ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ІГОР ЯГОВДИК: «ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ПРЕЗИДЕНТА – ШЛЯХ ДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ»


Здобутки Сумщини визнано на державному рівні. Область визначена пілотною для впровадження проекту та практичного використання рекомендацій у сфері виробництва альтернативних джерел енергії на основі біомаси

«Регіон має колосальний потенціал для виробництва та використання альтернативних видів енергії. Зокрема, на Сумщині здійснюється модернізація комунальної енергетики, переведення котелень на альтернативні види палива, використовується біомаса для виробництва енергії», – наголосив під час прес-конференції заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.


 

ВОЛОДИМИР ІВЧЕНКО: «ПРОДОВОЛЬЧА БЕЗПЕКА – ПРІОРИТЕТ РЕГІОНУ»


Якісно новий рівень співпраці обласної влади, аграріїв та інвесторів дозволяє Сумщині стовідсотково виконати завдання Президента України щодо гарантування продовольчої безпеки

На цьому в «прямому ефірі» обласного радіо наголосив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО.


 

Статистика:Прямі іноземні інвестиції в економіку м.Шостка у I півріччі 2013 року


Станом на 1 липня 2013р. в економіку м.Шостка іноземними інвесторами вкладено 39,3 млн.дол. США, що на 4,3% більше обсягів інвестицій на початок 2013р. В розрахунку на одну особу населення обсяг інвестицій становить 494,2 дол. США. 

Інвестиції надійшли з 11 країн світу. Найбільші обсяги інвестицій внесені нерезидентами з Великої Британії та Франції, на які припадає 92,4% загального обсягу прямих інвестицій по місту. 


 

Статистика:Замовлення підприємствам м.Шостка на виробництво промислової продукції за січень-червень 2013 року


За даними Головного управління статистики у Сумській області, за січень-червень 2013 року підприємствам м.Шостка надійшло замовлень на виробництво промислової продукції, виконання робіт, послуг на суму 283,8 млн.грн.

Слід зазначити, що 13,9% загального обсягу замовлень у промисловості одержано від закордонних замовників. 


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 19.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Трагедія на озері в Пирогівці. Апаратна нарада при міському голові обговорила  причини нещасного випадку;

Польський представник  підприємства «Кловін Україна» завітав до Шостки;

Аварія на «Стіролі», чи захищені шосткинці від подібних ситуацій?

Хочеш кавунчика? Знай де купити, та як вибрати!

 


 

Гаряча лінія з заступником міського голови


21 серпня  2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати заступник міського голови з комунальних питань   Пустовіт Віктор Євгенович .

Нагадуємо, прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51. 


 

Казкова пора літнього відпочинку триває


 Протягом тижня фахівці із соціальної роботи Шосткинського міського центру соціальних служб для сім ї, дітей та молоді відвідали обласний дитячій протитуберкульозний санаторій та обласний центр реабілітації дітей з програмами, направленими на впровадження здорового способу життя, розвиток пізнавальних процесів, уваги, пам’яті, мислення. 


 

Міський голова провів прийом громадян з особистих питань


 

19 серпня 2013 року у приміщенні міськвиконкому відбувся особистий прийом громадян міським головою.


 

До уваги адвокатів!


Міністерством юстиції України оголошено черговий конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним управлінням юстиції у Сумській області, а також Шосткинським міськрайонним управліннями юстиції ( за адресою м. Шостка, пров. Енгельса,4 ) до 02 жовтня 2013 року. 


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 15.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

 На Сумщини підбили підсумки вступної кампанії 2013

 Які нововведення в дошкільній освіти чекатимуть на жителів Шостки;

 Звідки береться  відчуття страху, та як побороти власні фобії

 

297    298    299    300    301    302    303    304    305

 


%custom closeLinks()