ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

НА ЗАХИСТІ ПРАВ ДІТЕЙ


Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ підписав низку документів, які передбачають додаткові заходи щодо посилення гарантій захисту прав дітей

З метою сприяння реалізації прав і законних інтересів дітей Глава держави підписав Указ «Про додаткові заходи із забезпечення гарантій реалізації прав та законних інтересів дітей». Указ містить ряд завдань для центральних та місцевих органів влади щодо поліпшення медичної допомоги дітям, соціального захисту сімей з дітьми, якості занять у позашкільних закладах освіти, а також захисту прав дітей, які перебувають у конфлікті із законом.


 

«Острів милосердя»


У нашому місті працює  багато дитячих закладів,  де діти можуть   гарно відпочити та отримати  приємні миті насолоди.

Шосткинський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів один із них.  

Центр соціально реабілітації  є  тим острівцем, де діти з особливими потребами почувають себе найвпевненіше. Чисельні виховні та культурні заходи, що проводяться у Центрі, доброзичливе ставлення    співробітників створюють для дітей теплу, домашню атмосферу.

31 травня, напередодні  Дня захисту дітей, в Центрі традиційно відбулося свято.

Від міської влади дітей з їх святом  привітала  секретар міської ради Любов Хомовненко.

Дітлахи   з великим задоволенням приймали участь у спортивних естафетах, шашечних змаганнях, конкурсі малюнка на асфальті, розважалися біля басейну та надувного батуту.


 

Міське управління з питань НС попереджає про погіршення погодних умов


За данними Українського гідрометеорологічного центру 1-2 червня 2013 року очікується ускладнення погодних умов, грозові дощі, місцями сильні зливи, в окремих районах град та шквали  15-20 м/с, місцями до 22 м/с.


 

Запрошуємо громадськість до обговорення проекту рішення міської ради "Про утворення Центру надання адміністративних послуг міста Шостка"


З проектом рішення "Про утворення Центру надання адміністративних послуг міста Шостка"   можна ознайомитися  тут.

Пропозиції до проекту надавати за адресою "Дозвільний центр  в м. Шостка", м. Шостка вул. Леніна,14,  каб. 11,   або на електронну пошту : dozvilcentr@ukr.net.

Довідки за телефоном: (05449) 4-24-13


 

ПРІОРИТЕТ ВЛАДИ – ФІЗИЧНИЙ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РОЗВИТОК ДІТЕЙ


На цьому наголосила виконуюча обов’язки начальника управління освіти та науки Інеса ПЄСОЦЬКА у прямому ефірі Академ-ТВ

«У рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА в області приділяється значна увага залученню якомога більшої кількості дітей до занять футболом. За дорученням керівника області Юрія ЧМИРЯ розроблена та діє програма розвитку дитячого футболу. Кожен освітянський заклад відпочинку має всі умови для виконання поставленого завдання – проведена планова робота з організації міжтабірних змагань, на території всіх літніх таборів створені футбольні майданчики», – сказала Інеса Пєсоцька.


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «МИ НЕ ДОЗВОЛИМО ГРАТИСЯ ІЗ ЗАБОРГОВАНІСТЮ НА ПІДПРИЄМСТВАХ»


На цьому керівник області наголосив у ході засідання колегії облдержадміністрації

«Я хочу бачити дієві зміни та чітке дотримання узгоджених графіків погашення заборгованості. Наголошую на персональній відповідальності посадовців, арбітражних керуючих, виконавчих служб та перевіряючих, котрі займаються питаннями підприємств-боржників», – зазначив Юрій Чмирь.


 

ВІКТОР ЯНУКОВИЧ: «УКРАЇНА СПРЯМОВУЄ ЗУСИЛЛЯ НА ВИКОНАННЯ КРИТЕРІЇВ ПІДПИСАННЯ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ З ЄС»


Україна докладає максимум зусиль для виконання критеріїв, пов’язаних із підписанням Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом, наголошує Президент України

«Зусилля української влади сьогодні спрямовані на виконання тих критеріїв, які нам вкрай необхідні для підписання Угоди про асоціацію і зону вільної торгівлі з Європейським Союзом», – підкреслив Глава держави під час зустрічі з віце-президентом Європейського Парламенту Яцеком ПРОТАСЄВІЧЕМ.


 

Вийшов черговий номер "Полісся"


 

Завантажити № 22  від 30.05.13  можна тут

 


 

Повідомлення про оприлюдення проекту регуляторного акту


Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту - проекту рішення Шосткинської міської ради «Про затвердження нормативної грошової оцінки земель м.Шостка». Проект даного рішення розроблено у відповідності до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності".

 

 

Поштова адреса розробника регуляторного акта: 4100, м.Шостка Сумської  області, вул. Леніна,14.

З метою одержання зауважень та пропозицій  проект  регуляторного акту та відповідно аналіз  регуляторного впливу  розміщено мережі Інтернет на офіційному сайті Шосткинської міської ради  та надруковано в міськрайонній газеті «Полісся» № 22 від 30.05.13 р.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції у друкованому або електронному вигляді слід надсилати на адресу 41100, м.Шостка Сумської  області, вул. Леніна,14.


 

СУМЩИНА ДІЛИТЬСЯ ДОСВІДОМ РОБОТИ В ІНВЕСТИЦІЙНІЙ СФЕРІ


Регіон відвідала делегація Автономної Республіки Крим на чолі з першим заступником голови Республіканського комітету АРК з палива, енергетики та інноваційної політики Вадимом ЖДАНОВИМ

Метою поїздки стало ознайомлення зі здобутками Сумщини, зокрема, у сфері інвестиційної діяльності, повідомив начальник головного управління економіки облдержадміністрації Олександр СІТАК.

«Завдяки запровадженню механізму «єдиного інвестиційного вікна» область має помітні здобутки в цій сфері. Сумські напрацювання визнала країна, наш досвід переймають інші регіони держави», – підкреслив посадовець.

Гості ознайомилися з роботою товариств з обмеженою відповідальністю «Керамейя», «Гуала Кложерс Україна», побували на підприємствах ТОВ «Технологія», ТЕЦ, ПАТ «Фармак», розташованих на території індустріального парку «Свема».

317    318    319    320    321    322    323    324    325

 


%custom closeLinks()