ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Вийшов черговий номер "Полісся"


Завантажити № 16  від 18.04.13  можна тут


 

Офіційно: "Розміри виплати щорічної разової допомоги до 5 травня"


Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради інформує, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 р. № 149 „Деякі питання виплати у 2013 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань” розміри разової грошової допомоги до Дня Перемоги на 2013 рік складають:


 

Підготовка до самостійного життя


Шосткинський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді плідно працює з випускниками Шосткинської школи – інтернату в рамках «Програми підготовки дітей з числа старших та випускних класів інтернатних закладів до самостійного життя». Однією із форм співпраці є тренінгові заняття фахівців центру та учнів навчального закладу, направлені соціальну адаптацію,  впровадження здорового способу життя, планування власного майбутнього, підвищення самооцінки та впевненості в собі. 


 

В Шостці відбувся VII обласний фестиваль хореографії "ПОЛІСЬКІ ВІЗЕРУНКИ"


13 квітня Шостка приймала гостей и учасників 7 обласного фестивалю – конкурсу хореографії «Поліські візерунки». Символічно, що саме у нашому місті, уславленому танцювальними традиціями,  відбувалося це свято краси і творчості.


 

В Шостці відбувся VII обласний фестиваль хореографії "ПОЛІСЬКІ ВІЗЕРУНКИ"


13 квітня Шостка приймала гостей и учасників 7 обласного фестивалю – конкурсу хореографії «Поліські візерунки». Символічно, що саме у нашому місті, уславленому танцювальними традиціями,  відбувалося це свято краси і творчості.


 

«СТУДЕНТСЬКА ВЕСНА» В РОЗПАЛІ


На Сумщині розпочалися зональні тури обласного фестивалю молодіжної творчості «Студентська весна-2013»

 

Перші змагання відбулися в Шостці. Їх учасниками стали студенти вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації Шостки та Глухова.

 


 

Творча зустріч у Шостці


На початку 2013 року у рамках Року дитячої творчості, оголошеного Президентом України, учасники народного ансамблю  танцю «Джерельце» Шосткинського центру естетичного виховання та зразкового ансамблю танцю «Слов'яночка» БК ШКЗ «Імпульс» перебували у Хмельницькому, де брали участь у фестивалі хореографії «Зимові візерунки», започаткований  Юрієм Гуреєвим, засновником Народного художнього колективу України ансамблю танцю «Подолянчик».


 

До уваги мешканців міста!


17 квітня  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати начальник загального відділу   Єпик Тамара Михайлівна.

Прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

ЦЕВ запрошує небайдужих приєднатися до суботника та разом зробити чистими та квітучими парки міста


Центр естетичного виховання запрошує усіх мешканців міста  приєднатися до акції «За чисте довкілля», яка відбудеться 20 квітня 2013 року.

 

 

  


 

Сумський обласний центр з гідрометеорології повідомляє...


За інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології станом на 15 квітня 2013 по всій території хмарна погода, спостерігається повільне сніготанення. Температура повітря становить близько 3-7° тепла. Товщина снігового покриву в області складає 5см. Сніговий покрив не суцільний.

327    328    329    330    331    332    333    334    335

 


%custom closeLinks()