ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Анонс культурного життя міста з 22.04.13 по 28.04.13


Запрошуємо шосткинців на відкриття міської виставки-конкурсу «Писанковий розмай» , яке відбудеться 25 квітня о 13.00  біля  краєзнавчого музею 

 

26 квітня о 14.00  -  мітинг-реквієм до 27-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС (біля памятного знаку (вул. Щедрина)


 

Статистика: оптова торгівля підприємств м. Шостка


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє, що обсяг оптового товарообороту підприємств м.Шостка за 2012р. становив 255,8 млн.грн.


 

Право вибору пільги з податку на нерухомість за Вами!


Шосткинська ОДПІ  Головного управління Міністерства доходів нагадує, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, введено з 1 січня 2013 року. Платниками зазначеного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості. Винятком є квартири та житлові будинки, площа яких не перевищує 120 кв. м та 250 кв. м відповідно. Водночас, застосувати цю пільгу громадяни можуть лише один раз за рік і до одного об’єкта. Зокрема, до житлового приміщення, у якому громадянин-власник зареєстрований, або за вибором громадянина до іншого об’єкта, що перебуває в його власності


 

Вийшов черговий номер "Полісся"


Завантажити № 16  від 18.04.13  можна тут


 

Офіційно: "Розміри виплати щорічної разової допомоги до 5 травня"


Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради інформує, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 р. № 149 „Деякі питання виплати у 2013 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань” розміри разової грошової допомоги до Дня Перемоги на 2013 рік складають:


 

Підготовка до самостійного життя


Шосткинський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді плідно працює з випускниками Шосткинської школи – інтернату в рамках «Програми підготовки дітей з числа старших та випускних класів інтернатних закладів до самостійного життя». Однією із форм співпраці є тренінгові заняття фахівців центру та учнів навчального закладу, направлені соціальну адаптацію,  впровадження здорового способу життя, планування власного майбутнього, підвищення самооцінки та впевненості в собі. 


 

В Шостці відбувся VII обласний фестиваль хореографії "ПОЛІСЬКІ ВІЗЕРУНКИ"


13 квітня Шостка приймала гостей и учасників 7 обласного фестивалю – конкурсу хореографії «Поліські візерунки». Символічно, що саме у нашому місті, уславленому танцювальними традиціями,  відбувалося це свято краси і творчості.


 

В Шостці відбувся VII обласний фестиваль хореографії "ПОЛІСЬКІ ВІЗЕРУНКИ"


13 квітня Шостка приймала гостей и учасників 7 обласного фестивалю – конкурсу хореографії «Поліські візерунки». Символічно, що саме у нашому місті, уславленому танцювальними традиціями,  відбувалося це свято краси і творчості.


 

«СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА» В РОЗПАЛІ


На Сумщині розпочалися зональні тури обласного фестивалю молодіжної творчості «Студентська весна-2013»

 

Перші змагання відбулися в Шостці. Їх учасниками стали студенти вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації Шостки та Глухова.

 


 

Творча зустріч у Шостці


На початку 2013 року у рамках Року дитячої творчості, оголошеного Президентом України, учасники народного ансамблю  танцю «Джерельце» Шосткинського центру естетичного виховання та зразкового ансамблю танцю «Слов'яночка» БК ШКЗ «Імпульс» перебували у Хмельницькому, де брали участь у фестивалі хореографії «Зимові візерунки», започаткований  Юрієм Гуреєвим, засновником Народного художнього колективу України ансамблю танцю «Подолянчик».

328    329    330    331    332    333    334    335    336

 


%custom closeLinks()