ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Єдиний інформдень: "Реалізація державної політики у сфері захисту прав людини у Сумській області"


Звернення громадян

Сумщина – перший регіон в Україні, де на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича відкрито Державну установу Сумський обласний контактний центр «Відкрита влада», метою якого є оперативний та ефективний розгляд органами виконавчої влади області звернень, які подаються громадянами за єдиним телефонним номером та через мережу Інтернет, так як головна мета створення колцентру – почути кожного та допомогти у вирішенні проблем.


 

Управління з питань НС інформує


В зв’язку з погіршенням погодних умов  управління з питань надзвичайних ситуацій нагадує   шосткинцям про  необхідність дотримання правил поведінки в умовах низьких температур, правил поведінки на льоду та рекомендує особам зі слабким здоров’ям не виходити з дому без нагальної потреби.

 


 

Очікується значне погіршення погодних умов


Як повідомила начальник шосткинського  управління з питань надзвичайних ситуацій Ольга Ткаченко,  13-14 грудня очікується подальше ускладнення погодних умов: сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця, пориви вітру 15-20 м/с. Температура повітря вночі 13 грудня 2-70 морозу, 14 грудня зниження до 7-120 морозу. Починаючи з 15 грудня подальше зниження температури на 5-100.


 

Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013-2014 роки за 9 місяців 2012 року


Промисловість та інноваційний розвиток: З початку 2012 року загальний обсяг випуску товарної продукції у порівняних цінах склав 721403,5 тис.грн. Темп промислового виробництва склав 90,4% до відповідного періоду минулого року. 8 з 20 промислових підприємств основного кола звітності мають позитивні темпи росту.

Обсяг реалізованої промислової продукції за  9 місяців 2012 року становить 872,7 млн.грн., що складає 102,6% до обсягів реалізованої промислової продукції за аналогічний період 2011 року. За цим показником місто посідає 3 місце в області. 


 

Затверджено перелік вільних від куріння місць на території міста Шостка


Міська рада затвердила перелік вільних від куріння місць на території міста Шостка. 


 

До уваги шосткинців!


12  грудня  2012 року   на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  Харченко Маргарита Миколаївна, начальник архівного відділу  Шосткинської міської ради.

Нагадуємо, що прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Апаратна нарада 10 грудня 2012 р.


На щопонеділковій апаратній нараді при в.о. міського голови Сиваєвій Н.О.  було розглянуто питання стосовно  здійснення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Шосткинським міським центром соціальних служб для cім’ї, дітей та молоді у 2012 році.


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 10.12.12 по 16.12.12


Запрошуємо на ювілейний концерт Степаненка В.В. , 3 грудня, дитяча школа мистецтв (вул. Кірова, 5), 18.00

 

  

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 49 від 06.12.12  можна тут


 

Привітання міського голови до дня місцевого самоврядування


ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!


Указом Президента України 7 грудня визначено Днем місцевого самоврядування. Саме в цей день1990 року Верховною Радою був прийнятий

перший законодавчий акт про місцеве самоврядування – закон «Про місцеві Ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування».

 

Це свято  торкається не лише тих, хто працює в органах самоврядування. Це свято всієї громади міста, свято народовладдя.

 

Від щирого серця вітаю всіх жителів Шостки з Днем місцевого самоврядування.


Здоров’я вам, дорогі друзі, добра, щастя і благополуччя. Хай завжди збуваються всі ваші добрі задуми!

 

Впевнений, що гуртом – і депутати, і працівники виконавчих органів ради, і квартальні комітети, і просто жителі міста – ми здолаємо будь-які негаразди і зробимо наше місто одним з кращих.

 

                                       З глибокою повагою – міський голова М.П. Нога

326    327    328    329    330    331    332    333    334

 


%custom closeLinks()