ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

День Перемоги 2019


Сьогодні Шостка відзначає День Перемоги. Біля  Меморіалу Слави з Вічним вогнем  відбулося літературно-мистецьке свято «Пам’ять вічно жива»


 

З нагоди Дня пам'яті та примирення в Шостці відбулись покладання квітів


8 травня 2019 року  в Шостці та Ображіївці відбулись покладання квітів до братських могил  загиблих воїнів та жертв серед мирного населення і патріотів часів Другої світової війни, пам'ятних знаків,   могил героїв - шосткинців, загиблих в зоні АТО.

 


 

Оголошення для суб’єктів господарювання, організацій, асоціацій малого та середнього бізнесу


До виконавчого комітету надійшло звернення від споживчого товариства «Ай.Ем.Ті.Ді. – Інтернейшл» щодо проведення для суб’єктів господарювання,

організацій, асоціацій малого та середнього бізнесу семінару на тему «Оздоровлення економіки України». У разі зацікавленості просимо вищевказаних суб’єктів звернутися до  управління економіки ШМР (shostka_ekonom@ukr.net. 2 20 69) для організації відповідного заходу.

 

 

 


 

Анонс урочистих та святкових заходів 8-9 травня 2019 року


Анонс урочистих та  святкових заходів 8-9 травня 2019  року :


 

Країна майстрів "Маки пам'яті"


8-9 травня Україна відзначає два свята: День пам'яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  Емблема цих свят - червоні маки. 


 

У музеї Івана Кожедуба відбулась зустріч поколінь (сюжет)


Напередодні свята Перемоги у Шосткинському музеї імені Івана Кожедуба відбулась зустріч поколінь, опалених війною. В ній взяли участь сивочолі ветерани Другої Світової війни, військовослужбовці військової частини 3022, учнівська молодь.


 

Згадаймо величні ті роки


Друга світова  війна-рубіжна й найжорстокіша подія в історії сучасного світу. 


 

Шосткинців запрошують взяти участь у відкритому конкурсі до 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша


Відповідно до рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради від 26.04.19 № 124 "Про організацію відкритого конкурсу  на кращу пропозицію пам’ятної композиції до 200-річчя з дня  народження Пантелеймона Куліша" в Шостці оголошено конкурс  на кращу пропозицію пам’ятної  композиції. До участі запрошуються всі бажаючі!


 

Долучайтеся до конкурсу "Весняна Шостка"!


З 7 по 28 травня в нашому місті буде проводитися загальноміський конкурс на кращу світлину з зображенням весняної Шостки. 


 

У ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу юні шосткинці вибороли 4 призових місця


Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України - найбільшого інтелектуального змагання України. 

27    28    29    30    31    32    33    34    35

 


%custom closeLinks()