ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Теленовини ТРК "Акцент"Інформаційна програма "День"  11.06.13 р.

 


 

НА СУМЩИНІ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ ЯКІСНА ТА ДОСТУПНА МЕДИЦИНА


Про виконання доручень Президента України з модернізації медичної галузі в регіоні йшлося у ході прес-конференції заступника голови облдержадміністрації Тамари ІЩЕНКО

«Упродовж трьох років на Сумщині триває модернізація галузі охорони здоров’я, спрямована на забезпечення доступності та якості медичних послуг. Масштабні перетворення проходять за напрямками: реформування первинної ланки на засадах сімейної медицини; створення умов для надання екстреної медичної допомоги; оптимізація, реорганізація, перепрофілювання лікувально-профілактичних закладів для задоволення потреб людей», – підкреслила посадовець.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День"  10.06.13 р.


 

Статистика: "Про індекси споживчих цін у травні 2013 року "


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє про величину індексу споживчих цін (індексу інфляції) у травні 2013 року


 

Статистика: "Реалізація промислової продукції за січень–квітень 2013 року "


За даними Головного управління статистики у Сумській області,за січень–квітень 2013 року підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 6,7 млрд.грн.


 

10 червня в Шостці відзначили 93-тю річницю від дня народження тричі Героя Радянського Союзу маршала авіації Івана Микитовича Кожедуба


10 червня в Шостці  відбувся мітинг,  присвячений 93-й річниці від дня народження  Тричі Героя Радянського Союзу Івана Кожедуба.  На мітингу були присутні представники міської влади, делегація з Брянської області, учнівська молодь,  громадськість.


 

Міське управління з питань НС попереджає про погіршення погодних умов


 

За даними Сумського обласного  гідрометеорологічного центру  у найближчі години 10 червня  2013 року очікується ускладнення погодних умов - грози,  місцями  шквали, град.

 

Просимо шосткинців бути максимально обережними під час погіршення погодних умов!


 

Шановні жителі Шостки !Управління  з питань надзвичайних ситуацій Шосткинської міської ради  звертається до всіх жителів міста  з проханням дотримуватись правил безпечного поводження на воді


 

Відзначено працівників засобів масової інформації Шостки


10 червня,  під час чергової апаратної наради  заступник міського голови Ніна Сиваєва вручила Почесні грамоти міського голови  працівникам  місцевих засобів масової інформації  за сумлінну працю, високий професіоналізм , значний внесок у розвиток інформаційного простору  міста  та з нагоди Дня журналіста.


 

93-тя річниця від дня народження тричі Героя Радянського Союзу маршала авіації Івана Микитовича Кожедуба


10 червня в Шостці відзначатимуть 93-тю  річницю від дня народження тричі Героя Радянського Союзу маршала авіації  Івана Микитовича Кожедуба.

Пропонуємо план  заходів, які відбудуться з цієї нагоди.

314    315    316    317    318    319    320    321    322

 


%custom closeLinks()