ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

СУМЩИНА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ НАУКИ


Тамара Іщенко: «Передова наука – надійний фундамент сильної економіки, гарантія розвитку держави та добробуту громадян»


 

ІГОР ЯГОВДИК: «НАША ПЕРСПЕКТИВА – ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ»


На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Ігор Яговдик у "прямому ефірі" обласного телебачення"

 

«Інтерес сумчан до святкування Дня Європи свідчить про підтримку суспільством курсу на європейську інтеграцію. Сумська область активно співпрацює з усіма країнами-членами Євросоюзу в інвестиційній, торговельно-економічній, науково-технічній та культурній сферах», – зазначив Ігор ЯГОВДИК. 

«СУМЩИНА – ТЕРИТОРІЯ МІЖЕТНІЧНОГО КОМПРОМІСУ»


У регіоні проводиться робота щодо реалізації державної політики та міжнародних правових актів у сфері міжнаціональних відносин, забезпечення прав національних меншин регіону, розвитку національних культур», – зазначив Ігор ЯГОВДИК.


 

Визначено перможців конкурсу інформаційних технологій


16 травня 2013 року було підбито підсумки конкурсу інформаційних технологій.  Конкурс інформаційних технологій проходить в нашому місті за ініціативи міського голови Миколи Ноги


 

Підведено результати виставки-конкурсу "Писанковий розмай"


13 травня 2013 року  було підведено  результати  виставки-конкурсу "Писанковий розмай".


 

ДО УВАГИ АБІТУРІЕНТІВ! КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ТЕХНІКУМ-ІНТЕРНАТ


Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат є одним із небагатьох освітянських закладів, де здобувають освіту найнезахищеніші члени суспільства – інваліди та діти-інваліди.

Для вирішення основних завдань підготовки конкурентноспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну матеріально-технічну базу: сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філію у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста.


 

Спрощенці Шосткинської ОДПІ вдвічі збільшили сплату єдиного податку


Cуб‘єкти господарської діяльності Шосткинської ОДПІ , що перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень-квітень  2013 року спрямували до бюджету єдиного податку   3965,9 тис. грн.., в т.ч. фізичні особи-підприємці –  3074,1 тис.грн., юридичні особи  - 891,8 тис. грн. В порівнянні   з відповідними періодом минулого року показники зросли   вдвічі, за січень-квітень 2012 року суб‘єктами  господарської діяльності було сплачено єдиного податку – 2078,3 тис.грн


 

Податок на нерухомість сплачуватимуть не всі громадяни


Шосткинська ОДПІ повідомляє, що, згідно з статтею 265 Податкового кодексу України, з 1 січня 2013 року запроваджено  податок на нерухомість. Сплачувати цей новий податок зобов’язані не всі  власники житла, а лише ті, котрі володіють квартирою житловою площею більше 120 і будинком, житлова площа якого перевищує 250 кв. метрів.


 

Оголошується конкурс перевізників


Виконавчий комітет Шосткинської міської ради оголошує конкурс з визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб  підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка.


 

Вийшов черговий номер "Полісся"


Завантажити № 20  від 16.05.13  можна тут

 

321    322    323    324    325    326    327    328    329

 


%custom closeLinks()