ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:
кафедра бухгалтерського обліку та опадаткування

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Розширене засідання комітету доступності та координаційної ради


27 червня 2013 року відбулося розширене засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури за участю представників міської координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради під головуванням заступника міської голови

Пустовіта В.Є.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День" 01.07.13 р.

 

Сьогодні у випуску ви дізнаєтесь про наступне:


До опалювального періоду залишилося оновити дві третіх частини від загальної кількості покрівель міста.

Водії таксі будуть проходити атестацію на професійну придатність;

Грандіозним святковим дійством відкрилось  наметове містечко «Юність»;

Шостка з розмахом відсвяткувала День Молоді.

 


 

ВІКТОР ЯНУКОВИЧ ДОРУЧИВ ПОСИЛИТИ НАГЛЯД ЗА ДОДЕРЖАННЯМ ЗАКОНІВ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА


Президент України підписав доручення «Щодо забезпечення додержання законів з питань свободи слова та недопущення втручання у професійну діяльність журналістів».

Згідно з документом, Міністр внутрішніх справ Віталій ЗАХАРЧЕНКО повинен забезпечувати оперативне реагування на порушення законів з питань свободи слова та захисту прав журналістів. Генеральному прокурору Віктору ПШОНЦІ запропоновано посилити нагляд за додержанням цих законів.


 

До уваги громадян!


З питань отримання адміністративних послуг засобами поштового зв’язку  звертатися  до Цеху обслуговування споживачів № 4 м. Шостка, вул. Леніна,7.

 

 


 

Відпочинок дітей влітку


 Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року.  А літо на живописному березі  Десни  -  це кришталево чисте повітря,  сосновий ліс, лагідне сонце та багато різновидів активного відпочинку. Все це і дарує  усім дітям добрий настрій та зміцнює  здоров’я!

 З метою організації відпочинку та оздоровлення дітей, впровадження здорового способу життя  у червні 2013 року в заміському таборі „Світлий” та таборі наметового типу «Юність» Шосткинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  організував і провів молодіжну акцію „ За здоровий спосіб життя”.


 

Анонс культурного життя з 01.07.13 по 07.07.13


 

Концерт хору ветеранів війни та праці Центру культури і дозвілля, 6 липня, вул. Леніна (помост), 19.00

Спортивна естафета «Здоров'я молоді - здоров'я нації», 6 липня, вул. Леніна, (помост), 18.00


 

Апаратна нарада 01.07.13


Під керівництвом в.о.  міського голови  Сиваєвої Н.О.,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  1 липня  2013  року  відбулась чергова апаратна нарада.


 

Шосткинці відсвяткували день Молоді + фото


Традиційно виступом кращих молодіжних колективів міста, спортивно – розважальними змаганнями, а цьогоріч змаганням байкерів, конкурсом  Боді-Арту, виступом гурту ««Київ-Електро», святковою дискотекою та феєрверком мешканці Шостки відзначили День молоді.

Містян зі святом привітали народний депутат України  Ігор Молоток та в.о. міського голови  Ніна Сиваєва.

 


 

Нові кадрові призначення


В виконавчих органах Шосткинської міської ради відбулись кадрові призначення.

З 27 червня 2013 року на посаду начальника управління праці та соціального захисту населення призначена Наймитенко Антоніна Миколаївна.

Виконання обов’язків начальника управління освіти покладено на головного спеціаліста управління освіти  Волошко Любов Олексіївну.

 


 

Привітання міського голови з нагоди Дня Молоді


 Шановні молоді друзі!

 

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято  юності, енергії та оптимізму!

Приємно усвідомлювати, що сучасна молодь Шостки бере активну участь у розбудові нашого міста та держави, впевнено заявляє про себе у різних сферах життя.

 

Шановні наші юнаки та дівчата! Від щирого серця вітаю  Вас із Днем молоді!  Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над - собою, будуйте великі плани на майбутнє! Бажаю Вам  щастя і віри   у власні сили!

 

 

З повагою

Шосткинський міський голова М.П. НОГА.

284    285    286    287    288    289    290    291    292

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)