ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Проведено нараду з керівниками квартальних комітетів


1 жовтня 2013 року під керівництвом міського голови Ноги М.П. відбулася нарада з головами квартальних комітетів міста.

У нараді  взяли  участь  секретар міської ради Хомовненко Л.П.,  керуючий справами виконкому Кравченко О. М.,  начальник відділу субсидій управління праці та соціального захисту населення   Бурик О.В., Шосткинський Середино-Будський    військовий  комісар Риков Р.М.,   головний інженер ВУВКГ Мельник В.А., директор  КП «Міськсвітло» Єпик О.А.,  в.о. начальника УЖКГ  Могильний В.В., начальник  відділу гігієнічного моніторингу Шосткинського міськрайонного управління Держсанепідслужби Марков Є. А., завідувач  сектором Державного контролю Управління Ветеринарної медицини Гук Я.М.,  керівники структурних підрозділів виконкому.


 

Теленовини ТРК "Акцент"


Інформаційна програма "День"  30.09.13

 

У програмі дивіться про таке:

 

Щопонеділкова апаратна нарада при міському голові – підприємства ЖКГ заявляють про готовність до подачі тепла

Тісна співпраця молодих матусь та народного депутата України завершилася відкриттям дитячого майданчика

Бібліотеці Толстого – 70! Проза, поезія, рукотворні шедеври  читачів – у подарунок


 

Апаратна нарада 30 вересня 2013 року


Під керівництвом   міського голови  Ноги М.П.,  за участю керівників структурних підрозділів міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації  30 вересня  2013  року  відбулась чергова апаратна нарада.

Згідно порядку денного було розглянуто питання  щодо  стану  здійснення державних закупівель структурними підрозділами Шосткинської міської ради.

З інформацією з цього питання виступила головний спеціаліст управління економіки міськради 

Сахарова В.В. 


 

На території України очікується холодна погода


Найближчим днями на всій території України утримається холодна погода, лише 6-7 жовтня очікується підвищення температури повітря.


 

Університет третього віку – навчання протягом усього життя


У місті Шостка з 2010 року працює Університет третього віку, який забезпечує людям старшого покоління їх активне довголіття та дає можливість реалізації права даної категорії громадян на отримання нових знань, умінь, сприяє розвитку нових навичок, допомагає активізації творчих здібностей, інтересів, захоплень. З 1 жовтня 2013 року  розпочинаються заняття на факультетах Університету.

Запрошуємо людей третього покоління до навчання.


 

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку


Шановні ветерани!

 

В Міжнародний день осіб похилого віку, в День ветеранів звертаюся до вас  зі словами поваги і вдячності.

Це ще одна нагода згадати й осягнути пройдене, пережите і звершене вами.

Через долю багатьох з вас пройшла Велика Вітчизняна війна  та непрості роки відбудови. Цей великий подвиг назавжди збережеться в памяті нашого народу.

Ми пишаємося вами, своїми батьками і дідами, глибоко вдячні за суспільну роботу, за підтримку найвразливіших членів нашого суспільства.

Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі!

Здоров’я, нових вам зверешень та успіхів!

 

 

З повагою  

 

Шосткинський  міський голова М.П. Нога

 


 

30 вересня - День усиновлення


В останній день першого місяця осені – 30  вересня – християни  відзначають свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.     

В Україні в цей день подвійне свято – з  2009 року 30 вересня в нашій країні на державному рівні відзначають День усиновлення.    

Це день поваги до усиновлювачів, прийомних батьків, вихователів дитячих будинків сімейного типу, всіх, хто причетний до усиновлення і захисту прав дитини. Це день радості тисяч і тисяч дівчаток і хлопчиків, які знайшли щастя в люблячих і дбайливих сім'ях. Це свято доброти і милосердя для всього українського суспільства.

З кожним роком зростає кількість бажаючих взяти в свою сім’ю обділену батьківською ласкою дитину. Змінилося саме ставлення суспільства до проблеми сирітства, всі ми стали гуманнішими та співчутливішими до чужого горя.

Щиро вітаємо всіх з днем Віри, Надії, Любові, а також із Днем усиновлення. Особливі привітання та вдячність тим матерям і татусям, які знайшли своїх дітей, пройшовши шлях усиновлення, тим дітям, які знайшли своїх батьків через усиновлення.


 

Відбудеться День відкритих дверей


В народі кажуть, що кожна пора року відповідає певному етапу у житті людини. Весну і літо порівнюють із молодістю, а осінь і зиму – зі зрілістю. Тож недаремно, з настанням золотого періоду в природі першого жовтня вже другий десяток літ традиційно відмічають День людей похилого віку та День ветерана.

Започаткування цієї дати стало виявом глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління, посилення уваги до їхніх потреб.

1 жовтня о 10 годині з нагоди Дня людей похилого віку у відділенні соціально-побутової адаптації № 2 міського територіального центру соціального обслуговування (вул. Горького 4а) відбудеться День відкритих дверей.


 

9 кроків до усиновлення


На жаль, у наш час не кожне подружжя може мати дитину, через що родина не може бути повноцінно щасливою. Адже діти приносять своїм батькам не лише турботи, а й велику радість. Однак для сім’ї, яка хоче, але не може мати дитину, все ж таки є вихід – усиновлення.

Усиновлення - це прийняття усиновлювачем у свою сім`ю дитини на правах сина або дочки, що здійснене на підставі рішення суду.

Крок 1

Якщо ви бажаєте усиновити дитину, то відповідно до «Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей» треба подати заяву про таке бажання до служби у справах дітей за місцем проживання.

Служба у справах дітей знаходиться  за адресою: м. Шостка, вул. Леніна 14 каб. 1, 5


 

Анонс культурного життя міста 30.09.13-06.10.13


Концерт, присвячений Міжнародному дню музики «Музичний букет», за участю провідних виконавців міста, 1 жовтня, дитяча школа мистецтв (вул. Кірова, 5), 18.00.

283    284    285    286    287    288    289    290    291

 


%custom closeLinks()