ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів


Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів відзначається 11 квітня.

11 квітня 1945 в'язні Бухенвальду підняли інтернаціональне повстання проти гітлерівців, і вийшли на волю.

Всього на території Німеччини та окупованих нею країн діяло більше 14 тисяч концтаборів. За визнанням самих есесівців, в'язень, тривалість життя якого в таборі складала менше року, приносив нацистам майже півтори тисячі рейхсмарок чистого прибутку.

За роки другої світової війни через табори смерті пройшли 18 мільйонів чоловік, з них 5 мільйонів - громадяни Радянського Союзу.


 

Вийшов черговий номер "Полісся"


 

Завантажити № 15  від 11.04.13  можна тут


 

Стартувало навчання волонтерів


В рамках «Школи волонтерів» 9 квітня  фахівці із соціальної роботи Шосткинського міського  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підготували і провели в Медичному училищі перше тренінгове зайняття для студентської аудиторії під назвою «Толерант». Учасниками тренінгу стали волонтери, серця яких відкриті для допомоги іншим, адже принцип добровільності і зову серця привів їх до цього вибору.


 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту


Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту: „Про тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху”

 

Проект регуляторного акту передбачає зміну тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху. Для розгляду та прийняття відповідного регуляторного акту просимо зацікавлених осіб взяти участь у процесі обговорення проекту рішення виконкому «Про тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху».

Проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті shostka-rada.gov.ua в мережі Інтернет та газеті «Полісся».

Зауваження та пропозиції просимо надавати у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу за адресою вул. Леніна, 14 (Виконавчий комітет Шосткинської міської ради).


 

До уваги шосткинців!


10 квітня  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  завідувач сектором фізичної культури і  спорту   Доценко Андрій Володимирович.

Прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Перелік вільних потужностей


Перелік вільних потужностей , які можуть бути передані в оренду станом на 01.04.2013 року.

 
 

Апаратна нарада 8 квітня 2013 року


Під керівництвом   міського голови  Ноги М.П.,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  8  квітня   2013  року  відбулась чергова апаратна нарада.


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


8 квітня 2013 року у приміщенні міськвиконкому відбувся особистий прийом громадян міським головою.


 

Анонс культурного життя міста з 08.04.13 по 14.04.13


  

Працює виставка дитячих робіт «Писанка в дитячих долонях», 8,9,10,11,13,14 квітня, центральна міська бібліотекаім. Толстого (вул. Миру, 11), з 10.00до 18.00

Показ дитячих фільмів в рамках кінофестивалю «Казка», 8,9,10 квітня, центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 18), 13.00

Обласний конкурс хореографії «Поліські візерунки»,  13 квітня, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 38), 11.00

Звітний концерт народного хорового колективу «Жайвір» Центру культури і дозвілля, 14 квітня, Центр культури і дозвілля (вул. Леніна, 13), 16.00 

НА СУМЩИНІ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ ДО ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО КАДРОВОГО РЕЗЕРВУ «НОВА ЕЛІТА НАЦІЇ»


Олександр ЦУПРО: «Сьогодні Україні потрібні молоді, кваліфіковані спеціалісти, здатні ефективно втілювати реформи та розвивати країну»

329    330    331    332    333    334    335    336    337

 


%custom closeLinks()