ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Передали естафету пам'яті


2 вересня 2013 року  на кордоні Кролевецького та Шосткинського районів  відбулась передача    Всеукраїнської  естафети  пам'яті «Слава визволителям України», присвяченої  70-й річниці визволення України від фашистських загарбників та Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років  та  військово - історична реконструкція боїв 1941 року, яка була проведена в рамках святкування  Дня міста. 


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 02.09.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Робота житлово комунальних господарств міста та підготовка святкових заходів до Дня Шостки - головні питання що понеділкової апаратної наради при міському голові;

Перший раз у перший клас у першу школу пішли  першого вересня 111 шосткинських дітлахів;

З білими бантики, мереживними комірцями та щирими посмішками –так прийшли першачки на свій перший дзвоник до Щосткинської спеціалізованої школи № 13 ;

Новий учбово – лабораторний корпус Шосткинського інституту СумДу  - вперше відкрив двері для своїх студентів ;

На будинку, що по вулиці Березовий Гай, урочисто була відкрита меморіальна дошка в пам`ять про нашого земляка, Героя Радянського Союзу, Євгена Петренка.

 


 

ПЛАН святкових заходів, присвячених Дню міста та 70-й річниці визволення Шосткинщини від фашистських загарбників


Святкування Дня міста розпочнеться 2 вересня з відкриття меморіальної дошки Герою Радянського Союзу Євгену Васильовичу Петренку та реконструкції бою на річці Есмань


 

Жінки України - митці


30 серпня 2013 року у виставковій залі краєзнавчого музею відкрилась виставка "Жінки України - митці". В експозиції представлено більше 60 робіт 51 жінки з різних регіонів України, що творчо та натхненно працюють у живописі, графіці, декоративно-ужитковому мистецтві.


 

Привітання міського голови з 1 Вересня


ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ВЧИТЕЛІ, СТУДЕНТИ І УЧНІ! ДОРОГІ ШОСТКИНЦІ!  

 

Початок навчального року – завжди свято. Воно приходить  до нас з першим шкільним дзвоником і, повторюючись щороку, супроводжує нас все життя, щоразу викликаючи хвилююче піднесення. Свято першого дзвоника всенародне, бо немає у нас родини, якої б воно не торкалося. Все більше   освіта та наука  стають визначальними  чинниками  у розвитку суспільства.

Усіх, хто за покликом серця відчиняє нам двері до знань, у кого починається перший чи черговий навчальний рік, хто постійно збагачується новими надбаннями науки і практики, від щирого серця вітаю  з Днем знань.

Хай на нелегкому шляху пізнання вашим супутником завжди буде успіх, а одержані вами знання слугують поліпшенню вашого добробуту та  розвитку рідного міста.

 

 

З повагою


Шосткинський міський голова М.П. НОГА.


 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту: „ Про затвердження порядку обліку об’єктів нерухомого майна на території м. Шостка ”


Проект регуляторного акту  передбачає забезпечення чіткої та однозначної процедури обліку об’єктів нерухомого майна на території м. Шостка.

Для розгляду та прийняття відповідного регуляторного акту просимо зацікавлених осіб взяти участь у процесі обговорення проекту рішення виконкому «Про затвердження порядку обліку об’єктів нерухомого майна на території м. Шостка».

Проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті shostka-rada.gov.ua в мережі Інтернет та газеті «Полісся».

Зауваження та пропозиції просимо надавати у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу за адресою вул. Горького, 4 (КП «Шосткинське МБТІ»).


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 29.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

 Наше місто стане кузнею військовослужбовців з охорони дипломатичних представництв – одне з головних питань засідання виконкому.

 У Міністерстві внутрішніх справ розробили низку заходів по запобіганню ДТП за участю дітей.

 Дітлахи Куйбишевського мікрорайону феєричним концертом відсвяткували проводи літа.

  

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 28.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Шостку з робочим візитом відвідав командуючий внутрішніми військами МВС України Станіслав Шуляк.

Як Шосткинський район виконує завдання Президента України щодо продовольчої безпеки?

Напередодні опалювального сезону громадська рада Сумщини вирішувала – чим краще та вигідніше гріти власні домівки жителям регіону.

37 засобів реабілітації безкоштовно отримали шосткинські інваліди від управління праці.

З нового навчального року на базі клубу дитячо – юнацької творчості «Орлятко» відкриється 3 нових гуртка.


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 36  від 29.08.13  можна тут


 

Теленовини ТРК "Акцент


Інформаційна програма "День" 27.08.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Велопробігом та концертом зустріла Шостка День незалежності України.

Економна економія: на Сумщині знайшли альтернативу дорогому газу.

Шосткинські ентузіасти на чолі з народним депутатом України Ігорем Молотком реконструювали братську могилу воїнам-визволителям.

75% дітлахів нашого міста охоплені позашкільною освітою –  здобутки юних шосткинців на творчій ниві зростають з геометричною прогресією.

293    294    295    296    297    298    299    300    301

 


%custom closeLinks()