ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Єдиний інформдень :"Нові соціальні ініціативи Президента України: діти –майбутнє України".


"Нові соціальні ініціативи Президента України: діти –майбутнє України"


 

Запрошуємо громадськість до обговорення проекту Закону України «Про засади державної регіональної політики»


З проектом  ЗУ «Про засади державної регіональної політики» можна ознайомитися тут.

Пропозиції до проекту надавати до сектору з   питань внутрішньої політики  міської ради (вул. Леніна, 14, каб. № 20,  електронна адреса domesticpol@ukr.net).    Довідки за телефоном: (05442) 2-13-66.

 


 

СЕМІНАР - ПРАКТИКУМ ДЛЯ ФАХІВЦІВ


27 березня 2013 року відбувся практичний семінар для працівників Шосткинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питань роботи з сім’ями та особами, що опинилися у складних життєвих обставинах.


 

Про конкурс з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році.


Успішне впровадження Президентської програми реформ неможливе без залучення якісних кадрів, які мислять як лідери, а не виконавці вказівок або розпоряджень. Це фахівці, які є ініціативними, цілеспрямованими, прагматичними та комунікабельними. Вони палко бажають кидати виклики традиційному мисленню та покращувати своє оточення; вони вміють швидко та якісно оцінювати ситуацію, самостійно приймати потрібні рішення і мотивувати людей; вони готові брати на себе відповідальність і досягати розв’язання поставлених перед ними завдань.

Пошук таких людей, їх навчання та підготовка є основною метою Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації».


 

Репродуктивне здоров’я майбутніх мам


Протягом березня у гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів та хіміко-технологічного коледжу  Шосткинський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів заходи, направлені на збереження репродуктивного  здоров’я жінок, безпечну статеву поведінку, запобігання небажаної вагітності та профілактику хвороб, що передаються статевим шляхом.

Лікар акушер-гінеколог центру медико-соціальної допомоги дітям та молоді «Клініка дружня до молоді» провела цікаві бесіди з дівчатами. ЇЇ бесіда насичена інформацією про сучасні наукові медичні досягнення та приклади з практики. Студентки активно брали участь у діалозі з лікарем, отримали  індивідуальні рекомендації  від фахівця.


 

ЦЕВ: ВІТАЄМО НАРОДНИЙ ДУХОВИЙ ОРКЕСТР ЮНІСТЬ З ПЕРЕМОГОЮ!


22 березня 2013 року з метою виявлення й підтримки творчих здібностей дітей і молоді, популяризації українського народно-інструментального мистецтва відбувся VI обласний конкурс дитячих оркестрів духових і народних інструментів. 

1 квітня відкриває свою роботу ХІV фестиваль класичної та камерної музики „ПОЛІСЬКА РАПСОДІЯ”


Запрошуємо поціновувачів  класичної та камерної  музики на фестиваль.


 

Атестація робочих місць за умовами праці


На сьогодні на 86 підприємствах міста виявлене 3461 робоче місце з умовами праці, які за окремими показниками не відповідають санітарно – гігієнічним нормам. В таких умовах працюють близько 4,7 тис. чол.


 

Відбудеться чергове засідання виконкому міської ради


29 березня  2013 року  о 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться  чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради

 


 

Гаряча лінія з державним реєстратором


27  березня 2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати державний реєстратор   Кім Олександр Олегович.

Прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.

 

307    308    309    310    311    312    313    314    315

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)