ФОТОДОМ ШОСТКА
 
 
Топ-новость:

Все новости Шостки на портале SHOSTKA.net


 

Відзначено учасників ліквідації на Чорнобильській АЕС


В.о. міського голови Сиваєою Н.О. видано розпорядження № 277 від  06.12.12 про нагородження Почесною грамотою міського голови     учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС за активну  громадську позицію, самовідданість, мужність, честь, високий професіоналізм та особливі заслуги при ліквідації наслідків аварії на чорнобильській АЕС з  з внесенням записів до трудових книжок.


 

День ліквідатора


14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС (більш відомий, як День ліквідатора), який був офіційно введений Президентом України в 2006 році.

14 грудня вибрано для вшанування ліквідаторів не випадково. Саме в цей день у 1986 році Державний комітет ухвалив в експлуатацію комплекс захисних споруд («саркофаг») на Чорнобильській АЕС. Незважаючи на те, що офіційно День ліквідаторів був введений тільки в 2006 році, відзначається він на Україні з 1986 року, коли учасники ліквідації аварії на АЕС зібралися разом, щоб відзначити свою першу перемогу.


 

в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради відбувся єдиний інформаційний день


13 грудня 2012 року в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради відбувся єдиний інформаційний день. Начальник загального відділу Шосткинської міської ради Єпік Т.М. прочитала лекцію перед працівниками управління на тему: «Реалізація державної політики у сфері захисту прав людини у Сумській області».


 

Анонс культурного і спортивного життя міста з 17.12.12 по 23.12.12


Запрошуємо дітлахів та дорослих на Театралізоване свято засвічування вогників на міській ялинці «Рік Змії поспішає, щасливий», яке відбудеться 19 грудня о 15.00  біля міської ялинки(бульвар Леніна)/

 

Міжнародний турнір з індорхокею, присвячений пам'яті О.М.Федоренко,17-19 грудня, спорткомплекс «Свема» (вул. Кірова, 20), 10.00


Працює персональна художня виставка Юрія Борща "У моїй долі був Афганістан",  17-22 грудня, краєзнавчий музей 


 

Вийшов черговий номер газети "Полісся"


Завантажити № 50  від 13.12.12  можна тут


 

Єдиний інформдень: "Реалізація державної політики у сфері захисту прав людини у Сумській області"


Звернення громадян

Сумщина – перший регіон в Україні, де на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича відкрито Державну установу Сумський обласний контактний центр «Відкрита влада», метою якого є оперативний та ефективний розгляд органами виконавчої влади області звернень, які подаються громадянами за єдиним телефонним номером та через мережу Інтернет, так як головна мета створення колцентру – почути кожного та допомогти у вирішенні проблем.


 

Управління з питань НС інформує


В зв’язку з погіршенням погодних умов  управління з питань надзвичайних ситуацій нагадує   шосткинцям про  необхідність дотримання правил поведінки в умовах низьких температур, правил поведінки на льоду та рекомендує особам зі слабким здоров’ям не виходити з дому без нагальної потреби.

 


 

Очікується значне погіршення погодних умов


Як повідомила начальник шосткинського  управління з питань надзвичайних ситуацій Ольга Ткаченко,  13-14 грудня очікується подальше ускладнення погодних умов: сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, ожеледь, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця, пориви вітру 15-20 м/с. Температура повітря вночі 13 грудня 2-70 морозу, 14 грудня зниження до 7-120 морозу. Починаючи з 15 грудня подальше зниження температури на 5-100.


 

Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Шостка на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013-2014 роки за 9 місяців 2012 року


Промисловість та інноваційний розвиток: З початку 2012 року загальний обсяг випуску товарної продукції у порівняних цінах склав 721403,5 тис.грн. Темп промислового виробництва склав 90,4% до відповідного періоду минулого року. 8 з 20 промислових підприємств основного кола звітності мають позитивні темпи росту.

Обсяг реалізованої промислової продукції за  9 місяців 2012 року становить 872,7 млн.грн., що складає 102,6% до обсягів реалізованої промислової продукції за аналогічний період 2011 року. За цим показником місто посідає 3 місце в області. 


 

Затверджено перелік вільних від куріння місць на території міста Шостка


Міська рада затвердила перелік вільних від куріння місць на території міста Шостка. 

281    282    283    284    285    286    287    288    289

 
  ОКНА   
  АВТО   
автозапчасти шостка
  Украшения   
  ГОСТИНИЦА   
гостиница шостка, отель в Шостке
  КОМПАНИИ   

Другие компании г. Шостка >>>

 Друзья 
налоговая Сумской обл.
Велоспорт и велотуризм Шостка
ВАТ АК Свема
РГ Слобожанщина
Лебединская информационная сеть
Неофициальный сайт Глухова
Lebedin news
наша кнопка
Шосткинский информационный портал


%custom closeLinks(
© Шостка.NET работает на UMI.CMS
Юр. поддержка: адвокат ХОКА Скороделов Сергей
2003 - 2011
г. ШосткаRSS / Реклама на сайте / Информеры / Контакты   
)%