ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров`я».


19 лютого 2013 року  у Центрі естетичного виховання відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров`я». 

Метою фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я!» є популяризація і пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримка талановитої молоді.


 

КРУГЛИЙ СТІЛ З ПИТАНЬ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ


7 лютого 2013 року,  за ініціативою Громадської ради при виконкомі міської ради на території військової частини 3022 Внутрішніх військ МВС України,  в рамках заходів з підготовки та відзначення в м. Шостка 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війни 1941-1945 років,  відбувся круглий стіл керівників військових і громадських формувань на тему «Питання військово-патріотичного виховання молодих захисників Вітчизни та координації зусиль військових та громадських формувань в напрямку удосконалення цієї роботи».


 

Шосткинська ОДПІ запрошує громадян на безкоштовний семінар


Шосткинська ОДПІ запрошує громадян на безкоштовний семінар «Декларування доходів громадян». Захід відбудеться в приміщенні податкової інспекції за адресою вул. Комуністична, 2 (І поверх), 22 лютого  2013 року об 11.00 год.


 

Анонс культурного життя міста з 18.02.13 по 24.02.13


8,19,20,21,23,24 лютого, центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), з 10.00до 18.00,  Працює виставка «Із скарбниці талановитої майстрині» (в'язані вироби Надії Шевцової)


22 лютого, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 18), 14.00,  Урочисті збори та концерт, присвячені Дню захисника Вітчизни


 

Молодіжна дорадча рада привітала воїнів -афганців


З нагоди святкування 24-ї річниці виведення військ з Афганістану, яку відзначають 15 лютого, члени Молодіжної дорадчої ради при міському голові завітали до Шосткинської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану. Зібралися, щоб знову почути про події тієї війни, про вчинки і подвиги воїнів-інтернаціоналістів, які загинули на афганській війні, про тих, хто і сьогодні з нами, про їх організацію та її діяльність у нашому місті.


 

Азбука материнства - для матусь Шостки


Помиляються ті, хто думає, що День Святого Валентина - це виключно день закоханих. 14 лютого - це міжнародний день кохання, а у фундаменті кожної любові – материнсько-дитячі стосунки. Саме тому Шосткинський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді під керівництвом Т.А.Гурби вирішив приурочити акцію «Азбука материнства» до 14 лютого.


 

Анонс культурного життя міста з 11.02.13 по 17.02.13


14 лютого, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 18), 18.00,  Концертна програма «17 мгновений любви», присвячена Дню Святого Валентина

15 лютого, площадка біля пам’ятника загиблим в Афганістані, 10.00,  Мітинг-реквієм до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав


 

ІГОР ЯГОВДИК: «СУМЩИНА – МАЙДАНЧИК ДЛЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»


У регіоні буде створено бізнес-інкубатор

За словами заступника голови облдержадміністрації Ігоря Яговдика, він прискорить розвиток бізнесу в регіоні, підвищить конкурентоспроможність місцевих підприємств.


 

Молодіжна дорадча рада обговорила проблеми алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління


В рамках Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року і співпраці з  «Клінікою, дружньою до молоді», у Молодіжному центрі соціального партнерства і творчості в четвер, 7 лютого, відбулась зустріч членів Молодіжної дорадчої ради при міському голові з лікарем-наркологом Ларисою Миколаївною Терешенко.


 

Призначення пенсії за особливі заслуги перед Україною


Право на призначення пенсії за особливі заслуги перед Україною мають громадяни України, які визначені в статті 1 Закону України „Про пенсії за особливі заслуги перед Україною”.

Розмір пенсії за особливі заслуги встановлюється залежно від заслуг кожної особи в розмірі від 20% до 40% прожиткового мінімуму, для осіб, які втратили працездатність. Пенсію за особливі заслуги призначають як надбавку до розміру пенсії, на   яку має право особа згідно із Законом, у відсотковому відношенні від прожиткового мінімуму визначеному для осіб, які втратили працездатність, незалежно від розміру пенсії.

 

336    337    338    339    340    341    342    343    344

 


%custom closeLinks()