ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Привітання міського голови з 1 Травня


                     Дорогі шосткинці та гості нашого міста!

 

Від щирого серця вітаю вас зі святом  1 Травня, яке  уособлює прагнення людей до миру, рівності, братерства і плідної праці.

Відзначення Першотравня – добра нагода вшанувати людину-трудівника, чиїм розумом і руками створюються матеріальний достаток та ду­ховне багатство.      

Справа честі кожного з нас — засвідчити в цей день рівняння на трудові здобутки старших поколінь, на їх працелюбність і сумлінність заради бла­га громади, країни.

Нехай надія на краще життя надихає нас на об'єднання зусиль для того, щоб зробити наше рідне місто квітучим і заможним.

З нагоди Першотравневого свята прийміть  побажання міцного здоров'я,  щастя і благополуччя, оптимізму, успіхів у всіх добрих починаннях.

 

З повагою

 

 Шосткинський міський голова М.П. НОГА


 

Шановні шосткинці!


 

Пожежонебезпечний період зазвичай починається водночас із сезонним потеплінням. Відсутність дощів, висока температура повітря, сильні вітри, які швидко поширюють полум’я великою територією, сприяють виникненню та поширенню пожеж. Залишене багаття під час відпочинку в лісі, яке через необачність не загасили, чи недопалок цигарки можуть стати причиною виникнення пожежі.

 


 

Відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій


29 квітня 2013 року під головуванням голови комісії,  секретаря міської ради Хомовненко Л.П.  відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій.


 

Новий керівник Головного управління Міндоходів прагне розвивати «недооцінену» економіку Сумщини


Головне управління Міністерства доходів та зборів України у Сумській області очолив Олександр Семченко. Раніше він обіймав посаду начальника Дніпродзержинської об’єднаної державної податкової інспекції.

Новий керівник першочерговим своїм завданням на цій посаді вважає вдосконалення форматів роботи податківців, виведення податкового супроводу місцевої економіки на якісно вищий рівень.


 

СТУДЕНТСТВО – ПЕРСПЕКТИВА РЕГІОНУ


В області завершилися зональні тури обласного фестивалю молодіжної творчості «Студентська весна-2013»

У фестивалі, який проходив у Шостці, Лебедині, Сумах та Конотопі, взяли участь понад 500 студентів, повідомив начальник управління у справах сім’ї, дітей і молоді облдержадміністрації Олег ЛАТА.


 

Де здобути професію інваліду?


Загальновідомо, яку важливу роль в житті людини має професія обрана за покликом серця. Знайти роботу, реалізувати себе в професійній діяльності в сучасних соціально-економічних умовах надзвичайно складно всім: і молодим, і середнього віку, здоровим, а тим паче особам з інвалідністю.

Для осіб з обмеженими фізичними можливостями шлях до професійного успіху ускладнений не лише вадами здоров’я, але й соціальними та психологічними проблемами, які завжди супроводжують хворобу чи травму, що породжують інвалідність. Тому одним з напрямків комплексного вирішення цих проблем є професійне навчання інвалідів робітничим професіям в спеціалізованих реабілітаційних закладах.

Такий заклад для людей з особливими потребами, які прагнуть знайти своє місце у житті і бути корисними суспільству функціонує на Київщині в с. Лютіж.


 

Відбулось чергове засідання виконкому


29 квітня  2013 року під головуванням міського голови відбулось засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та закладів міста.


 

Підготовка до святкування Дня Перемоги у Шостці йде повним ходом


Під керівництвом міського голови Миколи Ноги, за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 29 квітня 2013 року відбулась чергова апаратна нарада.

 

Начальник відділу культури і туризму міськради  Ігор Фатун  розповів  про заходи, що вже пройшли  в  місті в  рамках відзначення Дня Перемоги у 2013 році та про  хід підготовки  до святкування цього значущого свята.


 

ВІКТОР ЧЕРНЯВСЬКИЙ: «КОЛЕКТИВНІ ДОГОВОРИ – НА ЗАХИСТІ ТРУДОВИХ І СОЦІАЛЬНИХ ПРАВ ПРАЦЮЮЧИХ»


На Сумщині підбили підсумки обласного конкурсу «Кращий колективний договір»

Перший заступник голови облдержадміністрації Віктор ЧЕРНЯВСЬКИЙ привітав переможців від імені керівника регіону Юрія ЧМИРЯ.


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


29 квітня 2013 року у приміщенні міськвиконкому відбувся особистий прийом громадян міським головою.

324    325    326    327    328    329    330    331    332

 


%custom closeLinks()