ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Як в Шостці боролися зі стихією


Начальник міського управління  МНС Ткаченко О.О. розповіла, що штормове попередження було отримано в четвер. Про погіршення погодних умов повністю були попереджені всі підприємства  та служби міста. Протягом трьох днів випала півторамісячна норма опадів, тому на розчистці снігу працювала вся наявна в місті техніка. Особливу увагу приділяли розчищенню  під'їзду до лікарень, моргів, кладовищ, магазинів, харчових підприємствам, зокрема хлібокомбінату.  Проблем з поставками хліба в магазини міста не було, незважаючи на підвищений попит на цей продукт харчування.

Служби МНС оперативно реагували на звернення громадян, яки надходили протягом цих днів.


 

Роботи по подоланню наслідків негоди продовжуються


Начальник комунального управління  Краснощок М.І. повідомив, що протягом вихідних всі ЖЕКи міста  та вся наявна техніка була задіяна  для ліквідації наслідків непогоди. Сьогодні буде продовжено роботу по розчистці снігу в місті.


 

Навчання в школах буде відновлено 26 березня


Як повідомила начальник  управління освіти Наймитенко А.М., в звязку з погодними умовами в понеділок, 25 березня, заняття в школах міста призупинені. 26 березня навчання в міських загальноосвітніх школах буде відновлено.    


 

У ЦЕНТРІ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВІДБУВСЯ V-Й ЮВІЛЕЙНИЙ КОНКУРС "УЧЕНЬ РОКУ"


21 березня 2013 року   у  Центрі естетичного виховання відбувся V-й ювілейний конкурс «Учень року». Організаторами конкурсу традиційно являються Управління освіти ШМР і Центр естетичного виховання. Серед членів журі конкурсу: Любов Ходькова - методист управління освіти, Наталія Ющенко - заступник директора ЦЕВ, Ольга Сокульська - завідуюча сектором молоді ШМР, Тетяна Опанасенко - методист ЦСП, депутат ШМР.


 

Зима посеред весни. У Шостці лютує негода.


Синоптики попереджають, що  23 та 24  березня відбудеться подальше погіршення погодних умов.  Сильний сніг   супроводжуватиметься  північно-східним вітром 17-22, вдень місцями 25-28 м/с, снігові замети, снігові накати, на дорогах ожеледиця. Температура повітря вночі 4-90 морозу, в північній половині до 130 морозу, вдень 3-80 морозу.

 

Міське управління з надзвичайних ситуацій звертається до  шосткинців з проханням не виходити на вулицю без нагальної потреби!    Власникам авто необхідно утриматися  від поїздок в найближчі дні, а тим, хто виїхав на дорогу, - бути максимально уважними та обережними за кермом. Будьте пильні!


 

Статистика: Вантажні та пасажирські перевезення автомобільним транспортом за січень−лютий 2013р. по м.Шостка


За січеньлютий 2013р. пасажирським транспортом м.Шостка було перевезено 1123,6 тис.пасажирів, що на 2,1% більше пасажирських перевезень до січнялютого 2012р.

Пасажирооборот за січеньлютий 2013р. в порівнянні до відповідного періоду 2012р. зменшився на 7,4% і становив 5275,2 тис.пас.км.

За січеньлютий 2013р. всіма видами транспорту, включаючи автотранспорт фізичних осіб, було перевезено 23,0 тис.т.вантажів, що на 10,2% менше вантажних перевезень до відповідного періоду 2012р.

Вантажооборот за січеньлютий 2013р. в порівнянні до січнялютого 2012р. зменшився на 8,5% і становив 4370,2 тис.ткм.

 


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 12  від 21.03.13  можна тут


 

Міське управління з питань надзвичайних ситуацій попереджає про погіршення погодних умов


В зв’язку з виходом південного циклону 22-24 березня на Сумщині очікуються складні погодні умови:

 

22 березня: вночі переважно без опадів, а вже вдень пройде сильний сніг, мокрий сніг, хуртовина, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північно-східний 7-12, вдень посилюватиметься до 15-20 м/с. Температура повітря вночі 4-90 морозу, вдень 0-50 морозу.

23 березня подальше погіршення погодних умов: сильний сніг, вдень місцями дуже сильний сніг, сильна  хуртовина, що супроводжуватиметься  північно-східним вітром 17-22, вдень місцями 25-28 м/с, снігові замети, снігові накати, на дорогах ожеледиця. Температура повітря вночі 4-90 морозу, в північній половині до 130 морозу, вдень 3-80 морозу.

24 березня: пройде сніг, вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 9-140 морозу, вдень 4-90 морозу


 

Найкращий офіціант навчається в Шостці


Учениця Шосткинського вищого професійного училища Тетяна Мельничук стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Офіціант» та представлятиме область на загальнодержавному рівні


 

І ЗНОВУ ЗУСТРІЧ


Вже п’ять років поспіль творчі колективи Центру естетичного виховання стають переможцями Міжнародного фестивалю – конкурсу дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!»,  якій традиційно відбувається в УДЦ  «Молода гвардія» м. Одеса.

17 березня о 18.00 в Центрі естетичного виховання в рамках року дитячої творчості та в  ході реалізації проекту "Майстри бельканто” відбувся концерт народного артиста України, засновника і соліста культового у 80-90-х роках українського гурту «Медобори»  Олега Марцинківського та творчих колективів ЦЕВ,  які стали переможцями Міжнародного конкурсу – фестивалю  дитячої творчості «Усі ми діти твої, Україно!», головою журі якого є Олег Марцинківський.

334    335    336    337    338    339    340    341    342

 


%custom closeLinks()