ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Работники Центра социальных служб – верные помощники Николая!


В День Святого Николая Шосткинский городской центр социальных служб для семьи детей и молодежи выступил инициатором проведения праздника для пациентов детской городской больницы.


 

СОЛОДОЩІ, СЮРПРИЗИ І КАЗКА. КОНЦЕРТ ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ ПІДГОТУВАЛИ ОДНОЛІТКИ З "ЛЮБИСТКУ"


19 грудня по обіді у актовій залі Центру соціального партнерства і творчості зібралися діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які виховуються в прийомних сім'ях. Майже 60 діточок з нетерпінням очікували на зустріч з загадковим святим Миколаєм.


 

Вихованці центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів відствяткували День Святого Миколая


...Ми Святого Миколая,
Дуже-дуже добре знаєм.
Він на свято в чобіток
Для слухняних діточок
Має у своїй торбинці
Найприємніші гостинці...

 

Саме такими рядками  вихованці центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів вітали мера нашого міста Миколу Петровича Ногу у день Святого Миколая.

Несподіваним гостям Микола Петрович дуже зрадів, але це не застало його зненацька. На дітлахів він чекав, і подивившись святкову інсценівку, щедро обдарував юних артистів подарункам.

Радості у дітей не було меж, бо по поверненню до центру на них також чекали приємні сюрпризи. Учні школи №1 привітали їх цікавою виставою і подарували  солодощі.

Діти – вихованці центру пообіцяли, що і далі будуть слухняними та чемними, щоб Святий Миколай і в наступному році завітав у гості.


 

В Шостці відкрили новорічну ялинку + фото


Традиційно.  в день  Святого Миколая Чудотворця.  відбулось  урочисте відкриття  головної ялинки міста.

 

Городян привітав міський голова Микола Нога, побажавши всім веселих  новорічних та різдвяних  свят.

 

Казкові персонажі, музика,  хоровод, ігри – для всіх, хто завітав на запалення вогнів міської ялинки, організатори підготували цікаву розважальну програму.


 

Реалізація промислової продукції підприємствами м.Шостка за січень–жовтень 2012 року


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє, що за січень–жовтень 2012 року підприємствами м.Шостка реалізовано промислової продукції на суму 985,1 млн.грн., що на 1,3% більше, ніж за аналогічний період 2011 року.

У розрахунку на одну особу обсяг реалізованої продукції по м.Шостка за січень–жовтень 2012 року становив 12334,8 грн. (довідково: за січень–жовтень 2011 року – 12097,7 грн.).

У структурі реалізації найбільша частка (40,8%) припадає на продукцію підприємств з виробництва харчових продуктів, напоїв, 30,0% – з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води, 20,2% – хімічної та нафтохімічної промисловості.


 

До уваги депутатів


25 грудня 2012  року  о  14-й  годині  в  залі  засідань  міської  ради відбудеться  тринадцята сесія Шосткинської міської ради  шостого  скликання.

На  розгляд  сесії  виносяться  питання:

 

-

Про внесення змін до місцевого бюджету м.Шостка  на 2012 рік;

 

-

Про місцевий бюджет м.Шостка на 2013 рік;

 

-

Про програму соціально – економічного та культурного розвитку м.Шостка на 2013 рік

 

 

 

та інші питання


 

Увага, податківці відповідають через мережу Інтернет !


Шосткинська об’єднана державна податкова інспекція повідомляє, що  18 грудня 2012 року з 11.00 до 12.00 відбудуться Інтернет - конференції із заступником начальника Шосткинської ОДПІ Каширою Юрієм Юрійовичем на тему: «Запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронній формі».

Питання приймаються до 10.00 години  вісімнадцятого грудня  2012 року на адресу: 1817mgni@mail.ru


 

У Шостці працює пункт обігріву


  В  парку  ім. К.Маркса працює  пункт обігріву.

  Намет із  засобами обігріву, гарячим чаєм та продуктами харчування почав функціонувати з 15 грудня на період низьких температур.

  Представники МНС будуть чергувати у наметах у цілодобовому режимі. 


 

У зв'язку з посиленням морозів МНС відкриває пункти обігріву


За вказівкою Першого заступника Міністра Віталія Бута Міністерство надзвичайних ситуацій з 15 грудня відкриває пункти обігріву.

Пункти обігріву відкриваються за узгодженням з місцевими органами влади в обласних центрах України, містах Києві та Севастополі за умови зниження температури до     - 10°С та нижче.

У таких пунктах надаватиметься допомога малозахищеним верствам населення з метою попередження випадків переохолодження громадян.

Крім того, люди забезпечуватимуться харчами. У раціон буде включено гарячий чай, цукор, сало, бутерброди тощо. Видача продуктів здійснюватиметься в одноразовому посуді.


 

відбулось засідання комітету доступності


14 грудня 2012 року  під головуванням заступника міського голови, голови комітету Віктора Пустовіта  відбулось засідання комітету забезпечення  доступності інвалідів та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури та засідання міської координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями.

295    296    297    298    299    300    301    302    303

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)