ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відбудеться семінар з охорони праці


23 квітня 2013 року о 10-00 у кімнаті 40 приміщення Шосткинської міської ради буде проведено семінар з охорони праці, присвячений Дню охорони праці.

Взяти участь у семінарі запрошуються керівники та спеціалісти з питань охорони праці підприємств, установ і організацій міста.  


 

Запрошуємо на міський фестиваль інсценованої пісні «Пісні, опалені війною»


25 квітня 2013 року о 15.00 в приміщенні Центру естетичного виховання відбудеться міський фестиваль інсценованої пісні «Пісні, опалені війною» серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.


 

ВИСТАВКА-ЗВІТ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ "КРАЇНА МАЙСТРІВ"


З 1 по 20 квітня 2013 року в Центрі естетичного виховання працювала  виставка-звіт дитячої творчості "Країна майстрів".

 

Виставка організована Центром естетичного виховання, як творчий звіт вихованців позашкільного закладу - лауреатів та переможців міжнародних, всеукраїнських та обласних масових заходів, проведених у 2012 та першому кварталі 2013 років.


 

Апаратна нарада 22 квітня 2013 року


Під керівництвом міського голови , за участю керівників структурних підрозділів  міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 23 квітня  2013 року відбулась чергова апаратна нарада.

Вона почалася з приємної церемонії нагородження. Міський голова  Нога М.П.  вручив Грамоту голови Сумської ОДА  заступнику  голови  Шосткинської міської  громадської організації  ветераніві Сисоєвій Р.Ф.  за підтримку і розвиток волонтерського руху, активну громадську діяльність , сумлінну плідну працю та з нагоди 70-річчя від дня народження.

Начальник управління житлово-комунального господарства   Краснощок М.І.  розповів  про  хід проведення в Шостці загальноміського суботника, який відбувся 20 квітня.


 

В Шостці навели лад


В суботу, 20 квітня в в рамках акції «За чисте довкілля»  в Шостці відбувся  суботник з благоустрою міста.

 

У ньому взяли участь міський голова Микола Нога, його заступники, секретар міської ради, керівники та працівники структурних підрозділів міської ради, представники підприємств і установ міста, навчальні заклади, громадськість.


 

Тренінг «В колі сім’ї» зібрав прийомні родини


 9 прийомних родин в приміщенні Шосткинського краєзнавчого музею мали змогу зустрітися в невимушеній атмосфері під час тренінгу  «В колі сім’ї», який провели для них спеціалісти Шосткинського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. 


 

Зробимо наше місто чистим!


20 квітня в рамках акції "За чисте довкілля"  в Шостці  пройде загальноміський субботник.

 

Заходами  по проведенню щорічної акції "За чисте довкілля" передбачено прибирання та вивезення твердих побутових відходів з прибудинкових та прилеглих територій, прибирання парків, скверів, придорожніх смуг, прибирання і благоустрій територій та прилеглих територіях до підприємств, установ і організацій, навчальних закладів міста, впорядкування місць поховань загиблих воїнів, пам'ятники, меморіали, кладовища тощо.

 

Звертаємося  до городян з проханням вийти у двір своїх будинків і прибрати прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, висадити нові дерева та кущі.


 

Анонс культурного життя міста з 22.04.13 по 28.04.13


Запрошуємо шосткинців на відкриття міської виставки-конкурсу «Писанковий розмай» , яке відбудеться 25 квітня о 13.00  біля  краєзнавчого музею 

 

26 квітня о 14.00  -  мітинг-реквієм до 27-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС (біля памятного знаку (вул. Щедрина)


 

Статистика: оптова торгівля підприємств м. Шостка


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє, що обсяг оптового товарообороту підприємств м.Шостка за 2012р. становив 255,8 млн.грн.


 

Право вибору пільги з податку на нерухомість за Вами!


Шосткинська ОДПІ  Головного управління Міністерства доходів нагадує, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, введено з 1 січня 2013 року. Платниками зазначеного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості. Винятком є квартири та житлові будинки, площа яких не перевищує 120 кв. м та 250 кв. м відповідно. Водночас, застосувати цю пільгу громадяни можуть лише один раз за рік і до одного об’єкта. Зокрема, до житлового приміщення, у якому громадянин-власник зареєстрований, або за вибором громадянина до іншого об’єкта, що перебуває в його власності

326    327    328    329    330    331    332    333    334

 


%custom closeLinks()