ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

У ЦЕВІ ПРОВЕЛИ КОНЦЕРТ В РАМКАХ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ СТУДЕНТА


Сьогодні в залі Центру естетичного виховання відзначили День студента танцями, піснями та гуморесками. Слова вітання від міського голови  Миколи.Ноги  передала керуюча справами виконкому ШМР Олена Кравченко. «Ми пишаємось нашими студентами, створюємо всі умови для здобуття в нашому місті якісної освіти. У жовтні на базі індустріального парку «Свема» відкрито новий  учбово-лабораторний корпус Шосткинського інституту СумДУ. Наступного року планується будівництво сучасного спортивного майданчику для студентів.» 

Ольга Сокульська, завідувач сектором сім'ї та молоді ШМР привітала студентів з їх святом і побажала завжди і у всьому бути першими, бути зразком для наслідування.

У концертній програмі взяли участь найкращі студентські колективи міста та вихованці театру-студії естрадної пісні «МІКС» Центру естетичного виховання. 

УВАГА! ГАРЯЧА ЛІНІЯ!


16 листопада 2012 року з 10:00 до 12:00 відбудеться сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія” із завідувачем сектору забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян Шосткинської ОДПІ  Димовою Інною Миколаївною з питань розгляду звернень громадян, інформаційних запитів та організації особистого прийому посадовими особами Шосткинської ОДПІ.

 Телефон „гарячої лінії” (05449) 2-24-40. 


 

Про індекси споживчих цін у жовтні 2012 року


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє про величину індексу споживчих цін (індексу інфляції) у жовтні 2012 року.


 

В міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбулось свято осені


Осінь! Чи є пора багатша, щедріша на урожай плодів, ягід, овочів? Чи є пора прекрасніша за ту, коли в золото одягнені дерева? Нема. Тому і свято «В гостях у Леді Осені», яке відбулося 12 листопада в Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів, скликало усю велику  родину вихованців їх батьків та гостей центру. 


 

Гідрометцентр прогнозує поступове пониження температури протягом наступних 2 тижнів


Український гідрометеорологічний центр МНС прогнозує поступове пониження температури протягом наступних двох тижнів. Про це під час брифінгу повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда.


 

Заробітна плата працівників у м. Шостка у січні – вересні 2012 р.


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє.

Територіальний поділ найманої робочої сили області свідчить, що у січні-вересні 2012р. 6,9% середньої кількості працівників області (а це 17,2 тис. осіб) були задіяні в економіці м.Шостка.

Працівники міста в середньому заробляли 2057 грн.  Порівняно з відповідним періодом минулого року середня заробітна плата зросла на 18,6%.


 

Апаратна нарада 12 листопада 2012 року


Під керівництвом  в.о. міського голови  Сиваєвої Н.О.,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  12 листопада 2012  року відбулась чергова апаратна нарада.


 

Відбудуться громадські слухання


Фінансове управління Шосткинської міської ради повідомляє, що 16 листопада 2012 року о 10-00 год. в приміщенні Центру Культури і Дозвілля (кінотеатр «Родина») відбудуться громадські слухання з питання обговорення проекту рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради «Про затвердження Положення про порядок і нормативи відрахування до місцевого бюджету м.Шостка частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями, що належать до комунальної власності»


 

Городской краеведческий музей приглашает на необычную выставку


6 ноября 2012 года в Шосткинском краеведческом музее открылась  выставка "Сканограммы Светланы Пожарской".


 

Підведені підсумки «PARTIZAN trophy 2012».


11 листопада 2012 року  у Шостці  були оголошеніі підсумки триденного етапу чемпіонату України з ралі-рейдів «PARTIZAN trophy 2012».

Церемонія нагородження переможців та призерів змагань  відбулась  на центральній площі міста  о 19.00.

Участь у церемонії нагородження взяли губернатор Сумської області Юрій Чмир, в.о. міського голови Ніна Сиваєва , голова Шосткинської райдержадміністрації Володимир Притико 

Під оплески шанувальників автоспорту  переможці отримали кубки та цінні подарунки від організаторів змагань.

329    330    331    332    333    334    335    336    337

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)