ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 1  від 03.01.13  можна тут


 

РРО з контрольною стрічкою в електронній формі з 01.01.2013 року


Шосткинська ОДПІ повідомляє, що з 2013 року суб’єкти господарювання, які працюють з касовими апаратами, звітуватимуть в автоматичному режимі. Це стане можливим завдяки впровадженню електронної контрольної стрічки реєстраторів розрахункових операцій. Копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків формуватимуться на контрольній стрічці в пам'яті касового апарата або пам'яті приєднаного до нього модему. Раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до сервера обробки інформації ДПС


 

Привітання міського голови з Новим Роком та Різдвом Христовим


Шановні шосткинці та гості нашого міста!

Відходить у минуле 2012  рік. Пройде небагато часу  і він стане історією. Історією, яку ми разом з вами творили, в яку вписували свої добрі справи, а часом, і прорахунки.
То ж яким був рік, що минає, для Шостки?
Скажу щиро: нелегким, але результативним. Ми з вами зберегли стабільність і продовжили усі попередні добрі напрацювання. Міська рада, політичні сили усіх спрямувань, громадськість, наші численні релігійні об’єднання йшли в ногу з часом і наполегливо працювали на благо рідного міста. Попри і  політичні шторми, і фінансово-економічні лихоманки збережене усе найцінніше, що створено в місті протягом багатьох років.    

Велика вдячність за самовіддану працю всім, хто  розвиває промисловість і науку, оберігає наше здоров’я  і життя, стоїть на варті спокою і правопорядку, хто працює на освітянській та культурній нивах, примножує духовні багатства Шостки.
Вірю, що любов до рідного міста, прагнення зробити його найкращим і найкрасивішим, стануть для нас головною опорою у 2013 році.  Залишимо у старому році усі образи, неприємності, невдачі, і візьмемо із собою у Рік Новий  лише добре та світле.
Нехай буде щасливою і заможною кожна родина, в добрі і любові зростають наші діти. Щоб кожний день  2013  року дарував усім радість. Щоб усі ми сміливо дивилися у вічі майбутньому і не соромилися за своє минуле.
  
З Новим 2013  роком та Різдвом Христовим вас, дорогі земляки!

 

 

                                         З повагою –  міський голова  М.П. Нога


 

Подорож до новорічної казки


27 грудня 2012 року  для вихованців  центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів відбувся святковий новорічний карнавал. У гості до дітей завітали Дід Мороз, Снігуронька та казкові герої. Із чарівного мішка Діда Мороза діти отримали подарунки за найкращі карнавальні костюми, участь у конкурсах і за виконання номерів художньої самодіяльності.


 

Коридорами влади


27 грудня Члени Молодіжної дорадчої ради при міському голові  завітали до міськвиконкому. Метою заходу було ознайомлення молоді з роботою органів місцевого самоврядування, та надання можливості поспілкуватися з представниками місцевої влади міста для подальшої співпраці. Коридорами влади членів Молодіжного парламенту при міському голові провела керуюча справами виконкому Олена  Кравченко.


 

ВІДТЕРМІНОВАНО НА РІК НАБУТТЯ ЧИННОСТІ ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «ПРО ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ»


Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» від 20 листопада 2012 року № 5483-VI дату набрання чинності зазначеним законом перенесено на один рік - до 1 січня 2014 року.


 

ОНОВЛЕННЯ ГАЛУЗЕВОГО СТАНДАРТУ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ДЕРЖАВНА СЛУЖБА» ГАЛУЗІ ЗНАНЬ «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ» - НАГАЛЬНА ПОТРЕБА СЬОГОДЕННЯ


На якісно нову підготовку фахівців спрямовані заходи щодо реалізації у 2012 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012-2020 роки, які затверджені Указом Президента України від 20.07.2012 № 453/2012, що передбачають оновлення галузевого стандарту підготовки магістрів за спеціальністю «Державна служба» галузі знань «Державне управління».


 

Про обсяг реалізованих послуг за січень-листопад 2012р. по м.Шостка


За січень–листопад 2012р. обсяг послуг, реалізованих підприємствами сфери послуг, становив 68113,3 тис.грн. Із загального обсягу послуг 30340,4 тис.грн (44,5%) – реалізовано населенню


 

Будівельна діяльність по м.Шостка за січень–листопад 2012 року


За січень–листопад 2012р. будівельними підприємствами виконано робіт на 24034 тис.грн. Порівняно з січнем–листопадом 2011р. обсяги будівельних робіт збільшились на 17,2%. 


 

Бюджетники отримають зарплату вчасно!


Місто отримало додаткову дотацію з державного бюджету в сумі 3 млн. 350 тис. грн., ці кошти в повному обсязі забезпечать виплату зарплати працівникам бюджетних організацій за грудень. Про це повідомили під час сесії міський голова Микола Нога та начальник фінансового управління Ольга Голушко.

За словами міського голови, завдяки зусиллям міської влади,  наприкінці року місто в цілому отримало 15,9 млн.грн. дотації з держбюджету

320    321    322    323    324    325    326    327    328

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)