ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Вітання до Дня Перемоги голови Сумської обласної державної адміністрації Чмиря Ю.П. та голови обласної ради Михайленка Г.В.


Дорогі ветерани, земляки!

 

Щиро вітаємо Вас зі святом Великої Перемоги.

9 Травня – особлива дата. Мабуть, не знайдеться на Сумщині родини, яку б обійшла війна. Тому цього Дня ми з особливим почуттям несемо квіти до Обелісків, вклоняємося могилі Невідомого Солдата, який віддав життя за наше мирне сьогодення.

Усвідомлюючи всю відповідальність за долю сивочолих свідків тих подій, Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ визначив пріоритетом соціальної політики нашої держави турботу про ветеранів, забезпечення їм належної медичної допомоги, гідних умов життя. Це – шлях, з якого ми не зійдемо.

Ми пам’ятаємо про Ваш подвиг. Спасибі Вам за збережений мир, за можливість  у вільній країні виховувати дітей та онуків. 

Міцного здоров’я, бадьорості духу і довголіття.

 

 


 

Привітання міського голови з Днем Перемоги


Зі святом Великої  Перемоги! 
Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни – фронтовики, партизани, підпільники, невтомні трудівники тилу!
Шановні шосткинці і гості міста!

67 років минає з того дня, коли переможним салютом закінчилась Велика Вітчизняна війна. Та подвиг Переможців часові непідвладний. Пам'ять про них - це пам'ять наших сердець, яка не згасне ніколи.
Кожна річниця Перемоги приходить до нас як світле, радісне свято. Відзначаючи його, ми завжди вшановуємо захисників і визволителів землі, на якій жили наші предки, живемо ми, житимуть нащадки.
Важко підібрати слова, якими б можна було передати всю глибину нашої вдячності вам, дорогі ветерани - за те, що ви пережили і винесли під час війни, за ваш трудовий подвиг у повоєнні роки, за сьогоднішній вклад у виховання молоді.

Невгасима  наша скорбота за тими , хто задля Перемоги не пожалів найдорожчого –  власного життя.
 Вічна їм пам'ять.
Ратний подвиг всіх, хто 9 Травня 1945 року здобув Перемогу над загарбниками, для нас був і залишиться яскравим прикладом самопожертви заради мирного  щасливого життя свого народу.
Міцного вам здоров'я і бадьорості духу, дорогі наші ветерани.
Зі святом вас, шосткинці!
Нехай подвиг Переможців завжди надихає нас на добрі справи.

 З Днем Великої Перемоги!

 

 Шосткинський міський голова  -

 М.П. Нога 

ПЛАН святкових заходів, присвячених 67-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 9 травня 2012 року


Покладання корзин та квітів до братських могил на території міста. 7.30

 

Парад ветеранів Великої Вітчизняної війни та святкова демонстрація по центральним вулицям міста. 10.00

 

«Ім’я героїв в пам’яті навічно» - театралізований мітинг. 10.00, площа біля меморіалу Слави


 

«Лишила Батьківщина біля серця своїх синів, загиблих на війні»


7 травня 2012 року  в ЦДБ ім. Горького в рамках заходів, присвячених Дню Перемоги, для учнів 1-х класів працівниками бібліотеки  було проведено  годину глибокого  суму «Лишила Батьківщина біля серця своїх синів, загиблих на війні». 

Перед учнями виступила  також начальник архівного відділу міськради Маргарита Харченко з розповіддю про  трагічні події в роки Великої Вітчизняної війни на території нашого міста, про шосткинців – героїв та про пам’ятники, які встановлені воїнам-визволителям в Шостці  та Шосткинському  районі.


 

Оголошення постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, створеної рішенням 30 сесії Шосткинської міської ради 5 скликання від 14.05.2010р.


Засідання постійно діючої комісії з розгляду питань, пов’язаних з погодженням документації із землеустрою, створеної рішенням 30 сесії Шосткинської міської ради 5 скликання від 14.05.2010р. відбудеться 18 травня 2012 року о 10 год. 00 хв.   в приміщенні Управління Держкомзему у м.Шостка за адресою: вул.Шевченко, 8.


 

Школярам - про історію воєнної пісні


7 травня 2012 року  в центральній бібліотеці  Толстого до уваги школярів старших класів  було представлено літературно-музичну композицію  про історію створення воєнних пісень.

Ведучі розповіли  присутнім про історію написання таких  відомих пісень, як «Бьется в тесной печурке огонь», «Огонек», «Синий платочек», «День победы» та інших.


 

У ЦЕНТРІ СОЦІАЛЬНИХ ІНІЦІАТИВ ГЛАВИ ДЕРЖАВИ – КОМПЛЕКСНЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ ЛЮДЕЙ


Анатолій Боярко: «Соціальні ініціативи Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА щодо покращення якості життя громадян, їх соціального забезпечення, зокрема, ветеранів та інвалідів війни реалізуються у повному обсязі» 


 

НИЗЬКИЙ УКЛІН, ВАМ, ВЕТЕРАНИ!


Напередодні 67-ї річниці Перемоги голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ зустрівся з ветеранами Великої Вітчизняної війни та ветеранським активом області 


 

Про хід підготовки до Дня Перемоги


Під керівництвом міського голови, за участю керівників структурних    підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 7 травня  2012 року відбулась чергова апаратна нарада.

Начальник відділу культури і туризму міськради  Ігор Фатун  розповів про хід підготовки до Дня Перемоги.

У своєму виступі він зазначив,  що День Перемоги    одне  з найбільш шанованих свят у нашому місті, тому підготовка до його проведення розпочалася завчасно. 

Відбулося декілька засідань оргкомітету, складено план проведення заходів та визначені відповідальні. 

Розпочато репетиції театралізованого  мітингу –  в зв’язку з ними   7-8 травня в період з 16.00 до 20.00 буде перекрито рух транспорту по вул. К. Маркса. 


 

Прийом громадян з особистих питань


 7 травня 2012 року  у приміщенні міськвиконкому  міський голова Микола Нога  провів прийом громадян з особистих питань.

308    309    310    311    312    313    314    315    316

 
  ОКНА   
экскурсия во Львов на Новый год, Рождество
  АВТО   
автозапчасти шостка
  Украшения   
  ГОСТИНИЦА   
гостиница шостка, отель в Шостке
  КОМПАНИИ   

Другие компании г. Шостка >>>

 Друзья 
налоговая Сумской обл.
Велоспорт и велотуризм Шостка
ВАТ АК Свема
РГ Слобожанщина
Лебединская информационная сеть
Неофициальный сайт Глухова
Lebedin news
наша кнопка
Шосткинский информационный портал


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
Юр. поддержка: адвокат ХОКА Скороделов Сергей
2003 - 2011
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)%