ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини


21 серпня 2013 року  у приміщенні виконкому міської ради під головуванням заступника голови комісії Ніни Сиваєвої  відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.


 

СУМЩИНА СПОЖИВАТИМЕ СВОЄ


Агропромисловий комплекс регіону готовий забезпечити зернові потреби Сумщини та поставляти збіжжя в інші області держави

«Питання продовольчої безпеки знаходиться на контролі у Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, адже від цього значною мірою залежить економічна стабільність країни та благополуччя людей», – зазначив, перебуваючи у філії ПАТ «Державна продовольча зернова корпорація» «Сумський комбінат хлібопродуктів», перший заступник Державної інспекції сільського господарства України в Сумській області Леонід ТОКАР.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 21.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Секрет родзинок ремонтної кампанії у Парку імені Карла Маркса знають дельфіни!

Рік дитячої творчості ось-ось запанує і на Шосткинській станції юних техніків

«Лісний» проводжав останню зміну відпочивальників

Місто готується до Дня народження України та 70 річниці визволення Шостки від фашистських загарбників


 

Воїн-«афганець» отримав ордер на нову 2-кімнатну квартиру


20  серпня 2013 року   вручено  ордер на квартиру воїну-інтернаціоналісту, учаснику бойових дій в Афганістані Юрію Шерстюку.

Як зазначив  завідувач сектором з питань обліку та розподілу житла Віктор Чигрин, квартиру придбано за державні кошти в рамках реалізації  державної програми по забезпеченню житлом воїнів - інтернаціоналістів».

 


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 20.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Кому й на скільки держава збільшила соціальні виплати

Півтора тижні залишилося у школярів до апробації всіх нововведень у  навчальному 2013-му році

Вихованці Центру естетичного виховання готові зустріти новий навчальний рік

Велоспортсмени візьмуть старт в Сумах, а в День Незалежності фінішуватимуть в Шостці


 

Шановні шосткинці!


23 серпня 2013 року о  09.00   відбудеться урочиста церемонія підняття Державного прапора України (флагшток у сквері між будинками  №№ 37 та 39а  по вул. К.Маркса, біля Ерсте  Банку).

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у заході!


 

ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ


З нагоди 22 річниці Незалежності України та Дня Державного Прапора на Сумщині відбудеться патріотичний велопробіг

Голова облдержадміністрації Юрій ЧМИРЬ підтримав пропозицію велосипедистів регіону щодо проведення акції, адже вона має на меті популяризувати здоровий спосіб життя, пробуджувати громадянську свідомість.


 

ІГОР ЯГОВДИК: «ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ ПРЕЗИДЕНТА – ШЛЯХ ДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ»


Здобутки Сумщини визнано на державному рівні. Область визначена пілотною для впровадження проекту та практичного використання рекомендацій у сфері виробництва альтернативних джерел енергії на основі біомаси

«Регіон має колосальний потенціал для виробництва та використання альтернативних видів енергії. Зокрема, на Сумщині здійснюється модернізація комунальної енергетики, переведення котелень на альтернативні види палива, використовується біомаса для виробництва енергії», – наголосив під час прес-конференції заступник голови облдержадміністрації Ігор ЯГОВДИК.


 

ВОЛОДИМИР ІВЧЕНКО: «ПРОДОВОЛЬЧА БЕЗПЕКА – ПРІОРИТЕТ РЕГІОНУ»


Якісно новий рівень співпраці обласної влади, аграріїв та інвесторів дозволяє Сумщині стовідсотково виконати завдання Президента України щодо гарантування продовольчої безпеки

На цьому в «прямому ефірі» обласного радіо наголосив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир ІВЧЕНКО.


 

Статистика:Прямі іноземні інвестиції в економіку м.Шостка у I півріччі 2013 року


Станом на 1 липня 2013р. в економіку м.Шостка іноземними інвесторами вкладено 39,3 млн.дол. США, що на 4,3% більше обсягів інвестицій на початок 2013р. В розрахунку на одну особу населення обсяг інвестицій становить 494,2 дол. США. 

Інвестиції надійшли з 11 країн світу. Найбільші обсяги інвестицій внесені нерезидентами з Великої Британії та Франції, на які припадає 92,4% загального обсягу прямих інвестицій по місту. 

295    296    297    298    299    300    301    302    303

 


%custom closeLinks()