ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Апаратна нарада 03.06.13


У   2013   році         планується   охопити   відпочинковими   та   оздоровчими послугами   4484 дітей.

Про це повідомила під час чергової апаратної наради при міському голові  завідувач сектором у справах сім’ї та молоді  Ольга Сокульська.

 

Доповідаючи  про хід проведення літнього відпочинку та оздоровлення, Ольга Федорівна підкреслила, що міську Програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2013 рік було затверджено міською радою  25 грудня 2012 року.  

Відповідно до програми на  оздоровчу кампанію заплановані витрати у розмірі 393904 грн.


 

Гаряча лінія з завідувачем сектором с у справах сім’ї та молоді


5 червня   2013 року на прямій телефонній лінії міськвиконкому буде чергувати  завідувач сектором у справах сім’ї та молоді   Сокульська Ольга Федорівна

Прямий телефонний  зв'язок громадян міста із заступниками міського голови, керівниками управлінь, відділів та служб міської ради, підприємств, установ та закладів міста здійснюється  щосереди з 13-00 по 15-00 за тел. (05449) 2-10-51.


 

Анонс культурного життя міста з 03.06.13 по 09.06.13


Концерт колективів Центру естетичного виховання,  8 червня, вул. Леніна, (помост), 18.00


 

ДІТИ ЦЕВУ ДОПОМОГЛИ ДОРОСЛИМ ВЛАШТУВАТИ СВЯТО ДЛЯ ШОСТКИНСЬКОЇ ДІТВОРИ!


Сонячний яскравий день, наповнений посмішками друзів, а найголовніше щасливими  обличчями  дітей. Це дитяче свято.

День захисту дітей нагадує всім людям в усьому світі, що треба пам'ятати про права кожної дитини.

Цей казковий день - дитяче свято: з клоунами і гірляндами, з кулями і хлопавками, з мильними бульбашками і прекрасною музикою та найголовніше, з дитячим сміхом! І, щоб цей сміх звучав, потрібні благодійники, волонтери та небайдужі люди. Щоб цей сміх звучав, потрібна сама різна допомога кожен день, кожну хвилину, кожну секунду - не героїчна і виснажлива, а сама невелика і щиросердна, адже нас багато!

Мер міста Микола Нога вважає, що дітей треба захищати від негативу, від песимізму і зневіри, від поганого настрою.  А у дітей з Центру естетичного виховання стільки оптимізму і позитиву, гарного настрою і радості, що від них заряджаємося і ми - дорослі.


 

НА ЗАХИСТІ ПРАВ ДІТЕЙ


Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ підписав низку документів, які передбачають додаткові заходи щодо посилення гарантій захисту прав дітей

З метою сприяння реалізації прав і законних інтересів дітей Глава держави підписав Указ «Про додаткові заходи із забезпечення гарантій реалізації прав та законних інтересів дітей». Указ містить ряд завдань для центральних та місцевих органів влади щодо поліпшення медичної допомоги дітям, соціального захисту сімей з дітьми, якості занять у позашкільних закладах освіти, а також захисту прав дітей, які перебувають у конфлікті із законом.


 

«Острів милосердя»


У нашому місті працює  багато дитячих закладів,  де діти можуть   гарно відпочити та отримати  приємні миті насолоди.

Шосткинський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів один із них.  

Центр соціально реабілітації  є  тим острівцем, де діти з особливими потребами почувають себе найвпевненіше. Чисельні виховні та культурні заходи, що проводяться у Центрі, доброзичливе ставлення    співробітників створюють для дітей теплу, домашню атмосферу.

31 травня, напередодні  Дня захисту дітей, в Центрі традиційно відбулося свято.

Від міської влади дітей з їх святом  привітала  секретар міської ради Любов Хомовненко.

Дітлахи   з великим задоволенням приймали участь у спортивних естафетах, шашечних змаганнях, конкурсі малюнка на асфальті, розважалися біля басейну та надувного батуту.


 

Міське управління з питань НС попереджає про погіршення погодних умов


За данними Українського гідрометеорологічного центру 1-2 червня 2013 року очікується ускладнення погодних умов, грозові дощі, місцями сильні зливи, в окремих районах град та шквали  15-20 м/с, місцями до 22 м/с.


 

Запрошуємо громадськість до обговорення проекту рішення міської ради "Про утворення Центру надання адміністративних послуг міста Шостка"


З проектом рішення "Про утворення Центру надання адміністративних послуг міста Шостка"   можна ознайомитися  тут.

Пропозиції до проекту надавати за адресою "Дозвільний центр  в м. Шостка", м. Шостка вул. Леніна,14,  каб. 11,   або на електронну пошту : dozvilcentr@ukr.net.

Довідки за телефоном: (05449) 4-24-13


 

ПРІОРИТЕТ ВЛАДИ – ФІЗИЧНИЙ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ РОЗВИТОК ДІТЕЙ


На цьому наголосила виконуюча обов’язки начальника управління освіти та науки Інеса ПЄСОЦЬКА у прямому ефірі Академ-ТВ

«У рамках виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА в області приділяється значна увага залученню якомога більшої кількості дітей до занять футболом. За дорученням керівника області Юрія ЧМИРЯ розроблена та діє програма розвитку дитячого футболу. Кожен освітянський заклад відпочинку має всі умови для виконання поставленого завдання – проведена планова робота з організації міжтабірних змагань, на території всіх літніх таборів створені футбольні майданчики», – сказала Інеса Пєсоцька.


 

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «МИ НЕ ДОЗВОЛИМО ГРАТИСЯ ІЗ ЗАБОРГОВАНІСТЮ НА ПІДПРИЄМСТВАХ»


На цьому керівник області наголосив у ході засідання колегії облдержадміністрації

«Я хочу бачити дієві зміни та чітке дотримання узгоджених графіків погашення заборгованості. Наголошую на персональній відповідальності посадовців, арбітражних керуючих, виконавчих служб та перевіряючих, котрі займаються питаннями підприємств-боржників», – зазначив Юрій Чмирь.

294    295    296    297    298    299    300    301    302

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)