ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Пенсійна реформа


Пенсійна реформа продовжує викликати у суспільстві підвищений інтерес. Час від часу у ЗМІ з'являються все нові і нові версії вірогідних новацій. Їхній діапазон є доволі великим: від підвищення або зменшення пенсійного віку - аж до цілковитого скасування пенсійної реформи.

А що думають з цього приводу фахівці? Про це в інтерв'ю для Укрінформу розповів директор Департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Міністерства соціальної політики України   Микола Шамбір.

 

 


 

Відбудеться чергове засідання виконкому міської ради


26 червня  2013 року  об 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться  чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради


 

З 1 липня 2013 зміниться реєстрація бізнесу


З 1 липня 2013 року всі державні реєстратори, які вели облік юридичних осіб і фізосіб-підприємців, перейдуть у повне підпорядкування Державної реєстраційної служби України (Укрдержреєстр), яка входить до структури Міністерства юстиції.

 


 

Гаряча лінія з в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення


26 червня   2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення  Люта Ніна Григорівна

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51

 


 

Святкові заходи з нагоди Дня молоді


 

30 червня - День молоді!

 

Надаємо план святкових  заходів  з цієї нагоди


 

Анонс культурного життя міста з 24.06.2013 по 30.06.2013


Працює виставка фоторобіт вихованців станції юних техніків «Фантазія. Пошук. Творчість»,  Центральна міська бібліотека ім. Толстого (вул. Миру, 11), 24,25,26,27,30 червня – з 10.00 до 18.00,  28,29 червня - вихідні. 

Звернення міського голови з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні


Шановні шосткинці!

   

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни! 

 

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло у життя нашого народу. У цей день розпочалася найжахливіша війна, яка забрала життя близько десяти мільйонів наших співвітчизників.

 

У цей день ми згадуємо усіх тих, хто не повернувся з фронтових окопів, кого замучили у концентраційних таборах та катівнях, хто жертвував своїм життям задля того, аби ми були вільними. В цей день ми  вшановуємо визволителів-фронтовиків, працівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу, схиляємо голови перед вами, наші дорогі ветерани, за те, що подарували нам мир і життя, підняли з руїн та відродили країну.

 

Давайте разом, цього скорботного дня виразимо свою вдячність нашим героям, схилимо голови у хвилині мовчання  перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

 

З повагою

Шосткинський міський голова М.П. НОГА.


 

Хвилина мовчання на знак вшанування пам’яті загиблих у Великій Вітчизняній війні


22 червня 2013 року о 10 годині буде проведена  Всеукраїнська хвилина мовчання на знак вшанування пам’яті про загиблих  у Великій Вітчизняній війні  1941-1945 років.

 

Шановні шосткинці!

 

Приєднаймося до загальнонаціональної хвилини мовчання, схилимо голови у День скорботи і вшануймо пам’ять загиблих!


 

Фахівці Міндоходів Шостки на 7,2 млн. грн. збільшили надходження до місцевих бюджетів


 

Шосткинська ОДПІ ГУ Міндоходів у Сумській області запрошує журналістів отримати акредитацію для висвітлення діяльності органів Міндоходів. Заявки на акредитацію прийматимуться до 27 червня 2013 року включно.

Для отримання акредитації просимо надсилати заявки довільної форми на адресу: 1817mgni@mail.ru. У заявці обов’язково повинні бути вказані наступні дані:

- прізвище, ім’я, по-батькові журналіста і назва видання, радіоканалу, телеканалу;

- контактні телефони редакції та журналіста;

- електронна адреса, на яку здійснюватиметься систематична розсилка матеріалів.

Контактний телефон 2-30-73.


 

Запрошуємо суб’єктів господарювання прийняти участь у щорічному конкурсі якості продукції – «100 кращих товарів Сумщини».


Відповідно до Указу Президента України від 23 лютого 2011 р. №113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції», постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2001р. №1502 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості» кожного року в області проводиться регіональний конкурс якості продукції «100 кращих товарів Сумщини».

З метою проведення у 2013 році 10-го ювілейного конкурсу на якісно новому рівні, популяризації кращих зразків продукції підприємств м.Шостка, представлення ними нових товарів, робіт та послуг з використанням інноваційних та нанотехнологій, систем управління запрошуємо суб’єктів господарювання прийняти участь у щорічному конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів Сумщини».

309    310    311    312    313    314    315    316    317

 


%custom closeLinks()