ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відбулось чергове засідання виконкому міської ради


26 вересня 2013 року під   керівництвом міського голови Ноги М.П. відбулось чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради. В засіданні взяли участь керівники виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та закладів міста.


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 40  від 26.09.13  можна тут


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День"  25.09.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

 Шостка – автомобільна столиця України! Рейд «Партизан трофі» це доведе!

Шостка готується до 275 – річного ювілею – разом з народним депутатом створюємо символ міста!

Наркотики через паркан! Акцію у ШВК 66 зупинено!

Книжковий парад згуртував таланти 13-ї школи.

 


 

Відбудеться чергове засідання виконкому


26 вересня 2013 року о 14.00 в  малому залі засідань (к. № 36 ) відбудеться  чергове засідання виконкому Шосткинської міської ради з порядком денним: "Про готовність об’єктів житлово – комунального господарства до роботи в осінньо – зимовий період 2013 – 2014 років"


 

Бібліотеці ім. Л.Толстого – 70 років!


З нагоди свята бібліотека запрошує всіх на літературно-мистецький ярмарок «Бібліотека єднає друзів, який відбудеться 29 вересня 2013 року об 11 годині ранку за адресою вул. Мира, 11.

 

В програмі:

 

 - Презентація закладу «Бібліотеці  ім. Л.Толстого – 70!»

 - Виставка – продаж творчих робіт читачів та гостей бібліотеки

 - Майстер- класи з декоративно – ужиткового мистецтва

 - Автограф – сесія письменників міста

 - Мистецький колаж


 

Відбувся навчальний семінар


 Шосткинським міським центром для сім’ї, дітей та молоді було проведено навчальний семінар  на тему: «Надання соціальних послуг вразливим категоріям населення» для фахівців із соціальної роботи. До  участі у семінарі запрошено начальника відділу грошових виплат і компенсацій  управління праці та соціального захисту населення Бурик О.В.

 Метою зустрічі було підвищення рівня обізнаності фахівців щодо роботи з різними категоріями населення по призначенню  субсидій та посилення співпраці фахівців з суб’єктами соціальної роботи.

Фахівці ознайомилися із законодавчою базою та отримали інформацію щодо роботи з сім’ями по призначенню субсидій, що є особливо актуальним в опалювальний період. В закріплених мікрорайонах міста зустрічаються випадки необізнаності населення щодо змін у призначенні субсидій, а саме: заборгованість по комунальним платежам, відсутність члена сім’ї за адресою прописки, неповне декларування доходів та інше.

 Надання  кваліфікованої  інформаційної допомоги дозволить сім’ям своєчасно отримати субсидію на відшкодування витрат на оплату  житлово-комунальних послуг.

 

  


 

РОЗПОЧАТО ПІДГОТОВКУ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ ГАЛУЗІ ЗНАНЬ «ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ» У 26 ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ


Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» підготовка фахівців для роботи в органах державної влади та органах місцевого самоврядування позиціонується як післядипломна освіта, тобто спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки особи шляхом поглиблення, розширення і оновлення її професійних знань, умінь і навичок або отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста/магістра та практичного досвіду.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 24.09.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

70 років промайнуло, а партизанські стежки ще в пам’яті!
Депутат Шосткинської міськради провела прес – конференцію щодо криміногенної ситуації у Шостці;
Школярів вчать сплачувати податки!
Профспілка гуртує, а спорт гартує. «Імпульс» знову призер! 

«PARTIZAN trophy-2013»


24 вересня 2013  року  у приміщенні виконкому міської ради  під керівництвом керівника апарату Сумської облдержадміністрації, голови організаційного комітету   Цупра О.М.   відбулася робоча нарада з   підготовки до проведення «PARTIZAN trophy 2013»

В нараді  взяли участь представники комунальних служб міста, правоохоронних органів, МНС, лікарні.

Трофі-рейд відбудеться 11-13 жовтня. Традиційно він  пройде на території Шосткинського, Ямпільського, С.-Будського, Н.-Сіверського районів.


 

Управління з питань НС інформує...


26-27 вересня 2013 року  на території Сумської області очікується прохолодна погода. Температура повітря вночі 26 вересня 2-70 тепла, на поверхні ґрунту  очікуються заморозки інтенсивністю 0-30, вдень 7-120.  27 вересня вночі 2-70 тепла, місцями на поверхні ґрунту заморозки 0-30, вдень 7-120

Заморозки у вересні, коли ще не зібраний урожай теплолюбних  культур, є небезпечними. Помідори і перець вже пошкоджуються при зниженні  температури до -0,50, викопані і невкриті бульби картоплі -1,-20, корені  цукрових буряків -2,-30.

Тому важливо вжити всіх заходів по збиранню і вивезенню овочевих теплолюбних культур, не залишати на полі викопаний і невкритий урожай  картоплі, коренеплодів.

 

288    289    290    291    292    293    294    295    296

 


%custom closeLinks()