ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Акція «Пам`ять»


Для членів Молодіжної дорадчої ради стало доброю традицією до святкування Дня Перемоги проводити акцію по впорядкуванню меморіалу  Слави з Вічним  вогнем  в  центрі  міста. 8 травня  цього року не стало винятком.


 

Запрошуємо громадськість до обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування


З проектом  Концепції реформування місцевого самоврядування   можна ознайомитися тут. Пропозиції до проекту надавати до сектору з   питань внутрішньої політики  міської ради (вул. Леніна, 14, каб. № 20,  електронна адреса domesticpol@ukr.net).  Довідки за телефоном: (05442) 7-59-37.


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «ДЯКУЄМО ЗА МИР І МАЙБУТНЄ»


Напередодні 68-ї річниці Перемоги голова облдержадміністрації зустрівся з ветеранським активом регіону


«Сьогодні ми вшановуємо кожного ветерана, який пережив страхіття війни, біль втрати рідних, друзів, однополчан. Ми пам’ятаємо героїв-визволителів, які воювали за Вітчизну, за свободу та мир. Людство має винести урок з тієї трагедії, аби в майбутньому не допустити кровопролиття», – звернувся до сивочолих фронтовиків та юних кадетів Юрій Чмирь.


 

План святкових заходів, присвячених 68-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні


Покладання корзин та квітів до братських могил на території міста.
7.30 
Виставка продукції та робіт професійно-технічних закладів, позашкільних закладів, експозиції музею В.М.Кожедуба.
9.00, вул. Леніна 
Робота торговельних точок.
9.00, вул. Леніна 
Парад ветеранів Великої Вітчизняної війни та святкова демонстрація по центральним вулицям міста.
10.00 ... 


 

Анонс культурного життя Шостки з 06.05.13 по 12.05.13


Звітний концерт ансамблю сучасного танцю «Let's Go» Центру естетичного виховання,  11 травня, Центр естетичного виховання (вул. К.Маркса, 38), 18.00

 

Концертна програма до Дня матері «Її величність – Мати»,  12 травня, помост (вул.Леніна), 17.00


 

Вітання міського голови з Великоднем


       З Великоднем, дорогі шосткинці!

 

 Вітаю вас зі світлим днем Христового Воскресіння!

 

  У ці дні, замислюючись над глибинною сутністю життя, ми традиційно звіряємо свої вчинки з Божими заповідями. Тож нехай Великдень утверджує наші переконання у тому, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Хай Ве­ликдень допоможе усім нам звільни­тися від показного і нещирого - в ім'я торжества світла й правди.          Бажаю Вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у Вашу родину, щирість та добро у взаємини!

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої громади, здійснення найзаповітніших сподівань!

 Христос Воскрес!

 

З повагою

 

 Шосткинський міський голова М.П. НОГА

 

  

Вітання жителям області з нагоди Христового Воскресіння


Дорогі земляки!

 

Щиро вітаємо вас з Великоднем!

Воскресіння Христове символізує духовне оновлення, пробудження почуттів людини, утвердження високих моральних цінностей у суспільстві.

Великдень наповнює серця людей особливою радістю і любов'ю до ближніх, дарує кожному з нас надію та впевненість у завтрашньому дн

У цей світлий день наші душі очищуються, наповнюються невичерпною життєвою енергією, яка надихає на добрі справи заради спільного блага.

Разом ми виводимо область на передові позиції в державі, прагнемо, щоб кожна родина жила в здоров’ї та духовній гармонії. До цього закликає нас Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ. До цього прагне кожна людина.

Нехай Великодні дзвони додадуть натхнення для самовідданої праці на благо регіону та держави. Господньої милості, підтримки у добрих починаннях,  миру та взаєморозуміння кожній родині.

 

Христос Воскрес!

 

 

Голова Сумської обласної

державної адміністрації                               Ю.П.ЧМИРЬ

 

 

Голова Сумської обласної ради                   Г.В.МИХАЙЛЕНКО

 


 

Привітання міського голови з 1 Травня


                     Дорогі шосткинці та гості нашого міста!

 

Від щирого серця вітаю вас зі святом  1 Травня, яке  уособлює прагнення людей до миру, рівності, братерства і плідної праці.

Відзначення Першотравня – добра нагода вшанувати людину-трудівника, чиїм розумом і руками створюються матеріальний достаток та ду­ховне багатство.      

Справа честі кожного з нас — засвідчити в цей день рівняння на трудові здобутки старших поколінь, на їх працелюбність і сумлінність заради бла­га громади, країни.

Нехай надія на краще життя надихає нас на об'єднання зусиль для того, щоб зробити наше рідне місто квітучим і заможним.

З нагоди Першотравневого свята прийміть  побажання міцного здоров'я,  щастя і благополуччя, оптимізму, успіхів у всіх добрих починаннях.

 

З повагою

 

 Шосткинський міський голова М.П. НОГА


 

Шановні шосткинці!


 

Пожежонебезпечний період зазвичай починається водночас із сезонним потеплінням. Відсутність дощів, висока температура повітря, сильні вітри, які швидко поширюють полум’я великою територією, сприяють виникненню та поширенню пожеж. Залишене багаття під час відпочинку в лісі, яке через необачність не загасили, чи недопалок цигарки можуть стати причиною виникнення пожежі.

 


 

Відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій


29 квітня 2013 року під головуванням голови комісії,  секретаря міської ради Хомовненко Л.П.  відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій.

302    303    304    305    306    307    308    309    310

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)