ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Шановні мешканці Куйбишевського мікрорайону!


20 березня 2013 року з 9.00 до 12.00 буде працювати виїзний «мобільний соціальний офіс»

(приміщення територіального центру, вул.Халтуріна,4)


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 18.03.13 по 24.03.13


 

Працює виставка  "Весняний капіж", краєзнавчий музей (вул. К. Маркса, 53) 19,20,21,22,23 березня – з 9.00 до 16.45,  

24 березня – з 9.00 до 16.00,  понеділок – вихідний.

Міська спартакіада на призи тричі Героя Радянського союзу І.М.Кожедуба, 23-24 березня, спорткомплекс «Імпульс» (вул. Куйбишева, 30а), о 10.00.

  

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту


 

«Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м.Шостка»

Проект регуляторного акту передбачає покращення транспортного обслуговування пасажирських перевезень. Споживачів цих послуг просимо взяти участь в обговоренні цього проекту рішення.

Проект рішення виконкому та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Шосткинської міської ради ( shostka-rada.gov.ua).  

Зауваження та пропозиції просимо надавати у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу за адресою вул. Леніна 14 ( виконавчий комітет Шосткинської міської ради).


 

Планується відкриття нового міського автобусного маршруту загального користування


Виконавчий комітет Шосткинської міської ради повідомляє, що планується  відкриття нового міського автобусного маршруту загального користування,

який з’єднує район Артемівський («Сільгоспхімія») з «Лазарівським». Маршрут буде проходити по вулицям: Б.Комісарів, Київська, Сумська, Паризької Комуни,

6.Гвардійської Дивізії, Онупрієнка, Робоча, Привокзальна, Марата, Комуністична, Депутатська, Гагаріна.

Суб’єктам господарювання, зацікавленим   у наданні транспортних послуг по перевезенню пасажирів  на даному маршруті, необхідно звернутися до

управління економіки Шосткинської міської ради (кім.27), телефон  для довідок (05449) 2-24-52.


 

МАСЛЯНУ ПРОВОДЖАЛИ - ВЕСНУ ЗУСТРІЧАЛИ


16 березня 2013 року  на площі біля Центру естетичного виховання відбулося традиційне народне гуляння – Масляна, організатором якого є творчі колективи ЦЕВу.


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"Завантажити № 11  від 14.03.13  можна тут


 

Засідання робочої групи


11 березня 2013 року під головуванням заступника міського голови Глушана В.М. відбулося засідання робочої групи з розроблення проекту міської програми зайнятості населення на період до 2017 року.

В засіданні взяли участь представники міськрайцентру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду України в м.Шостці та Шосткинському районі, управління економіки, відділу торгівлі та підтримки підприємництва, інших структурних підрозділів Шосткинської міської ради.

Складений протокол, рішенням якого надані відповідні доручення.


 

Гаряча лінія з головним архітектором міста


До уваги мешканців міста!

 

13 березня 2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати головний архітектор міста Єфремов Володимир  Вікторович.

Прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 


 

Протягом тижня в Україні утримуватиметься холодна погода


За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, суттєвого підвищення температури повітря і приходу весни в Україну протягом 11-18 березня не очікується. Про це під час брифінгу повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда.

 

«Розпочатися весна може і різко, але тривалого і швидкого наростання тепла очікувати не варто. Тобто за всіма прогнозами ми не можемо говорити про стрімкий прихід весни в Україну. Найскладніший період – це 15 та ніч проти 16 березня, коли через Україну переміщуватиметься активний циклонічний вихор.  Водночас наші прогнози демонструють абсолютно нормальний розвиток атмосферних процесів як для першої половини березня. Температурний режим навіть вищий за норму», - зазначив директор Гідрометцентру.


 

Офіційно: "Здаєте власне майно в оренду – не забудьте сплатити податок!"


Шосткинська ОДПІ  нагадує, що в разі, якщо громадянин у 2013 році планує здавати свою квартиру в оренду, то податок на доходи фізичних осіб він повинен сплачувати щоквартально, а декларацію подати до 1 травня 2014 року.

Дохід від здачі в оренду власного нерухомого майна підлягає оподаткуванню за ставкою 15% та/або 17%. 

313    314    315    316    317    318    319    320    321

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)