ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

ВИСТАВКА-ЗВІТ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ "КРАЇНА МАЙСТРІВ"


З 1 по 20 квітня 2013 року в Центрі естетичного виховання працювала  виставка-звіт дитячої творчості "Країна майстрів".

 

Виставка організована Центром естетичного виховання, як творчий звіт вихованців позашкільного закладу - лауреатів та переможців міжнародних, всеукраїнських та обласних масових заходів, проведених у 2012 та першому кварталі 2013 років.


 

Апаратна нарада 22 квітня 2013 року


Під керівництвом міського голови , за участю керівників структурних підрозділів  міської ради, керівників комунальних служб, підприємств, установ та організацій міста, представників місцевих засобів масової інформації 23 квітня  2013 року відбулась чергова апаратна нарада.

Вона почалася з приємної церемонії нагородження. Міський голова  Нога М.П.  вручив Грамоту голови Сумської ОДА  заступнику  голови  Шосткинської міської  громадської організації  ветераніві Сисоєвій Р.Ф.  за підтримку і розвиток волонтерського руху, активну громадську діяльність , сумлінну плідну працю та з нагоди 70-річчя від дня народження.

Начальник управління житлово-комунального господарства   Краснощок М.І.  розповів  про  хід проведення в Шостці загальноміського суботника, який відбувся 20 квітня.


 

В Шостці навели лад


В суботу, 20 квітня в в рамках акції «За чисте довкілля»  в Шостці відбувся  суботник з благоустрою міста.

 

У ньому взяли участь міський голова Микола Нога, його заступники, секретар міської ради, керівники та працівники структурних підрозділів міської ради, представники підприємств і установ міста, навчальні заклади, громадськість.


 

Тренінг «В колі сім’ї» зібрав прийомні родини


 9 прийомних родин в приміщенні Шосткинського краєзнавчого музею мали змогу зустрітися в невимушеній атмосфері під час тренінгу  «В колі сім’ї», який провели для них спеціалісти Шосткинського міського центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді. 


 

Зробимо наше місто чистим!


20 квітня в рамках акції "За чисте довкілля"  в Шостці  пройде загальноміський субботник.

 

Заходами  по проведенню щорічної акції "За чисте довкілля" передбачено прибирання та вивезення твердих побутових відходів з прибудинкових та прилеглих територій, прибирання парків, скверів, придорожніх смуг, прибирання і благоустрій територій та прилеглих територіях до підприємств, установ і організацій, навчальних закладів міста, впорядкування місць поховань загиблих воїнів, пам'ятники, меморіали, кладовища тощо.

 

Звертаємося  до городян з проханням вийти у двір своїх будинків і прибрати прибудинкові території, дитячі та спортивні майданчики, висадити нові дерева та кущі.


 

Анонс культурного життя міста з 22.04.13 по 28.04.13


Запрошуємо шосткинців на відкриття міської виставки-конкурсу «Писанковий розмай» , яке відбудеться 25 квітня о 13.00  біля  краєзнавчого музею 

 

26 квітня о 14.00  -  мітинг-реквієм до 27-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС (біля памятного знаку (вул. Щедрина)


 

Статистика: оптова торгівля підприємств м. Шостка


Головне управління статистики у Сумській області повідомляє, що обсяг оптового товарообороту підприємств м.Шостка за 2012р. становив 255,8 млн.грн.


 

Право вибору пільги з податку на нерухомість за Вами!


Шосткинська ОДПІ  Головного управління Міністерства доходів нагадує, що податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, введено з 1 січня 2013 року. Платниками зазначеного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості. Винятком є квартири та житлові будинки, площа яких не перевищує 120 кв. м та 250 кв. м відповідно. Водночас, застосувати цю пільгу громадяни можуть лише один раз за рік і до одного об’єкта. Зокрема, до житлового приміщення, у якому громадянин-власник зареєстрований, або за вибором громадянина до іншого об’єкта, що перебуває в його власності


 

Вийшов черговий номер "Полісся"


Завантажити № 16  від 18.04.13  можна тут


 

Офіційно: "Розміри виплати щорічної разової допомоги до 5 травня"


Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради інформує, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 р. № 149 „Деякі питання виплати у 2013 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та „Про жертви нацистських переслідувань” розміри разової грошової допомоги до Дня Перемоги на 2013 рік складають:

282    283    284    285    286    287    288    289    290

 


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
2003 - 2018
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)