ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Про конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році.


Успішне впровадження Президентської програми реформ неможливе без залучення якісних кадрів, які мислять як лідери, а не виконавці вказівок або розпоряджень. Це фахівці, які є ініціативними, цілеспрямованими, прагматичними та комунікабельними. Вони палко бажають кидати виклики традиційному мисленню та покращувати своє оточення; вони вміють швидко та якісно оцінювати ситуацію, самостійно приймати потрібні рішення і мотивувати людей; вони готові брати на себе відповідальність і досягати розв’язання поставлених перед ними завдань.

Пошук таких людей, їх навчання та підготовка є основною метою Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».


 

Репродуктивне здоров’я майбутніх мам


Протягом березня у гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів та хіміко-технологічного коледжу  Шосткинський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів заходи, направлені на збереження репродуктивного  здоров’я жінок, безпечну статеву поведінку, запобігання небажаної вагітності та профілактику хвороб, що передаються статевим шляхом.

Лікар акушер-гінеколог центру медико-соціальної допомоги дітям та молоді «Клініка дружня до молоді» провела цікаві бесіди з дівчатами. ЇЇ бесіда насичена інформацією про сучасні наукові медичні досягнення та приклади з практики. Студентки активно брали участь у діалозі з лікарем, отримали  індивідуальні рекомендації  від фахівця.


 

ЦЕВ: ВІТАЄМО НАРОДНИЙ ДУХОВИЙ ОРКЕСТР ЮНІСТЬ З ПЕРЕМОГОЮ!


22 березня 2013 року з метою виявлення й підтримки творчих здібностей дітей і молоді, популяризації українського народно-інструментального мистецтва відбувся VI обласний конкурс дитячих оркестрів духових і народних інструментів. 

1 квітня відкриває свою роботу ХІV фестиваль класичної та камерної музики „ПОЛІСЬКА РАПСОДІЯ”


Запрошуємо поціновувачів  класичної та камерної  музики на фестиваль.


 

Атестація робочих місць за умовами праці


На сьогодні на 86 підприємствах міста виявлене 3461 робоче місце з умовами праці, які за окремими показниками не відповідають санітарно – гігієнічним нормам. В таких умовах працюють близько 4,7 тис. чол.


 

Відбудеться чергове засідання виконкому міської ради


29 березня  2013 року  о 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться  чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради

 


 

Гаряча лінія з державним реєстратором


27  березня 2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати державний реєстратор   Кім Олександр Олегович.

Прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 25.03.13 по 31.03.13


Працює фотовиставка «Моя Україна»,25,26,28,30,31 березня, центральна міська бібліотека

 

ім. Толстого (вул. Миру, 11), з 10.00до 18.00

 

Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці серед юнаків та дівчат,
25,26,27 березня, спорткомплекс «Свема» (вул. Кірова, 20), 10.00


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


25 березня 2013 року у приміщенні міськвиконкому відбувся особистий прийом громадян міським головою.


 

Ситуацію в місті вдалося втримати


Міський голова Нога М.П., при обговоренні на апаратній  нараді результатів роботи, яка була проведена в місті під час ліквідації наслідків стихії 23-24 березня,   підкреслив, що міське управління надзвичайних ситуацій, пожежники, комунальні служби міста в екстремальних умовах спрацювали на належному рівні. Тому, незважаючи на всі труднощі ,  ситуацію в місті вдалося втримати.

Міський голова наголосив на необхідності продовження роботи в цьому напрямку та надав відповідні доручення з даного питання.

333    334    335    336    337    338    339    340    341

 


%custom closeLinks()