ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

1 квітня відкриває свою роботу ХІV фестиваль класичної та камерної музики „ПОЛІСЬКА РАПСОДІЯ”


Запрошуємо поціновувачів  класичної та камерної  музики на фестиваль.


 

Атестація робочих місць за умовами праці


На сьогодні на 86 підприємствах міста виявлене 3461 робоче місце з умовами праці, які за окремими показниками не відповідають санітарно – гігієнічним нормам. В таких умовах працюють близько 4,7 тис. чол.


 

Відбудеться чергове засідання виконкому міської ради


29 березня  2013 року  о 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться  чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради

 


 

Гаряча лінія з державним реєстратором


27  березня 2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати державний реєстратор   Кім Олександр Олегович.

Прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

Анонс культурного та спортивного життя міста з 25.03.13 по 31.03.13


Працює фотовиставка «Моя Україна»,25,26,28,30,31 березня, центральна міська бібліотека

 

ім. Толстого (вул. Миру, 11), з 10.00до 18.00

 

Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці серед юнаків та дівчат,
25,26,27 березня, спорткомплекс «Свема» (вул. Кірова, 20), 10.00


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


25 березня 2013 року у приміщенні міськвиконкому відбувся особистий прийом громадян міським головою.


 

Ситуацію в місті вдалося втримати


Міський голова Нога М.П., при обговоренні на апаратній  нараді результатів роботи, яка була проведена в місті під час ліквідації наслідків стихії 23-24 березня,   підкреслив, що міське управління надзвичайних ситуацій, пожежники, комунальні служби міста в екстремальних умовах спрацювали на належному рівні. Тому, незважаючи на всі труднощі ,  ситуацію в місті вдалося втримати.

Міський голова наголосив на необхідності продовження роботи в цьому напрямку та надав відповідні доручення з даного питання.


 

Як в Шостці боролися зі стихією


Начальник міського управління  МНС Ткаченко О.О. розповіла, що штормове попередження було отримано в четвер. Про погіршення погодних умов повністю були попереджені всі підприємства  та служби міста. Протягом трьох днів випала півторамісячна норма опадів, тому на розчистці снігу працювала вся наявна в місті техніка. Особливу увагу приділяли розчищенню  під'їзду до лікарень, моргів, кладовищ, магазинів, харчових підприємствам, зокрема хлібокомбінату.  Проблем з поставками хліба в магазини міста не було, незважаючи на підвищений попит на цей продукт харчування.

Служби МНС оперативно реагували на звернення громадян, яки надходили протягом цих днів.


 

Роботи по подоланню наслідків негоди продовжуються


Начальник комунального управління  Краснощок М.І. повідомив, що протягом вихідних всі ЖЕКи міста  та вся наявна техніка була задіяна  для ліквідації наслідків непогоди. Сьогодні буде продовжено роботу по розчистці снігу в місті.


 

Навчання в школах буде відновлено 26 березня


Як повідомила начальник  управління освіти Наймитенко А.М., в звязку з погодними умовами в понеділок, 25 березня, заняття в школах міста призупинені. 26 березня навчання в міських загальноосвітніх школах буде відновлено.    

332    333    334    335    336    337    338    339    340

 


%custom closeLinks()