ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Статистика: підприємства міста в січні - лютому реалізували продукції на 300 млн. грн.


За даними Головного управління статистики у Сумській області,  за січень-лютий 2013 року підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2,8 млрд.грн.

У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої промислової продукції по області  склав 2429,9 грн.

Підприємствами м.Шостка реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 300,0 млн.грн., що становить 10,8% загальнообласного обсягу реалізованої продукції.

У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої промислової продукції  по м.Шостка  за січень-лютий 2013 року склав 3795,6 грн. 


 

Виконком затвердив заходи по проведенню в місті акції «За чисте довкілля»


 Відповідно до рішення  виконкому № 76 від 29.09.13  щорічна акція "За чисте довкілля" розпочалася  в місті 1квітня та триватиме до 5 травня. День благоустрою та  День  довкілля відбудеться 20 квітня.

 22 квітня в місті відзначатимуть Міжнародний  День Землі.

 

Заходами  по проведенню щорічної акції "За чисте довкілля" передбачено прибирання та вивезення твердих побутових відходів з прибудинкових та прилеглих територій, прибирання парків, скверів, придорожніх смуг, прибирання і благоустрій територій та прилеглих територіях до підприємств, установ і організацій, навчальних закладів міста, впорядкування місць поховань загиблих воїнів, пам'ятники, меморіали, кладовища тощо.


 

Вийшов черговий номер "Полісся"


Завантажити № 14  від 04.04.13  можна тут


 

Глава держави своїми Указами присвоїв почесне звання «Мати-героїня» трьом мешканкам Шостки


Президент України Віктор Янукович підписав Укази про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» трьом мешканкам Шостки – Алісіменко М.П., Коробовій В.П., Козило Л.Ф.

Всього в Шостці почесним званням  мати-героїня відзначено  55 жінок.

 


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ ДОРУЧИВ СТВОРИТИ ІНВЕСТИЦІЙНУ КАРТУ СУМЩИНИ


Вона включить об’єкти, перспективні для залучення інвестицій

На переконання голови облдержадміністрації, цим питанням має опікуватися структура, що безпосередньо відповідатиме за бізнес-клімат та залучення інвестицій в область. Для цього керівник Сумщини пропонує створити у складі головного управління економіки окремий підрозділ.


 

До уваги шосткинців!


03 квітня  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  завідувач сектором обліку та розподілу житла  Чигрин Віктор Іванович.

Прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Статистика: реальна заробітна плата у лютому 2013 року по Сумській області


Показник реальної заробітної плати, який характеризує рівень життя працівників, залежить, як від розміру номінальної заробітної плати, так і від рівня цін на предмети споживання та послуги.  

За повідомленням Головного управління статистики впродовж останніх 12 місяців середня заробітна плата в Сумській області зросла на 7,8%, при цьому реальна заробітна плата, з урахуванням змін споживчих цін, відносно лютого 2012 року збільшилась на 9,4%.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року номінальна заробітна плата за січень – лютий 2013 року зросла на 9,0%, реальна заробітна плата – на 10,6%.

По Україні реальна заробітна плата порівняно з відповідним періодом минулого року у лютому 2013 року збільшилась на 9,1%, у січні – лютому  2013 року – на 9,6%, відносно січня ц.р. – на 1,6%.

 


 

Про стан готовності органів управління, сил та засобів до забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період по м. Шостка


З метою попередження  та ліквідації  наслідків ймовірного  паводку в Шостці проведені відповідні заходи:


 

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У МІСЬКій ВИСТАВЦІ -КОНКУРСІ "ПИСАНКОВИЙ РОЗМАЙ"


 

Основна мета виставки-конкурсу – популяризація писанкарства в місті. Конкурс покликаний пропагувати та презентувати досягнення в декоративно-ужитковому мистецтві дітей, юнацтва та дорослого населення міста з метою розвитку їхньої творчої активності.

Кожен зможе долучитися до створення атмосфери Великодня та разом із художниками, писанкарями та усіма охочими розмалювати свою писанку. Під час виставки-конкурсу   «ПИСАНКОВИЙ РОЗМАЙ»  краєзнавчий музей Шостки перетвориться на Музей Писанки, де з різних матеріалів будуть створюватися та оздоблюватися писанки. Ми побачимо велику писанку  під відкритим небом. Кожен охочий зможе приєднатися до загальноміської виставки-конкурсу – потрібно лише створити власну писанку та виставити її для загального огляду.

 

Організаторами виставки-конкурсу є відділ культури і туризму Шосткинської міської ради, управління освіти Шосткинської міської ради, міський краєзнавчий музей. 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 01.04.13 по 07.04.13


Працює виставка дитячих робіт «Писанка в дитячих долонях», 1,2,3,4,6,7 квітня, центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), з 10.00 до 18.00

 


 

330    331    332    333    334    335    336    337    338

 


%custom closeLinks()