ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Стартує онлайн-фотоконкурс "Правова допомога поруч"


З 13 липня по 10 грудня 2020 року Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-фотоконкурс "Правова допомога поруч". Взяти участь в конкурсі можуть як дорослі, так і діти (за умови згоди одного з батьків або законного представника).


 

Фонд соціального страхування України інфомує: заборгованість по виплаті лікарняних погашена в повному обсязі


Кожна  офіційно працевлаштована особа  є захищеною від ризику залишитися без доходу в разі хвороби і може бути впевненою, що отримає необхідне лікування і страхові виплати  в разі нещасного випадку на виробництві.  Застрахованими особами в разі потреби опікується Фонд соціального страхування України який ефективно реалізує свої повноваження  визначені законодавством.


 

Відбулась нарада зі спостережною комісією при виконкомі Шосткинської міської ради


03.07.2020 р. була проведена спільна нарада зі спостережною комісією при виконкомі Шосткинської міської ради.


 

Громадські обговорення у формі електронних консультацій


Виконавчий комітет Шосткинської міської ради повідомляє, що у зв’язку з проведенням карантинних заходів обговорення оприлюдненого 18 червня 2020 року проекту рішення виконавчого комітету Шосткинської міської ради «Про організацію проведення конкурсу та визначення умов з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах території Шосткинської міської об’єднаної територіальної громади» здійснюється в режимі on-Iine.

 


 

Комплекс профілактичних заходів «АВТОБУС – 2020»


Протягом місяця, з 15 червня по 15 липня 2020 р., буде проведено комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус – 2020».


 

8 червня в небі над Шосткою кружлятиме літак


Новину про літак у небі та запрошених почесних гостій, в тому числі і Президента України , повідомив міський голова  Микола Нога, знімальній групі Телеканалу ATV. Відео за посиланням: http://www.shostka-news.com/wp-content/uploads/2020/

 04.06.2020 15:12 / Shostka-news / Комментарии (0)

 

До уваги громадян!


Орієнтовний перелік документів, необхідних для розгляду питання постановки на квартирний облік:


 

Центр естетичного виховання запрошує на онлайн -свято з нагоди Дня захисту дітей


Всім хто вважає себе дитиною або хоче поринути у атмосферу шаленого драйву! 1 червня о 11,00 відриття роботи фонтану у парку Свободи з музичним онлайн концертом виконавців творчих колективів центру естетичного виховання,  а також, 1 червня о 14.00  Центр естетичного виховання запрошує на свято присвячене Міжнародному дню захисту дитини, в режимі онлайн. Що треба зробити для участі:


 

Звіт Шосткинського міського голови за 2019 рік 

Сумигаз: чат-бот Viber 7104ua тепер приймає показання лічильників з фото


Показання газового лічильника у чат-боті 7104ua у Viber можна підтвердити фотографією. Після ручного введення показань чат-бот пропонує споживачеві додати фото лічильника. Його можна завантажити з галереї телефону.

 

 

1    2    3    4    5    6    7    8

 


%custom closeLinks()