за забезпеченням при їх проведенні громадського порядку». 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 02.07.12 по 08.07.12


Запрошуємо дітлахів до участі у спортивно-розважальній  програмі «Веселі сороконіжки», яка  відбудеться 7 липня о 18.00 на вул. Леніна (біля помосту)


 

Привітання міського голови з Днем Конституції України


                      Шановні шосткинці і гості міста!

 

 

 Дозвольте привітати Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

 Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

 Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Зі святом вас, дорогі друзі! З Днем Конституції України!

 

                                            З глибокою повагою – міський голова М.П. Нога

 28.06.2012 00:00 / / Комментарии (0)

 

До уваги зацікавлених осіб!


В розділі "Економіка" розміщено "Реєстр місцевих товаровиробників області", в якому можна довідатися про  підприємства харчової промисловості, що працюють в Сумській області,  їх напрями діяльності,  керівництво та  контакти.


 

28 червня - День Конституції України


28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України - першу Конституцію незалежної української держави.

Депутати працювали над проектом, залишаючись у сесійній залі всю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження Президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту - про державні символи в України, про державну українську мову, про право приватної власності в Україні.

Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність.

 26.06.2012 23:32 / / Комментарии (0)
337    338    339    340    341    342    343    344    345

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)